Transfery 2024
Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C.
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
Aktualnie online
· Gości online: 119
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,944
· Najnowszy użytkownik: Strathy
|
Nidzica Dobiesławice Historia | Klasa A, gr. II | Kolejka 1 | Nd | 25 SIE | 15:00 | | — | Zryw Skroniów | | Klasa A, gr. II | Kolejka 2 | Nd | 1 WRZ | 15:00 | | — | Jawornik Gorzków | | Klasa A, gr. II | Kolejka 3 | Nd | 8 WRZ | 15:00 | | — | Nida Sobków | | Klasa A, gr. II | Kolejka 4 | Nd | 15 WRZ | 15:00 | | — | Unia Sędziszów | | Klasa A, gr. II | Kolejka 5 | Nd | 22 WRZ | 15:00 | | — | LKS Bolmin | | Klasa A, gr. II | Kolejka 6 | Nd | 29 WRZ | 15:00 | | — | Wisła Nowy Korczyn | | Klasa A, gr. II | Kolejka 7 | Nd | 6 PAŹ | 15:00 | | — | GKS Kluczewsko | | Klasa A, gr. II | Kolejka 8 | Nd | 13 PAŹ | 15:00 | | — | Bucovia Bukowa | | Klasa A, gr. II | Kolejka 9 | Nd | 20 PAŹ | 14:00 | | — | Nida Oksa | | Klasa A, gr. II | Kolejka 10 | Nd | 27 PAŹ | 13:00 | | — | Zenit Chmielnik | | Klasa A, gr. II | Kolejka 11 | Nd | 3 LIS | 13:00 | | — | Gród Wiślica | Pokaż strzelców bramek przy meczach | zwycięstwo | | remis | | porażka | | u siebie | | na wyjezdzie |
|