Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 KKP Korona II Kielce (trampkarz mł.)
Historia
1999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/06
2006/072007/082008/09
kl. okręg.
POZ: 1/10
16 – 1 – 1
2009/10
kl. okręg.
POZ: 2/10
12 – 3 – 1
2010/112011/122012/13
kl. okręg.
POZ: 1/5
12 – 0 – 0
2013/14
kl. okręg.
POZ: 2/10
13 – 0 – 3
2014/152015/162016/172017/182018/19
kl. okręg.
POZ: 2/5
5 – 1 – 2
2019/20
kl. okręg.
POZ: 1/6
8 – 0 – 0
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 1Sb29 SIE09:30
 
  3 — 1  Orlęta Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Szymon Gębski 13', Hubert Susło 18', Oliwier Zięba 63'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 2SbWRZ13:00
 
  6 — 2  Juventa Starachowice (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta)
Maksymilian Staniec 12', 51', Szymon Gębski 33', Kacper Cygan 43', Nataniel Marszałek 75', Kacper Kendra 80'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 3Sb12 WRZ09:00
 
  9 — 2  AKS 1947 Busko-Zdrój
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 5Nd27 WRZ15:00
 
  1 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Szymon Gębski 46'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 6NdPAŹ10:00
 
  3 — 1  Orlęta Kielce
Nataniel Marszałek 10', Aleksander Stelmaszczyk 50', Szymon Gębski 77'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 7Nd11 PAŹ11:30
 
  4 — 3  Juventa Starachowice
Szymon Gębski 19', Kacper Cygan 64', 77', Kacper Kendra 68'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 8Sb17 PAŹ11:00
 
10 — 2  AKS 1947 Busko-Zdrój (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne))
Hubert Susło 10', 42', Kacper Boroń 31' (sam.), Szymon Brzoza 46', Szymon Gębski 52', 59', 67', 76', 79', Bartosz Pierzak 73'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy MłodszychKolejka 10Sb31 PAŹ10:00
 
  1 — 4  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.
Piotr Tomaszewski 60' (sam.)
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 1SbMAJ13:00
 
  9 — 1  Moravia Morawica
Cezary Godek 36', Paweł Kusak 45' (sam.), Igor Stępień 57', Szymon Brzoza 63', Kacper Cygan 68', 75', Kacper Baran 70', Hubert Susło 71', Hubert Ocios 78'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 2SbMAJ16:30
 
  0 — 2  Juventa Starachowice (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta)
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 3Sb15 MAJ09:00
 
   —   OKS Opatów
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 4Sb22 MAJ14:30
 
   —   GKS Nowiny
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 5Nd30 MAJ13:00
 
   —   KKP Korona III Kielce
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 6WtCZE
 
   —   Moravia Morawica
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 7NdCZE10:00
 
   —   Juventa Starachowice
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 8Sb12 CZE16:00
 
   —   OKS Opatów
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 9Wt15 CZE
 
   —   GKS Nowiny
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 10Sb19 CZE14:00
 
   —   KKP Korona III Kielce
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie