Transfery 2024
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, ÅšLJS, makro,
okr.:
1,
2,
3.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ÅšLJM, ÅšLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ÅšLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz młodszy:
ÅšLTM 1,
ÅšLTM 2,
ÅšLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4.
MÅ‚odzik starszy:
ÅšLMS1, ÅšLM2 gr 1,
gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Młodzik młodszy:
ÅšLMM 1,
ÅšLMM 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18.
CLJ U-16.
Puchar Polski.
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makr.;
ÅšLJS 1, wiosna,
ÅšLJS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Junior młodszy:
CLJ U-17, bar., fin.;
ÅšLJM, ÅšLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ( bar.),
wiosna, bar., fin.;
ÅšLTS 1, wiosna,
ÅšLTS 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6.
Trampkarz młodszy:
ÅšLTM 1, wiosna,
ÅšLTM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4.
MÅ‚odzik starszy:
ÅšLMS 1, wiosna,
ÅšLMS 2, wiosna,
ÅšLMS 3, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8,
9,
10,
11,
12.
Młodzik młodszy:
ÅšLMM 1, wiosna,
ÅšLMM 2, wiosna;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7,
8.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-17.
|
Adam Brożek (29) Imię: | Adam | Nazwisko: | Brożek | Data urodzenia: | 14 stycznia 1995 | Wiek: | 29 l 75 dni | Obywatelstwo | polskie | Ostatni klub: | Unia Sędziszów |
pierwszy skład /
w tym pełne 90' / z ławki
Galerie (2) ze spotkan, w których bra3 udzia3 Adam Brożek.
1 SIE 11:30Piast 2 — 1 Uniakl. okrÄ™g.
790'
| 8 SIE 17:30Unia 3 — 0 Zrywkl. okrÄ™g.
785' 86' MiÅ‚osz Molus | 16 SIE 17:00Stal 2 — 2 Uniakl. okrÄ™g.
| 23 SIE 17:00Sparta D. 1 — 4 Uniakl. okrÄ™g.
714' 77' Piotr Kasza | 30 SIE 17:00Unia 2 — 0 Åšwitkl. okrÄ™g.
721' 90+2' 70' Kamil Gacek | 6 WRZ 16:00Kamienna 3 — 1 Uniakl. okrÄ™g.
790'
| 13 WRZ 16:00Unia 2 — 0 Klimontowiankakl. okrÄ™g.
790'
| 20 WRZ 15:00Victoria 2015 1 — 2 Uniakl. okrÄ™g.
790'
| 23 WRZ 15:30Zryw S. 5 — 3 UniaPuchar okr.
745' 89' 46' Karol Gacek | 27 WRZ 15:00Unia 1 — 2 Zorza Tempokl. okrÄ™g.
790'
| 4 PAŹ 11:00Bucovia 1 — 2 Uniakl. okrÄ™g.
790'
| 11 PAŹ 15:00Unia 3 — 0 Zenitkl. okrÄ™g.
779' 64' 80' Karol Gacek | 25 PAŹ 13:00Unia 5 — 0 OrlÄ™takl. okrÄ™g.
784' 37' 85' Kamil Gacek | 31 PAŹ 13:00Piaskowianka 2 — 1 Uniakl. okrÄ™g.
| 8 LIS 13:00Unia 0 — 3 Sparta K. W.kl. okrÄ™g.
| 11 LIS 11:00Wicher 1 — 2 Uniakl. okrÄ™g.
| 14 MAR 14:00Unia 1 — 1 Piast S.kl. okrÄ™g.
226' 72' 65' Karol Surówka | 18 KWI 16:00Unia 3 — 1 Kamiennakl. okrÄ™g.
| 25 KWI 17:00Klimontowianka 0 — 1 Uniakl. okrÄ™g.
| 1 MAJ 11:00Unia 2 — 0 Victoria 2015kl. okrÄ™g.
| 3 MAJ 17:00Zryw Z. 0 — 4 Uniakl. okrÄ™g.
| 9 MAJ 17:00Zorza Tempo 1 — 3 Uniakl. okrÄ™g.
| 16 MAJ 17:00Unia 4 — 3 Bucoviakl. okrÄ™g.
| 19 MAJ 17:30Unia 2 — 1 Stalkl. okrÄ™g.
| 23 MAJ 17:00Zenit 0 — 2 Uniakl. okrÄ™g.
828' 63' Kacper Å»ebrowski | 30 MAJ 17:00Unia 1 — 4 Wicherkl. okrÄ™g.
| 3 CZE 17:00OrlÄ™ta 3 — 0 Uniakl. okrÄ™g.
| 6 CZE 17:00Unia 3 — 1 Piaskowiankakl. okrÄ™g.
| 13 CZE 12:00Unia 2 — 1 Sparta D.kl. okrÄ™g.
| 20 CZE 17:00Åšwit Ä. 0 — 5 Uniakl. okrÄ™g.
| 27 CZE 17:00Sparta K. W. 8 — 2 Uniakl. okrÄ™g.
|
|