2 WRZ 09:00KKP Korona 9 — 1 GranatŚLTM
|
2 WRZ 11:00KKP Korona 24 — 0 VictoriaŚLMS
|
2 WRZ 13:00KKP Korona II 3 — 0 Orliczkl. okręg.
17
|
4 WRZ 17:00UKS Chęciny 0 — 15 KKP Korona IIkl. okręg.
|
4 WRZ 17:00KKP Korona 2 — 0 GranatŚLMS
15
|
5 WRZ 16:30Football Academy — KKP KoronaŚLTM
|
8 WRZ 09:00Juventa 0 — 1 KKP KoronaŚLMS
|
8 WRZ 10:00KKP Korona II 12 — 1 Spartakuskl. okręg.
7670' |
9 WRZ 11:00KKP Korona 2 — 0 AP SKS StarŚLTM
|
11 WRZ 17:00GKS Nowiny 6 — 2 KKP Korona IIkl. okręg.
|
15 WRZ 11:30Orlęta 0 — 1 KKP KoronaŚLMS
|
15 WRZ 13:00Orlęta 3 — 0 KKP Korona IIkl. okręg.
|
15 WRZ 13:30Polonia Białogon 2 — 9 KKP Korona IIkl. okręg.
|
18 WRZ 16:30MSS-Klonówka 2 — 13 KKP Korona IIkl. okręg.
|
22 WRZ 12:00Juventa 1 — 3 KKP KoronaŚLTM
|
23 WRZ 10:00KKP Korona II 14 — 2 GKS Nowinykl. okręg.
|
23 WRZ 12:00KKP Korona 2 — 0 KP KSZO 1929ŚLMS
65
|
25 WRZ 15:30Wierna 1 — 9 KKP KoronaŚLMS
|
29 WRZ 10:00Orlicz 1 — 4 KKP Korona IIkl. okręg.
3060'
|
29 WRZ 10:30Granat 0 — 1 KKP KoronaŚLTM
|
29 WRZ 12:00KKP Korona II 8 — 0 MSS-Klonówkakl. okręg.
|
30 WRZ 12:00Victoria 1 — 9 KKP KoronaŚLMS
|
3 PAŹ 16:15Granat 1 — 3 KKP KoronaŚLMS
|
7 PAŹ 09:00KKP Korona 16 — 0 BasztaŚLTM
|
7 PAŹ 10:00Spartakus 1 — 11 KKP Korona IIkl. okręg.
5970' |
7 PAŹ 11:00KKP Korona II 15 — 1 UKS Chęcinykl. okręg.
|
9 PAŹ 16:30KKP Korona 9 — 1 JuventaŚLMS
|
10 PAŹ 16:00AP SKS Star 0 — 2 KKP KoronaŚLTM
|
13 PAŹ 09:00KKP Korona 2 — 0 KP KSZO 1929ŚLTM
|
13 PAŹ 09:30AP Champions 3 — 9 KKP KoronaŚLMS
|
13 PAŹ 12:00KKP Korona II 2 — 1 GKS Nowinykl. okręg.
6470'
|
20 PAŹ 10:00Baszta 0 — 23 KKP KoronaŚLTM
|
20 PAŹ 11:00KKP Korona 6 — 0 OrlętaŚLMS
|
20 PAŹ 11:00KKP Korona II 2 — 2 Orlętakl. okręg.
1970'
|
20 PAŹ 12:30KKP Korona II 3 — 1 Polonia Białogonkl. okręg.
|
27 PAŹ 10:00KP KSZO 1929 2 — 2 KKP KoronaŚLMS
|
27 PAŹ 11:00GKS Nowiny 5 — 7 KKP Korona IIkl. okręg.
1560' 25' 31' |
27 PAŹ 11:00KKP Korona 6 — 0 JuventaŚLTM
|
3 LIS 11:00KP KSZO 1929 1 — 3 KKP KoronaŚLTM
|
4 LIS 10:00KKP Korona 15 — 1 WiernaŚLMS
|
10 LIS 10:00KKP Korona 4 — 2 AP ChampionsŚLMS
|
23 MAR 13:00KKP Korona II 7 — 2 Football Academykl. okręg.
|
30 MAR 11:00Polanie 2 — 3 KKP Korona IIkl. okręg.
|
31 MAR 13:00KKP Korona II 7 — 1 GKS Nowinykl. okręg.
|
6 KWI 09:30AP Champions 1 — 6 KKP KoronaŚLMS
|
6 KWI 10:00KKP Korona II 7 — 0 Spartakuskl. okręg.
|
7 KWI 10:00KKP Korona II 0 — 3 Orliczkl. okręg.
|
13 KWI 16:00KKP Korona 12 — 0 JuventaŚLMS
|
14 KWI 11:00MSS-Klonówka 3 — 9 KKP Korona IIkl. okręg.
|
17 KWI 16:30Granat 0 — 8 KKP KoronaŚLMS
|
23 KWI 17:30GKS Nowiny 1 — 2 KKP Korona IIkl. okręg.
|
27 KWI 10:00KKP Korona II 12 — 1 UKS Chęcinykl. okręg.
|
27 KWI 11:30Orlęta 0 — 2 KKP KoronaŚLMS
|
1 MAJ 09:30Polonia Białogon 0 — 5 KKP Korona IIkl. okręg.
|
1 MAJ 13:00KKP Korona II 1 — 2 Uniakl. okręg.
|
4 MAJ 13:30KKP Korona 4 — 0 KP KSZO 1929ŚLMS
|
5 MAJ 12:00Football Academy 1 — 5 KKP Korona IIkl. okręg.
|
11 MAJ 09:30GKS Nowiny 3 — 3 KKP Korona IIkl. okręg.
|
11 MAJ 11:00KKP Korona 9 — 1 GranatŚLMS
|
11 MAJ 12:00KKP Korona II 16 — 6 Polaniekl. okręg.
|
18 MAJ 10:00Spartakus 2 — 5 KKP Korona IIkl. okręg.
1070'
|
18 MAJ 11:00Orlicz 1 — 5 KKP Korona IIkl. okręg.
|
21 MAJ 16:00KKP Korona 11 — 1 AP ChampionsŚLMS
|
25 MAJ 12:00Juventa 0 — 5 KKP KoronaŚLMS
15 |
25 MAJ 13:00KKP Korona II 8 — 1 MSS-Klonówkakl. okręg.
|
1 CZE 10:00UKS Chęciny 1 — 24 KKP Korona IIkl. okręg.
|
1 CZE 13:00KKP Korona II 4 — 2 GKS Nowinykl. okręg.
1070'
|
1 CZE 15:00KKP Korona 9 — 0 OrlętaŚLMS
|
8 CZE 10:00KP KSZO 1929 1 — 5 KKP KoronaŚLMS
71
|
9 CZE 10:00KKP Korona II 5 — 0 Polonia Białogonkl. okręg.
|
15 CZE 13:00Unia 2 — 0 KKP Korona IIkl. okręg.
|