Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III

Puchar Polski

Junior starszy:
  CLJ U-18;
Junior młodszy:
  CLJ U-17;

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Football Academy Pińczów (trampkarz mł.)
Historia
2000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/07
2007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/14
2014/152015/162016/172017/182018/192019/20
ŚLTM
POZ: 7/7
2 – 0 – 10
2020/21
ŚLTM2
POZ: 6/6
0 – 0 – 0
Trampkarz młodszy, gr. IIKolejka 3Sb11 WRZ12:00
 
  7 — 1  Nida Sobków
Gabriel Gajda 38', 46', Szymon Makuch 48', 60', Aleksander Machynia 54', Karol Chmielewski 69', Igor Cepak 79'
Trampkarz młodszy, gr. IIKolejka 4Nd19 WRZ11:30
 
  2 — 3  Piaskowianka Piaski
Aleksander Machynia 66', Olaf Prażuch 75'
Trampkarz młodszy, gr. IIKolejka 5Sb25 WRZ10:00
 
  9 — 5  Gród Wiślica
Maciej Marmur 8', Jakub Stanek 17', Gabriel Gajda 33', 45', 69', Kamil Mitręga 42', Szymon Makuch 50', Kacper Bębenek 59', 78'
Trampkarz młodszy, gr. IIKolejka 7Śr13 PAŹ16:30
 
  4 — 1  Naprzód Jędrzejów
Maciej Marmur 7', Szymon Makuch 52', Jakub Gorczyca 64', Aleksander Machynia 75'
Trampkarz młodszy, gr. IIKolejka 8Sb16 PAŹ12:00
 
17 — 0  Nida Sobków (Pińczów, ul. Targowa)
Szymon Makuch 2', 7', 8', 20', 26', 43', Aleksander Machynia 11', Jakub Gorczyca 12', 21', Jakub Stanek 15', 51', Maciej Marmur 27', 47', Karol Włodarski 41', 42', Kacper Bębenek 45', 53'
Trampkarz młodszy, gr. IIKolejka 9Sb23 PAŹ11:30
 
  4 — 1  Piaskowianka Piaski (Pińczów, ul. Targowa)
Gabriel Gajda 14', Igor Cepak 15', Jakub Stanek 45', 72'
Trampkarz młodszy, gr. IIKolejka 10Sb30 PAŹ12:00
 
  3 — 0  Gród Wiślica (Pińczów, ul. Targowa)
Trampkarz młodszy, gr. IIKolejka 2SbLIS09:30
 
  8 — 1  Naprzód Jędrzejów (Pińczów, ul. Targowa)
Maciej Marmur 10', Kamil Mitręga 12', 44', 47', 74', Jakub Stanek 20', 67', Olaf Prażuch 53'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 1Sb26 MAR12:30
 
  0 — 3  Hetman Włoszczowa (Pińczów, ul. Targowa)
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 4Cz14 KWI17:30
 
  3 — 4  ŁKS Probudex Łagów
Gabriel Gajda 2', Szymon Makuch 29', Maciej Marmur 50'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 5Sb23 KWI10:30
 
  0 — 4  GKS Nowiny (Pińczów, ul. Targowa)
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 7ŚrMAJ17:30
 
  0 — 2  Baszta Rytwiany
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 8SbMAJ09:30
 
  2 — 8  Hetman Włoszczowa
Gabriel Gajda 5', Adrian Urusiński 51' (sam.)
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 9Sb14 MAJ12:30
 
  2 — 7  Victoria 2015 Skalbmierz (Pińczów, ul. Targowa)
Jakub Stanek 24', Adrian Markiewicz 67'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 10Sb21 MAJ09:30
 
  2 — 7  Olimpia Pogoń Staszów (Staszów, ul. Koszarowa (boczne))
Mateusz Sroka 2', Maciej Marmur 38'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 11Sb28 MAJ12:30
 
  4 — 5  ŁKS Probudex Łagów (Pińczów, ul. Targowa)
Gabriel Gajda 15', 67', Kamil Mitręga 50', 54'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 2ŚrCZE17:30
 
  0 — 2  Victoria 2015 Skalbmierz
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 12NdCZE10:00
 
  2 — 6  GKS Nowiny (Nowiny (boczne))
Maciej Marmur 48', Gabriel Gajda 66'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 6WtCZE17:30
 
  0 — 6  DAP Kielce (Pińczów, ul. Targowa)
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 13Nd12 CZE10:30
 
  4 — 7  DAP Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Gabriel Gajda 33', 46', Maciej Marmur 59', Szymon Makuch 80'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 3Śr15 CZE18:00
 
  3 — 3  Olimpia Pogoń Staszów (Pińczów, ul. Targowa)
Maciej Marmur 5', 20', Gabriel Gajda 26'
Świętokrzyska II Liga Trampkarzy Młodszych, wiosnaKolejka 14Sb18 CZE10:00
 
  3 — 3  Baszta Rytwiany (Pińczów, ul. Targowa)
Gabriel Gajda 20', 56', Kamil Mitręga 66'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie