Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
Junior młodszy:
  CLJ U-17;

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Orlicz Suchedniów
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Pełna nazwa: Miejski Klub Sportowy Orlicz Suchedniów
Data założenia: 1924
Adres koresp.: ul. Sportowa 5
26-130 Suchedniów
Telefon: (41) 254 32 82
Faks: (41) 254 32 82
Historia pierwszego zespołu
2001/02
4 liga
POZ: 8/16
14 – 3 – 13
2002/03
4 liga
POZ: 12/18
11 – 8 – 15
2003/04
4 liga
POZ: 9/16
10 – 8 – 12
2004/05
4 liga
POZ: 5/16
14 – 8 – 8
2005/06
4 liga
POZ: 12/15
7 – 7 – 14
2006/07
4 liga
POZ: 6/16
14 – 7 – 9
2007/08
4 liga
POZ: 5/16
15 – 10 – 5
2008/09
3 liga
POZ: 13/16
6 – 9 – 15
2009/10
3 liga
POZ: 6/18
18 – 2 – 14
2010/11
3 liga
POZ: 9/18
14 – 5 – 15
2011/12
3 liga
POZ: 14/16
6 – 6 – 18
2012/13
4 liga
POZ: 15/16
6 – 5 – 19
2013/14
4 liga
POZ: 6/16
13 – 4 – 13
2014/15
4 liga
POZ: 15/16
7 – 3 – 20
2015/16
kl. okręg.
POZ: 10/16
13 – 2 – 15
2016/17
kl. okręg.
POZ: 10/16
12 – 3 – 15
2017/18
kl. okręg.
POZ: 8/16
13 – 5 – 12
2018/19
kl. okręg.
POZ: 2/16
25 – 1 – 4
2019/20
4 liga
POZ: 17/18
3 – 4 – 11
2020/21
4 liga
POZ: 3/20
21 – 8 – 9
2021/22
4 liga
POZ: 11/18
12 – 7 – 15
  Seniorzy
Terminarz:
Śr20 LIP18:30
 
  2 — 2  Orlęta Kielcesparing
Sb30 LIP10:00
 
  2 — 1  Góral Górnosparing
Nd14 SIE17:00
 
  0 — 3  Olimpia Pogoń Staszów4 liga
Śr17 SIE17:00
 
  3 — 4  Orlęta Kielce4 liga
Nd21 SIE17:00
 
   —   Góral Górno4 liga
Nd28 SIE17:00
 
   —   Alit Ożarów4 liga
Śr31 SIE17:00
 
   —   GKS Rudki4 liga
NdWRZ16:00
 
   —   Neptun Końskie4 liga
  Seniorzy Orlicz II Suchedniów
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
  Junior starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
  Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
  Trampkarz starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
      Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
      Młodzik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
      Orlik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
      Seniorki
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
Fotogalerie
Kadra seniorzy 2022 (jesie?)
pozostali
M. Banaczkowski (30)M. Bator (31)
D. Bryczkiewicz (28)M. Burys (18)
D. Chrzanowski (24)P. Chrzanowski (22)
P. Działak (25)P. Gniaździński (26)
D. Kita (23)K. Kuś (28)
J. Łokieć (20)J. Łubek (21)
P. Mądzik (23)K. Miernik (18)
W. Obarski (19)K. Rzeszowski (32)
K. Sikora (18)G. Skarbek (37)
K. Tumulec (18)B. Turski (20)
M. Ubysz (24)K. Wawrzycki (26)
P. Witkowski (20)P. Zygmunt (24)