Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 GKS Rudki
Historia
2001/02
kl. okręg.
POZ: 5/15
14 – 5 – 9
2002/03
kl. okręg.
POZ: 13/16
10 – 6 – 14
2003/04
klasa A
POZ: 1/12
16 – 4 – 2
2004/05
kl. okręg.
POZ: 10/16
10 – 8 – 12
2005/06
kl. okręg.
POZ: 1/12
17 – 2 – 3
2006/07
4 liga
POZ: 10/16
9 – 9 – 12
2007/08
4 liga
POZ: 11/16
10 – 5 – 15
2008/09
4 liga
POZ: 14/16
9 – 6 – 15
2009/10
kl. okręg.
POZ: 12/17
10 – 7 – 15
2010/11
kl. okręg.
POZ: 6/16
12 – 9 – 9
2011/12
kl. okręg.
POZ: 5/16
15 – 7 – 8
2012/13
kl. okręg.
POZ: 13/16
10 – 4 – 16
2013/14
kl. okręg.
POZ: 1/16
21 – 6 – 3
2014/15
4 liga
POZ: 7/16
11 – 11 – 8
2015/16
4 liga
POZ: 14/16
11 – 5 – 14
2016/17
kl. okręg.
POZ: 9/16
11 – 8 – 11
2017/18
kl. okręg.
POZ: 10/16
9 – 8 – 13
2018/19
kl. okręg.
POZ: 3/16
18 – 8 – 4
2019/20
4 liga
POZ: 11/18
5 – 5 – 8
2020/21
4 liga
POZ: 9/20
16 – 11 – 11
2021/22
4 liga
POZ: 7/18
15 – 11 – 8
IV ligaKolejka 1Nd10 SIE17:00
 
  0 — 4  Juventa-Perfopol Starachowice
IV ligaKolejka 2Nd17 SIE17:00
 
  2 — 1  Spartakus Razem Daleszyce
IV ligaKolejka 3Nd24 SIE11:00
 
  0 — 0  Orlęta Kielce
IV ligaKolejka 4Nd31 SIE11:00
 
  4 — 1  GKS Nowiny
IV ligaKolejka 5NdWRZ17:00
 
  0 — 2  Piaskowianka Piaski
IV ligaKolejka 6Nd14 WRZ16:00
 
  0 — 2  Partyzant Radoszyce
IV ligaKolejka 7Nd21 WRZ16:00
 
  0 — 0  Wisła Sandomierz
IV ligaKolejka 8Nd28 WRZ16:00
 
  0 — 3  KSZO II Polvat Ostrowiec Św.
IV ligaKolejka 9NdPAŹ16:00
 
  3 — 0  OKS Opatów
IV ligaKolejka 10Nd12 PAŹ14:00
 
  0 — 1  Heko Czermno
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 4Śr15 PAŹ14:30
 
  2 — 0   GKS Iwaniska
IV ligaKolejka 11Sb18 PAŹ11:00
 
  2 — 1  Łysica Bodzentyn
IV ligaKolejka 12Nd26 PAŹ14:00
 
  2 — 1  Sparta Kazimierza Wielka
IV ligaKolejka 13NdLIS14:00
 
  1 — 1  Hetman Włoszczowa
IV ligaKolejka 14SbLIS11:00
 
  0 — 2  Sparta Dwikozy
IV ligaKolejka 15Wt11 LIS11:00
 
  0 — 2  Alit Ożarów
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 5Nd16 LIS12:00
 
  1 — 3   Astra Suchedniów (Suchedniów, ul. Sportowa)
IV ligaKolejka 17Nd22 MAR14:00
 
  1 — 0  Spartakus Razem Daleszyce
IV ligaKolejka 19SbKWI15:00
 
  0 — 1  GKS Nowiny
IV ligaKolejka 20Sb11 KWI13:00
 
  0 — 1  Piaskowianka Piaski
IV ligaKolejka 21Nd19 KWI16:00
 
  1 — 1  Partyzant Radoszyce
IV ligaKolejka 16Śr22 KWI17:00
 
  0 — 0  Juventa-Perfopol Starachowice
IV ligaKolejka 22Nd26 KWI16:00
 
  1 — 2  Wisła Sandomierz
IV ligaKolejka 18Cz30 KWI17:00
 
  3 — 2  Orlęta Kielce
IV ligaKolejka 23NdMAJ14:30
 
  0 — 1  KSZO II Polvat Ostrowiec Św.
IV ligaKolejka 24Nd10 MAJ17:00
 
  0 — 2  OKS Opatów
IV ligaKolejka 25Sb16 MAJ17:30
 
  1 — 3  Heko Czermno
IV ligaKolejka 26Sb23 MAJ11:00
 
  1 — 1  Łysica Bodzentyn
IV ligaKolejka 27Nd31 MAJ17:00
 
  0 — 3  Sparta Kazimierza Wielka
IV ligaKolejka 28SbCZE17:00
 
  0 — 1  Hetman Włoszczowa
IV ligaKolejka 29Cz11 CZE17:30
 
  4 — 3  Sparta Dwikozy
IV ligaKolejka 30Nd14 CZE17:00
 
  2 — 0  Alit Ożarów
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie