Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.).

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 14

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 84,229
· Najnowszy użytkownik: hand381yh
Statystyki
statystyka
 Polonia Białogon Kielce
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
bramkarze
1.Daniel Wasilewski27 lut 198832wychowanek
obrońcy
12Dawid Bogucki 1 3  6/  6/  0   540'17 sty 198832GZKS NowinyGKS Nowiny
2Michał Kruk 2 (1) 4  7/  2/  5   588'22 lip 198733brak danychSkała Tumlin
2Przemysław Nowak  6/  5/  0   524'27 lis 198039LKS BolminPiast Chęciny
5.Rafał Rubak  2 gru 198633brak danych
6.Hubert Smoliński 1  3/  1/  1   245'10 paź 198534LKS Bolmin
pomocnicy/napastnicy
12Marcin Dudek 1  3/  1/  0   180'29 paź 198732wychowanekAstra Piekoszów
8.Ernest Nowak  6 sie 199029brak danychSamson Samsonów
9.Kamil Wojasiewicz26 sie 198930wychowanekMKS Stąporków
napastnicy
11Michał Głowacz 3 2  5/  4/  4   539'20 maj 198931brak danychPolitechnika Świętokrzyska Kielce
5Łukasz Ogłoza 2 112/12/  0 1080'23 cze 198238Korona KielceLKS Bolmin
pozostali
9Mateusz Ciesielski  5/  2/  4   487'11 paź 198930wychowanek
13.Mateusz Czuba24 kwi 198931wychowanek
14.Piotr Fert10 cze 199030wychowanek
6Tomasz Foksa 312/11/  1 1115'24 sie 198930Sparta Kielce
17Grzegorz Gębski  1/  1/  3   160'  5 cze 199228brak danych
1Kamil Gębski 312/12/  0 1080'29 gru 199326Polonia Białogon Kielcewychowanek
18.Paweł Gola26 wrz 198336wychowanek
14Bartłomiej Grzegorczyk 2 1  4/  2/  1   416'18 sty 198931brak danychPolanie Pierzchnica
20.Grzegorz Jakubik25 sie 198930wychowanek
21.Karol Kłusek  9 lis 198435brak danych
22.Krzysztof Kłusek29 paź 198534brak danych
7Kamil Kozieł 513/12/  0 1166'18 lis 199128brak danych
24.Bartosz Krawczyk19 lip 198535wychowanek
25.Dawid Kukła  1 gru 198039wychowanek
26.Rafał Laskowski21 sie 198039brak danych
27.Mateusz Majchrzyk I 2  3/  1/  2   309'  8 sty 199129brak danych
14Mateusz Majchrzyk II 1  1/  1/  3   121'31 sty 199228Orlęta Kielce
29.Mateusz Maniara21 gru 199128wychowanek
30.Przemysław Mikuła19 lis 198633Sparta Kielce
31.Mateusz Miszczyk  8 lut 199129Orlęta KielcePolanie Pierzchnica
4Piotr Niźnik 313/13/  0 1170'26 cze 199327Polonia Białogon Kielcewychowanek
33.Marcin Pękalski19 cze 198535brak danych
34.Mateusz Pisarczyk17 wrz 199326brak danych
35.Krzysztof Polak27 lis 197643brak danychLKS Bolmin
36.Albert Putowski19 lut 199327Polonia Białogon Kielcewychowanek
15Krzysztof Rogala 3  2/  1/  7   213'  3 lip 199525brak danych
38.Szymon Rożek  6 cze 199327Polonia Białogon Kielcewychowanek
39.Patryk Ryk18 lut 199426Polonia Białogon Kielcewychowanek
40.Krzysztof Sagan19 lis 198435brak danych
41.Zenon Sikora20 gru 197148brak danych
7Artur Siuda 1  5/  0/  1   355'17 lis 197940brak danych
10Damian Siuda 1 111/  6/  0   857'  8 wrz 199326brak danych
44.Sebastian Skalski  2 paź 199128wychowanek
8Dariusz Skrzypiec 1  7/  6/  0   602'31 lip 198832Sparta Kielce
3Marcin Szałas 2 0+1 312/  9/  1 1079'26 gru 199326Polonia Białogon Kielcewychowanek
47.Łukasz Tajer  8 mar 198238brak danych
48.Bartłomiej Trojanowski14 lut 199525Polonia Białogon Kielcewychowanek
49.Łukasz Wasilewski  3 lut 199129brak danych
50.Michał Wilk  0/  0/  2     44'  9 sie 198831Korona Kielce
51.Łukasz Wojnowski17 lut 198535brak danych
52.Marcin Zapała  6 sie 198039wychowanek
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 23/23.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 84%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)