W niedzielę walne zebranie w Radoszycach
Dodane przez kamil1121 dnia Stycznia 18 2013 13:42:37

Treść rozszerzona
W niedzielę 20 stycznia, o godzinie 14, w hali Ochotniczej Straży Pożarnej w Radoszycach odbędzie się walne zgromadzenie członków stowarzyszenia Gminnego Klubu Sportowego Partyzant Radoszyce, które zostało zwołane po tym, jak zarząd klubu z wyjątkiem prezesa podał się do dymisji.

Swoją decyzję podjął po tym, jak władze gminy zmniejszyły dotację na działanie stowarzyszenia na 2013 roku, w porównaniu do ubiegłego roku, o jedną piątą. - Podobnie, jak pozostali członkowie zarządu, podczas niedzielnego zgromadzenia złożę rezygnację z pełnionej funkcji - mówił Andrzej Pędowski.

- Związek, żeby ratować sytuację w klubach powinien wspomóc je przejmując opłaty sędziowskie i zmniejszyć opłaty za transfery. Wszystkim klubom w związku z kryzysem jest ciężko i dlatego wszędzie szukają one oszczędności. To byłoby na pewno bardzo pomocne - dodaje prezes klubu z Radoszyc.

Jeśli w niedzielę uda się wybrać nowy zarząd Partyzanta, to on zadecyduje o wyborze nowego szkoleniowca oraz o tym, jak wybrnąć z ciężkiej sytuacji finansowej klubu. Czy zmniejszyć stypendia piłkarzom, czy w jakiś inny sposób zaoszczędzić pieniądze na dalsze funkcjonowanie Gminnego Klubu Sportowego Partyzant Radoszyce.

Źródło: Echo Dnia