30 SIE 13:00AP Champions 1 — 1 Wisła JuniorŚLMS2
9960'
|
3 WRZ 10:00Spartakus 1 — 3 MoraviaŚLMM2
|
3 WRZ 10:00Korona 12 — 1 AP ChampionsŚLMS2
9960' 52' |
4 WRZ 09:15AP Champions 3 — 2 GalacticosŚLMM2
9990' 54' 60' |
10 WRZ 10:00KP KSZO 1929 II 7 — 0 AP ChampionsŚLMS2
9960'
|
11 WRZ 12:30Pogoń 3 — 0 AP ChampionsŚLMM2
|
14 WRZ 16:15Spartakus 0 — 2 Wisła JuniorŚLMM2
|
17 WRZ 11:00KKP Korona III 8 — 0 AP ChampionsŚLMS2
9960'
|
21 WRZ 16:15Spartakus 1 — 5 AP ChampionsŚLMS2
9960'
|
21 WRZ 17:30Spartakus 3 — 4 AP ChampionsŚLMM2
9990' 20' |
24 WRZ 14:30Wisła Junior 3 — 1 AP ChampionsŚLMM2
|
24 WRZ 15:00Spartakus 0 — 6 GalacticosŚLMM2
|
25 WRZ 10:00AP Champions 2 — 3 LechiaŚLMS2
9960' 15' |
1 PAŹ 10:00Pogoń 3 — 1 SpartakusŚLMM2
|
2 PAŹ 09:45AP Champions 3 — 3 MoraviaŚLMM2
9990'
|
8 PAŹ 10:00Galacticos 1 — 3 AP ChampionsŚLMM2
9990'
|
9 PAŹ 10:00Moravia 2 — 2 SpartakusŚLMM2
|
9 PAŹ 10:00Wisła Junior 8 — 1 AP ChampionsŚLMS2
9960'
|
11 PAŹ 16:30AP Champions 4 — 1 SpartakusŚLMS2
9960'
|
11 PAŹ 17:45AP Champions 3 — 0 SpartakusŚLMM2
9990'
|
15 PAŹ 09:00AP Champions 0 — 5 KoronaŚLMS2
9960'
|
15 PAŹ 13:30Wisła Junior 3 — 0 SpartakusŚLMM2
|
16 PAŹ 12:00AP Champions 2 — 1 PogońŚLMM2
9990'
|
18 PAŹ 18:15AP Champions 1 — 1 Wisła JuniorŚLMM2
9990'
|
25 PAŹ 16:00Lechia 4 — 2 AP ChampionsŚLMS2
9960'
|
29 PAŹ 10:00Galacticos 2 — 4 SpartakusŚLMM2
|
31 PAŹ 12:30AP Champions 0 — 6 KP KSZO 1929 IIŚLMS2
99
|
5 LIS 09:00AP Champions 1 — 6 KKP Korona IIIŚLMS2
99
|
5 LIS 12:00Moravia 3 — 8 AP ChampionsŚLMM2
9990' 5' |
5 LIS 12:30Spartakus 0 — 1 PogońŚLMM2
|
24 MAR 17:15AP Champions 2 — 1 CzarniŚLMM1
9960'
|
25 MAR 10:00Tęcza 1 — 7 AP Champions IIkl. okręg.
9960'
|
25 MAR 15:00AP Champions 2 — 1 KP KSZO 1929ŚLMM2
|
31 MAR 18:00Star 4 — 0 AP ChampionsŚLMM1
9960'
|
1 KWI 14:00AP Champions 8 — 1 Football AcademyŚLMM2
|
11 KWI 10:00Łazy 4 — 2 AP Champions IIkl. okręg.
|
11 KWI 14:00AP Champions 0 — 3 Wisła JuniorŚLMM1
9960'
|
11 KWI 19:00DAP Kielce 2 — 2 AP ChampionsŚLMM2
|
15 KWI 12:00AP Champions 1 — 1 SpartakusŚLMM2
|
15 KWI 12:15AP Champions 0 — 4 KKP KoronaŚLMM1
9960'
|
15 KWI 13:00Arka 5 — 0 AP Champions IIkl. okręg.
|
20 KWI 19:15Korona 8 — 0 AP ChampionsŚLMM1
9960'
|
22 KWI 14:00Pogoń 1 — 3 AP ChampionsŚLMM2
|
29 KWI 10:00Baszta 1 — 4 AP ChampionsŚLMM1
9960' 34' 44' |
30 KWI 13:00AP Champions 3 — 0 MoraviaŚLMM2
|
3 MAJ 11:00KKP Korona II 2 — 1 AP ChampionsŚLMM2
|
6 MAJ 10:00AP Champions II 6 — 3 Tęczakl. okręg.
|
6 MAJ 10:00Czarni 4 — 0 AP ChampionsŚLMM1
9960'
|
6 MAJ 15:00KP KSZO 1929 0 — 0 AP ChampionsŚLMM2
|
10 MAJ 16:30PAS 1 — 0 AP ChampionsŚLMM1
|
10 MAJ 18:00PAS II 1 — 2 AP Champions IIkl. okręg.
|
13 MAJ 12:00AP Champions 1 — 1 StarŚLMM1
|
14 MAJ 15:00Football Academy 5 — 1 AP ChampionsŚLMM2
|
15 MAJ 17:00Łysica 1 — 2 AP Champions IIkl. okręg.
|
18 MAJ 19:15Wisła Junior 1 — 1 AP ChampionsŚLMM1
9960'
|
20 MAJ 09:00AP Champions II 7 — 0 Łazykl. okręg.
9960' 35' |
20 MAJ 10:00AP Champions 5 — 1 DAP KielceŚLMM2
|
24 MAJ 17:00AP Champions II 5 — 1 Łysicakl. okręg.
99 35' |
30 MAJ 17:00Spartakus 2 — 2 AP ChampionsŚLMM2
|
30 MAJ 18:00AP Champions II 2 — 0 Arkakl. okręg.
9960'
|
3 CZE 15:00AP Champions 0 — 2 PogońŚLMM2
|
6 CZE 19:00AP Champions 0 — 2 KoronaŚLMM1
9960'
|
9 CZE 19:00AP Champions 3 — 0 BasztaŚLMM1
|
13 CZE 16:00KKP Korona 12 — 0 AP ChampionsŚLMM1
9960'
|
13 CZE 16:15Moravia 0 — 2 AP ChampionsŚLMM2
|
15 CZE 18:00AP Champions 0 — 4 PASŚLMM1
9960'
|
15 CZE 19:15AP Champions II 3 — 3 PAS IIkl. okręg.
|
19 CZE 18:00AP Champions 1 — 1 KKP Korona IIŚLMM2
|