7 SIE 17:30ŁKS Łagów 2 — 2 Pogoń4 liga
|
14 SIE 17:30TS 1946 Nida 3 — 2 Pogoń4 liga
|
17 SIE 17:30Unia 1 — 1 Pogoń4 liga
|
21 SIE 17:00Pogoń 2 — 2 Alit4 liga
|
27 SIE 09:30KP KSZO 1929 8 — 0 PogońŚLJS
|
27 SIE 15:00Korona II 5 — 0 Pogoń4 liga
|
31 SIE 17:00Pogoń 1 — 0 Łysica4 liga
|
3 WRZ 10:00Pogoń 0 — 0 UniaŚLJS
|
3 WRZ 12:00Pogoń — Alitkl. okręg.
9980'
|
4 WRZ 16:00Nidzianka 2 — 3 Pogoń4 liga
|
10 WRZ 10:00Pogoń 0 — 3 OrlętaŚLJS
|
10 WRZ 11:00Świt — Pogońkl. okręg.
9980'
|
11 WRZ 16:00Czarni 3 — 0 Pogoń4 liga
|
15 WRZ 16:30Klimontowianka 2 — 0 PogońŚLJS
|
17 WRZ 11:00Czarni — Pogońkl. okręg.
9980'
|
18 WRZ 16:00Pogoń 1 — 0 Naprzód4 liga
|
24 WRZ 15:00Pogoń — LZS Samborzeckl. okręg.
9940' 41' Piotr Kluszczyński |
25 WRZ 16:00Neptun 2 — 2 Pogoń4 liga
|
28 WRZ 15:30Piast 1 — 6 PogońPuchar okr.
|
1 PAŹ 11:00GKS Świniary — Pogońkl. okręg.
9980'
|
2 PAŹ 12:00Juventa 7 — 0 PogońŚLJS
|
2 PAŹ 15:00Pogoń 1 — 5 MKS Zdrój4 liga
|
5 PAŹ 16:00Pogoń 0 — 6 MoraviaŚLJS
9990'
|
8 PAŹ 13:00Pogoń 1 — 2 MKS ZdrójŚLJS
99
|
9 PAŹ 15:00Hetman 3 — 2 Pogoń4 liga
|
11 PAŹ 16:00Pogoń — Huragankl. okręg.
9980'
|
12 PAŹ 15:00Kamienna 1 — 3 PogońPuchar okr.
|
12 PAŹ 16:00Granat 1 — 0 PogońŚLJS
|
15 PAŹ 11:00OKS Opatów — Pogońkl. okręg.
9940' 41' Piotr Kluszczyński |
16 PAŹ 15:00Pogoń 0 — 2 Lubrzanka4 liga
|
23 PAŹ 14:00Moravia 4 — 2 Pogoń4 liga
|
29 PAŹ 11:00Baszta — Pogońkl. okręg.
9940' 41' Piotr Kluszczyński |
30 PAŹ 13:00Pogoń 0 — 0 Sparta K. W.4 liga
|
5 LIS 11:00Pogoń — GKS Obrazówkl. okręg.
9980'
|
5 LIS 13:15Pogoń 3 — 2 ZenitŚLJS
|
6 LIS 13:00Wisła S. 3 — 3 Pogoń4 liga
|
11 LIS 13:00Pogoń 0 — 3 Partyzant4 liga
|
12 LIS 11:00Pogoń — Strażakkl. okręg.
9940' 41' Piotr Kluszczyński |
20 LIS 12:00Pogoń 3 — 2 Wisła S.Puchar okr.
|
5 MAR 14:00Pogoń 2 — 2 ŁKS Łagów4 liga
|
12 MAR 14:00Pogoń 2 — 0 TS 1946 Nida4 liga
|
19 MAR 15:00Pogoń 2 — 3 Unia4 liga
|
25 MAR 15:00Alit 1 — 1 Pogoń4 liga
|
1 KWI 11:00Pogoń 1 — 5 Korona II4 liga
|
1 KWI 13:00Pogoń 0 — 3 KP KSZO 1929 O. Ś.ŚLJS
|
8 KWI 16:30Łysica 2 — 3 Pogoń4 liga
|
9 KWI Unia 3 — 0 PogońŚLJS
|
12 KWI 16:30Pogoń 2 — 1 TS 1946 NidaPuchar okr.
|
15 KWI 11:00Pogoń 1 — 1 Nidzianka4 liga
|
22 KWI Orlęta 3 — 0 PogońŚLJS
|
22 KWI 12:00Pogoń 0 — 1 Czarni4 liga
|
29 KWI 13:00Pogoń 0 — 3 KlimontowiankaŚLJS
|
30 KWI 17:00Naprzód 0 — 2 Pogoń4 liga
|
3 MAJ 11:00Pogoń 1 — 1 Neptun4 liga
|
7 MAJ 17:00MKS Zdrój 1 — 1 Pogoń4 liga
|
Moravia 3 — 0 PogońŚLJS
|
13 MAJ 12:00Pogoń 0 — 0 Hetman4 liga
|
Pogoń 0 — 3 JuventaŚLJS
|
17 MAJ 17:00KP KSZO 1929 O. Ś. 9 — 0 PogońPuchar okr.
|
20 MAJ 13:00MKS Zdrój 3 — 0 PogońŚLJS
|
21 MAJ 17:00Lubrzanka 1 — 1 Pogoń4 liga
|
Pogoń 0 — 0 GranatŚLJS
|
28 MAJ 17:00Pogoń 4 — 0 Moravia4 liga
|
Zenit 3 — 0 PogońŚLJS
|
4 CZE 17:00Sparta K. W. 2 — 2 Pogoń4 liga
|
11 CZE 17:00Pogoń 0 — 3 Wisła S.4 liga
|
15 CZE 17:30Partyzant 1 — 0 Pogoń4 liga
|