5 SIE 17:00Star 1 — 1 Podhale3 liga
674' 74' 75' Tomasz Palonek |
12 SIE 16:00Świdniczanka 1 — 0 Star3 liga
669' 70' Piotr Stefański |
12 SIE 17:00Spartakus 0 — 1 Alit4 liga
|
15 SIE 16:00Alit 3 — 2 Wierna4 liga
|
19 SIE 17:00Star 1 — 0 Siarka3 liga
24
|
20 SIE 17:00GKS Rudki 1 — 2 Alit4 liga
|
23 SIE 17:00Czarni 1 — 1 Star3 liga
249' 82' Piotr Stefański |
26 SIE 17:00Star 6 — 0 Sokół3 liga
|
26 SIE 17:00GKS Nowiny 0 — 1 Alit4 liga
|
30 SIE 17:00Alit 2 — 3 AKS 19474 liga
245' 46' Jakub Wódz |
2 WRZ 12:00Granat 4 — 1 Alit4 liga
290'
|
2 WRZ 16:00Star 3 — 0 Karpaty3 liga
|
9 WRZ 16:00Alit 2 — 2 Pogoń4 liga
222' 23' |
9 WRZ 16:00Wiślanie 1 — 1 Star3 liga
|
16 WRZ 16:00Star 3 — 0 Garbarnia3 liga
|
17 WRZ 16:00Korona II 6 — 0 Alit4 liga
290'
|
23 WRZ 16:00Chełmianka 2 — 0 Star3 liga
|
24 WRZ 16:00Alit 3 — 0 Hetman4 liga
1685' 86' Wiktor Rękas |
30 WRZ 15:30Star 1 — 2 Avia3 liga
|
1 PAŹ 15:00Wisła 0 — 8 Alit4 liga
1690'
|
4 PAŹ 15:30Świt Ć. 0 — 1 AlitPuchar okr.
1690'
|
6 PAŹ 18:30KS Wiązownica 0 — 1 Star3 liga
|
7 PAŹ 15:00Alit 3 — 0 Arka4 liga
1683' 84' Bartosz Soja |
11 PAŹ 15:00Stal 0 — 6 StarPuchar okr.
|
14 PAŹ 15:00Star 1 — 1 Podlasie3 liga
|
15 PAŹ 13:00Stal 1 — 3 Alit4 liga
|
21 PAŹ 12:00Alit 0 — 1 Neptun4 liga
16
|
21 PAŹ 15:00Orlęta 0 — 2 Star3 liga
|
28 PAŹ 14:30Star 0 — 1 KP KSZO 19293 liga
|
29 PAŹ 13:00Klimontowianka 2 — 1 Alit4 liga
|
4 LIS 11:30Alit 1 — 0 Łysica4 liga
|
4 LIS 13:00Unia 2 — 3 Star3 liga
|
11 LIS 13:00Star 1 — 0 Wisłoka3 liga
|
11 LIS 13:00Orlęta 1 — 0 Alit4 liga
|
18 LIS 12:00Alit 2 — 2 Moravia4 liga
1636' 81' 55' Jakub Bielecki |
18 LIS 12:00Wieczysta 5 — 1 Star3 liga
|
25 LIS 12:00Podhale 0 — 3 Star3 liga
|
9 MAR 11:00Alit 3 — 1 Spartakus4 liga
1690' 78' 43' |
16 MAR 14:00Wierna 1 — 2 Alit4 liga
|
23 MAR 11:00Alit 0 — 2 GKS Rudki4 liga
|
30 MAR 11:00Alit 1 — 0 GKS Nowiny4 liga
1690'
|
3 KWI 16:15Alit 5 — 1 Granat S.Puchar okr.
1690'
|
6 KWI 16:00AKS 1947 1 — 3 Alit4 liga
1690'
|
13 KWI 16:00Alit 4 — 0 Granat S.4 liga
1690'
|
17 KWI 16:45Alit 0 — 1 StarPuchar okr.
1690'
|
20 KWI 17:00Pogoń 0 — 2 Alit4 liga
1690'
|
27 KWI 16:00Alit 1 — 3 Korona II4 liga
1690'
|
1 MAJ 11:00Hetman 0 — 3 Alit4 liga
1679' 80' Mikołaj Stawiarski |
4 MAJ 17:00Alit 2 — 1 Wisła S.4 liga
1690'
|
12 MAJ 17:30Arka 0 — 2 Alit4 liga
1690' 80' |
18 MAJ 17:00Alit 7 — 0 Stal4 liga
1690'
|
26 MAJ 15:00Neptun 0 — 2 Alit4 liga
1690'
|
30 MAJ 15:00Alit 3 — 1 Klimontowianka4 liga
1690' 35' 83' |
2 CZE 17:00Łysica 1 — 1 Alit4 liga
1690'
|
5 CZE 17:30Alit 4 — 1 Orlęta4 liga
1689' 90' Jakub Stefański |
8 CZE 14:00Moravia 1 — 3 Alit4 liga
1690' 3' |