Oświadczenie sędziów popierających protest
Dodane przez kamil1121 dnia Sierpnia 22 2010 13:23:25

Treść rozszerzona
W dniu 17 sierpnia odbyło się spotkanie przedstawicieli protestujących sędziów z Zarządem ŚZPN. Na spotkaniu obecny był również Zarząd Kolegium Sędziów.
Przedstawiliśmy tam swoje postulaty i wręczyliśmy Prezesowi Mirosławowi Malinowskiemu listę z nazwiskami 106 sędziów popierających protest.
Sądząc po przebiegu tego spotkania, możemy wnioskować, że większość z naszych postulatów zostanie spełniona.

Dlatego też, widząc dobrą wolę Zarządu ŚZPN i chęć podjęcia dialogu oraz mając na uwadze dobro świętokrzyskiej piłki, decydujemy się na czasowe zawieszenie naszego protestu.

Jednocześnie liczymy na kolejne spotkanie, podczas którego rozwiejemy resztę naszych wątpliwości.

Nie ukrywamy zdumienia i żalu po zapoznaniu się z oświadczeniem wydanym przez Zarząd Kolegium Sędziów. Pragniemy zauważyć, że większość sędziów nie podziela stanowiska Zarządu KS co do braku słuszności przeprowadzonego protestu.

Naszą intencją była przecież m.in. obrona niezależności tegoż Zarządu.
Jednocześnie pragniemy podziękować wszystkim działaczom klubowym oraz zawodnikom i trenerom, którzy ze zrozumieniem podeszli do naszego protestu, często nas w nim wspierając.


Przedstawiciele protestujących sędziów

Marcin Szrek
Mariusz Trofimiec
Paweł Borusiński