Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga

Puchar Polski

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 MKS Zdrój Busko (junior st.)
Historia
2000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/07
2007/08
kl. okręg.
POZ: 6/10
5 – 4 – 9
2008/09
kl. okręg.
POZ: 5/9
8 – 3 – 5
2009/10
kl. okręg.
POZ: 5/11
9 – 4 – 7
2010/11
kl. okręg.
POZ: 9/10
5 – 3 – 10
2011/122012/132013/14
ŚLJS
POZ: 6/10
4 – 2 – 8
2014/152015/16
ŚLJS
POZ: 5/12
5 – 4 – 9
2016/17
ŚLJS
POZ: 4/10
10 – 0 – 8
2017/18
kl. okręg.
POZ: 3/12
13 – 1 – 4
2018/192019/202020/21
kl. okręg.
POZ: 1/7
6 – 0 – 0
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 1Sb28 SIE13:00
 
  2 — 2  Zenit Chmielnik
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 2SbWRZ13:00
 
  2 — 1  Piast Stopnica
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 3Sb11 WRZ13:00
 
  1 — 3  Baszta Rytwiany
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 4Sb18 WRZ13:00
 
  0 — 4  ŁKS Georyt Łagów
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 5Sb25 WRZ13:00
 
  1 — 4  Wisła Nowy Korczyn
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 6SbPAŹ13:00
 
  6 — 0  GKS Rudki
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 7SbPAŹ13:00
 
  0 — 2  Olimpia Pogoń Staszów
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 8Sb16 PAŹ13:00
 
  2 — 0  Czarni Połaniec
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 9Sb23 PAŹ13:00
 
  0 — 1  Nidzianka Bieliny
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 10SbKWI12:00
 
  3 — 2  Zenit Chmielnik
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 11
 
  3 — 0  Piast Stopnica
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 12Sb30 KWI16:30
 
  0 — 2  Baszta Rytwiany
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 13SbMAJ15:00
 
  0 — 2  ŁKS Georyt Łagów
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 14Sb14 MAJ13:00
 
  3 — 3  Wisła Nowy Korczyn
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 15Sb21 MAJ13:00
 
  0 — 0  GKS Rudki
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 16Sb28 MAJ12:00
 
  0 — 4  Olimpia Pogoń Staszów
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 17SbCZE13:00
 
  2 — 4  Czarni Połaniec
Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. IIIKolejka 18Sb11 CZE12:00
 
  1 — 2  Nidzianka Bieliny
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie