Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
Junior młodszy:
  CLJ U-17;

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15;

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Tęcza Gowarczów
Historia
2001/02
klasa A
POZ: 11/12
4 – 3 – 15
2002/03
klasa A
POZ: 10/12
5 – 6 – 11
2003/04
klasa A
POZ: 10/12
6 – 1 – 15
2004/05
klasa A
POZ: 9/13
6 – 4 – 14
2005/06
klasa A
POZ: 9/12
6 – 3 – 13
2006/07
klasa A
POZ: 8/12
6 – 7 – 9
2007/08
klasa A
POZ: 6/13
11 – 1 – 8
2008/09
klasa A
POZ: 14/14
4 – 7 – 15
2009/10
klasa B
POZ: 6/13
11 – 4 – 9
2010/11
klasa B
POZ: 6/11
10 – 3 – 7
2011/12
klasa B
POZ: 6/10
6 – 5 – 7
2012/13
klasa B
POZ: 1/11
14 – 5 – 1
2013/14
klasa A
POZ: 14/14
1 – 8 – 17
2014/15
klasa B
POZ: 2/12
15 – 1 – 6
2015/16
klasa B
POZ: 1/11
13 – 6 – 1
2016/17
klasa A
POZ: 12/17
9 – 6 – 15
2017/18
klasa A
POZ: 2/12
14 – 5 – 3
2018/19
klasa A
POZ: 12/14
8 – 2 – 16
2019/20
klasa A
POZ: 6/14
6 – 1 – 6
2020/21
klasa A
POZ: 9/14
8 – 5 – 13
2021/22
klasa A
POZ: 14/14
3 – 3 – 20
Puchar Polski, świętokrzyskieRunda 1Nd14 SIE17:00
 
  1 — 0   Granat Borki (Mniów)
Emil Pędowski 18'
Klasa A, gr. IKolejka 1Nd21 SIE16:00
 
   —   MSS-Klonówka Masłów
Klasa A, gr. IKolejka 2Nd28 SIE16:00
 
   —   Lechia Strawczyn
Klasa A, gr. IKolejka 3SbWRZ17:00
 
   —   KS Smyków
Klasa A, gr. IKolejka 4Nd11 WRZ15:00
 
   —   Partyzant Radoszyce
Klasa A, gr. IKolejka 5Nd18 WRZ15:00
 
   —   Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Klasa A, gr. IKolejka 6Nd25 WRZ15:00
 
   —   Astra Piekoszów
Klasa A, gr. IKolejka 7NdPAŹ15:00
 
   —   Skała Tumlin
Klasa A, gr. IKolejka 8NdPAŹ15:00
 
   —   Samson Samsonów
Klasa A, gr. IKolejka 9Nd16 PAŹ15:00
 
   —   Zryw Łopuszno
Klasa A, gr. IKolejka 10Nd23 PAŹ14:00
 
   —   ULKS Łączna
Klasa A, gr. IKolejka 11Nd30 PAŹ13:00
 
   —   Victoria Mniów
Klasa A, gr. IKolejka 12NdLIS13:00
 
   —   Radiator$ Stąporków
Klasa A, gr. IKolejka 13Nd13 LIS13:00
 
   —   Moravia II Morawica
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie