Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 GKS Rudki (junior st.)
Historia
2001/022002/032003/042004/052005/062006/072007/08
kl. okręg.
POZ: 2/8
10 – 3 – 1
2008/09
kl. okręg.
POZ: 2/9
11 – 2 – 3
2009/10
kl. okręg.
POZ: 7/12
8 – 2 – 10
2010/11
kl. okręg.
POZ: 7/10
6 – 1 – 10
2011/12
kl. okręg.
POZ: 1/10
13 – 3 – 2
2012/13
ŚLJS
POZ: 11/12
3 – 3 – 14
2013/14
kl. okręg.
POZ: 1/8
11 – 1 – 1
2014/15
kl. okręg.
POZ: 3/10
7 – 2 – 5
2015/16
kl. okręg.
POZ: 5/6
6 – 2 – 12
2016/17
kl. okręg.
POZ: 7/9
6 – 0 – 10
2017/182018/19
kl. okręg.
POZ: 4/8
5 – 1 – 6
2019/20
kl. okręg.
POZ: 3/9
4 – 2 – 1
2020/21
kl. okręg.
POZ: 3/6
5 – 1 – 4
2021/22
kl. okręg.
POZ: 1/6
6 – 1 – 1
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 1Wt28 SIE17:30
 
  2 — 6  Juventa Starachowice
Przemysław Świstak 8', Albert Gąsior 32'
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 2SbWRZ13:00
 
  0 — 5  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 3SbWRZ13:00
 
  2 — 4  Partyzant Radoszyce
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 4Sb15 WRZ13:00
 
  0 — 2  Granat Skarżysko-Kamienna
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 5Sb22 WRZ13:00
 
  2 — 2  Stal Kunów
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 6Sb29 WRZ13:00
 
  0 — 3  Juventa Starachowice
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 7SbPAŹ13:00
 
  0 — 13MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 8Sb13 PAŹ13:00
 
  3 — 1  Partyzant Radoszyce
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 9Sb20 PAŹ13:00
 
  0 — 1  Granat Skarżysko-Kamienna
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 10SbLIS13:00
 
  1 — 0  Stal Kunów
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 13Sb20 KWI15:00
 
  2 — 4  Rodzina Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne))
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 14Sb27 KWI13:00
 
  2 — 2  TS 1946 Nida Pińczów
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 15SbMAJ13:00
 
  1 — 4  Neptun Końskie
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 16Sb11 MAJ13:00
 
  3 — 5  Orlęta Kielce
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 17Nd19 MAJ13:00
 
  2 — 3  Naprzód Jędrzejów
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 18Sb25 MAJ13:00
 
  1 — 0  Rodzina Kielce
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 19SbCZE11:00
 
  1 — 6  TS 1946 Nida Pińczów
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 20SbCZE13:00
 
  3 — 4  Neptun Końskie
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 11Sb15 CZE13:00
 
  4 — 5  Orlęta Kielce
Świętokrzyska Liga Juniorów StarszychKolejka 12Wt18 CZE17:30
 
  2 — 2  Naprzód Jędrzejów
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie