Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 37

· Użytkowników online: 1
Gremmingeres2

· Łącznie użytkowników: 66,203
· Najnowszy użytkownik: Gremmingeres2
Statystyki
statystyka
 Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
NrImię i nazwiskoGoleKartkiMecze Data ur.WiekKlub macierzysty/poprzedni
bramkarze
1.Marcin Buras 1  5/  5/  0   450'  2 lut 197940Błękitni KielceOrlęta Kielce
2.Gaston Korba23 mar 199326wychowanek
3.Damian Korzeniak19 lis 198335Górnik Miedzianka
4.Marek Sroka  8/  7/  0   710'24 sty 197247Błękitni KielcePiast Chęciny
obrońcy
5.Grzegorz Kot  0/  0/  1     41'29 lut 198831Górnik MiedziankaZryw Łopuszno
6.Szymon Król 1 3  6/  5/  2   538'  1 maj 198336Górnik MiedziankaPiaskowianka Piaski
7.Łukasz Krzeszowski17 lut 198039Górnik Miedzianka
2Łukasz Sidło 114/14/  1 1305'  2 lis 198236Górnik Miedzianka
9.Łukasz Szymański 2  8/  6/  0   665'14 lut 198534Górnik MiedziankaWierna Małogoszcz
obrońcy/pomocnicy
16Łukasz Poddębniak 1 222/15/  0 1688'  2 wrz 199227wychowanek
pomocnicy
9Kamil Domagała 2 328/27/  0 2475'26 lut 199029wychowanek
10Szymon Dudek 1 317/12/  5 1546'14 lis 198533LKS Bolmin
11Mariusz Karbownik 214/13/  1 1264'15 cze 199128brak danychLKS Bolmin
12Rafał Marek 1 3  6/  5/  0   504'20 kwi 198633brak danychAstra Piekoszów
11Kamil Pakuła 3 118/16/  3 1680'  4 cze 199227brak danychAstra Piekoszów
8Jakub Podgórski 1 0+2 825/19/  0 2092'12 paź 199028wychowanek
17.Karol Sornat26 kwi 199425wychowanek
18.Tomasz Szymkiewicz14 wrz 198732LKS Bolmin
6Mariusz Wijas 1 411/  9/  0   930'  1 mar 198930brak danychGKS Nowiny
pomocnicy/napastnicy
4Marcin Włodarczyk  7/  6/  4   698'27 lip 199227wychowanek
napastnicy
21.Maciej Dudek28 lis 199127wychowanekLKS Bolmin
22.Dawid Kaleta23 kwi 199524brak danychRodzina Kielce
23.Piotr Stachura29 wrz 199424wychowanek
17Paweł Szymański 1  7/  3/  0   482'19 wrz 197642Górnik MiedziankaWierna Małogoszcz
14Marcin Zychalski 2 111/  9/  0   968'18 lis 197543brak danychAstra Piekoszów
pozostali
26.Michał Bandura21 maj 199029wychowanek
10Maciej Bernat  0/  0/  1     11'14 maj 199326brak danych
28.Tomasz Chojnecki  3 cze 199227Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
1Albert Domagała  4/  4/  3   467'18 sie 199623Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
30.Damian Domagała II28 lut 198831wychowanek
31.Dominik Dzwonek 1  7/  6/  3   633'14 kwi 199821Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
32.Łukasz Giemza 1  2/  2/  0   180'20 mar 198534Górnik Miedzianka
4Bartek Hajduk 119/  8/  4 1617'21 kwi 199524Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
34.Daniel Hajduk  1/  1/  1   101'12 lip 199425Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
15Damian Jakubowski13/  7/  5 1153'12 sie 199326Polonia Białogon Kielce
20Łukasz Jakubowski 1  3/  1/  6   387'  8 lut 198930brak danych
37.Michał Jakubowski  8 mar 199326Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
1Sylwester Jakubowski  3/  3/  0   270'28 gru 199424Astra Piekoszów
39.Mateusz Kędziora22 sty 199326wychowanek
40.Adrian Kmiecik  1/  1/  0     80'17 wrz 199722Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
41.Michał Kolasa22 mar 199326brak danych
5Jacek Kryczka 1 113/11/  4 1251'18 lut 199326Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
43.Karol Łabędzki  1/  1/  1   135'  3 paź 199028brak danych
44.Adrian Łukasik  1/  1/  1   140'25 cze 199722Astra Piekoszów
16Daniel Łukasik 112/  8/  4 1034'24 wrz 199721 Astra Piekoszów
46.Piotr Nowacki 1  2/  0/  1   136'20 maj 198534Górnik Miedzianka
16Karol Nowek 3 311/  4/  7   945'16 paź 199028Victoria Górki Szczukowskie
14Karol Ptak10/  9/  2   850'26 lut 199821Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
49.Adrian Stefańczyk  1/  1/  2   126'20 kwi 199524Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
50.Michał Stępień11/  3/  2   693'22 lut 199722Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
51.Piotr Stępień  3 mar 199029brak danych
52.Marcin Szymański  3 maj 198039Górnik Miedzianka
7Albert Szymkiewicz 1 217/  9/  9 1556'  8 gru 199424Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
54.Kamil Szymkiewicz  2 lip 199227wychowanek
13Paweł Szymkiewicz 2  3/  2/13   580'15 mar 199425Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynwychowanek
56.Dawid Szymoniak 311/10/  1   890'30 lis 199721Astra Piekoszów
trener
Mateusz Kleszcz18 maj 198138
Kompletność informacji dotyczących strzelców: 25/25.
Kompletność informacji dotyczących kartek: 78%.
Kompletność informacji dotyczących występów: 100%.
Kompletność informacji dotyczących czasu gry: 100%.
Legenda:
bramki (w tym z karnych)
bezpośrednie czerwone kartki + za dwie żółte
żółte kartki
mecze w pierwszym składzie/pełne mecze/wejścia z ławki
czas na boisku (min.)