Gardynik w Granacie
Dodane przez kamil1121 dnia Stycznia 17 2011 22:43:34

Treść rozszerzona

Piotr Gardynik pokazywał w Łagowie co znaczy powiedzenie "gryźć trawę" (fot. G. Sojka)

W poniedzialek nowym zawodnikiem skarżyskiego Granatu został wychowanek MKS-KSZO Junior Piotr Gardynik. To młody, urodzony 29 września 1990 roku w Ostrowcu skrajny pomocnik bądź napastnik, który ostatnio wystepował w ŁKS-ie Łagów.

W zespole z Łagowa spędził sezon 2009/10, w którym zdobył 18 bramek, co dało mu tytuł wicekróla strzelców IV ligi. Był czołowym zawodnikiem Łagowa rozgrywając najwięcej ligowych spotkań (27 meczów, 2343 minuty na boisku), wyprzedzając o trzy spotkania Wojciecha Styczyńskiego i Szymona Bochniaka.

W tej rundzie nie był już tak bramkostrzelny — zaliczył tylko jedno ligowe trafienie przeciwko swojemu macierzystemu KSZO (które dało zwycięstwo ŁKS-owi 1–0) i jedną bramkę w Pucharze Polski. Piotr jest studentem drugiego roku na Uniwersytecie Humanistyczno - Przyrodniczym im. Jana Kochanowskiego w Kielcach na kierunku matematyka.

Źródło: zksgranat.info/własne