Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
    CLJ U-18, Makroreg.;
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15;
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Politechnika Świętokrzyska Kielce
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Pełna nazwa: Akademicki Związek Sportowy Politechnika Kielce
Data założenia: 1976
Adres koresp.: al. 1000-lecia Państwa Polskiego 7
25-314 Kielce
Telefon: (41) 342 41 24
Historia pierwszego zespołu
2000/01
klasa A
POZ: 2/12
9 – 6 – 1
2001/02
klasa A
POZ: 3/11
13 – 3 – 4
2002/03
klasa A
POZ: 1/12
19 – 1 – 2
2003/04
kl. okręg.
POZ: 5/16
15 – 6 – 9
2004/05
kl. okręg.
POZ: 11/16
11 – 3 – 16
2005/06
kl. okręg.
POZ: 12/12
3 – 5 – 14
2006/07
klasa A
POZ: 2/12
15 – 1 – 6
2007/08
kl. okręg.
POZ: 13/14
5 – 1 – 20
2008/09
klasa A
POZ: 12/14
7 – 5 – 14
2009/10
klasa B
POZ: 3/13
13 – 7 – 4
2010/11
klasa B
POZ: 4/10
10 – 3 – 5
2011/12
klasa B
POZ: 1/10
14 – 1 – 3
2012/13
klasa A
POZ: 9/14
9 – 7 – 10
2013/14
klasa A
POZ: 1/14
20 – 1 – 5
2014/15
kl. okręg.
POZ: 15/16
4 – 6 – 20
2015/16
klasa A
POZ: 12/16
9 – 7 – 14
2016/17
klasa A
POZ: 2/17
20 – 6 – 4
2017/18
klasa A
POZ: 6/12
7 – 8 – 7
2018/19
klasa A
POZ: 13/14
5 – 1 – 20
2019/20
klasa B
POZ: 3/12
6 – 1 – 4
2020/21
klasa B
POZ: 6/10
8 – 2 – 8
  Seniorzy
Terminarz:
Sb30 KWI17:00
 
  6 — 0  Płomień Wólka Kłuckaklasa B
WtMAJ17:30
 
  6 — 2  Top-Spin Promnikklasa B
SbMAJ18:00
 
  1 — 2  Moravia II Morawicaklasa B
Nd15 MAJ14:00
 
  1 — 3  Sparta Strawczynekklasa B
Nd22 MAJ11:00
 
  3 — 2  Granat Borkiklasa B
Nd29 MAJ11:00
 
   —   GLKS Fałkówklasa B
NdCZE11:00
 
   —   OKS Instal Michałów Starachowiceklasa B
Nd12 CZE11:00
 
   —   Czarnovia Kielceklasa B
      Futsal
Terminarz:
Sb12 LUT18:00
 
  0 — 2  Bio-MedLiga Halowa
Sb12 LUT19:00
 
  5 — 2  Stokota KielceLiga Halowa
Sb19 LUT16:30
 
  1 — 3  Dragon-Strop KielceLiga Halowa
Sb19 LUT17:30
 
  0 — 3  Transition TechnologiesLiga Halowa
Kadra seniorzy 2023 (wiosna)
bramkarze
D. Betka (23). Misiara (30)
obrońcy
P. Anioł (27)T. Bębas (27)
P. Pawłowski (43)J. Wodecki (35)
pomocnicy
J. Bartyzel (27)G. Cedro (41)
G. Janicki (41)M. Lewandowski (46)
pozostali
M. Adamik (20)A. Bandura (25)
D. Buba (26)J. Chruścicki (20)
M. Dzierżak (18)A. Dziwosz
W. Franusiak (21)B. Grycner (26)
J. Hermanowski (21). Kłys (21)
P. Kłys (21)J. Krawczyk (20)
K. Kubicki (27)T. Kucharski
P. Mazur (24)D. Pater (22)
M. Pedrycz (29)R. Pieras (38)
D. Przytuła (22)H. Ptaszek (24)
J. Rogóż (18)P. Smoleń (25)
P. Sobczyk (25)D. Tracz (20)
A. Vargas CastilloD. Wilczkowski
A. Wydra (23)
Kadra futsal 2023 (wiosna)
K. BębaczM. Dygas
K. Dziewit . Foks
M. JanusT. Kaczkowski
M. KozubD. Kubicki
D. Kwaśniewski M. Łazarski
P. MajchrzakP. Marczakowski
K. Milner. Obara
A. Obarzanek G. Pacholczak
S. Porąbaniec M. Słoń
K. SzczęsnyD. Wąś
E. Zdziechowicz