Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Unia Sędziszów
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Pełna nazwa: Miejski Klub Sportowy Unia Sędziszów
Data założenia: 1955
Adres koresp.: os. Sady 15/31
28-340 Sędziszów
Telefon: (41) 381 15 31
Historia pierwszego zespołu
2000/01
kl. okręg.
POZ: 14/16
7 – 6 – 17
2001/02
klasa A
POZ: 1/11
14 – 3 – 3
2002/03
kl. okręg.
POZ: 11/16
11 – 6 – 13
2003/04
klasa A
POZ: 2/13
19 – 3 – 2
2004/05
klasa A
POZ: 2/14
16 – 4 – 4
2005/06
kl. okręg.
POZ: 8/12
8 – 4 – 10
2006/07
kl. okręg.
POZ: 5/13
12 – 1 – 11
2007/08
kl. okręg.
POZ: 7/14
13 – 4 – 9
2008/09
kl. okręg.
POZ: 7/16
12 – 9 – 9
2009/10
kl. okręg.
POZ: 4/17
18 – 7 – 7
2010/11
kl. okręg.
POZ: 1/16
15 – 11 – 4
2011/12
4 liga
POZ: 8/16
12 – 6 – 12
2012/13
4 liga
POZ: 7/16
11 – 13 – 6
2013/14
4 liga
POZ: 3/16
15 – 7 – 8
2014/15
4 liga
POZ: 10/16
10 – 9 – 11
2015/16
4 liga
POZ: 6/16
13 – 4 – 13
2016/17
4 liga
POZ: 17/18
7 – 8 – 19
2017/18
4 liga
POZ: 15/18
9 – 7 – 18
2018/19
4 liga
POZ: 17/18
6 – 7 – 21
2019/20
kl. okręg.
POZ: 10/16
5 – 2 – 8
2020/21
kl. okręg.
POZ: 3/16
20 – 2 – 8
  Seniorzy
Terminarz:
NdCZE17:00
 
  3 — 1  Piaskowianka Piaskikl. okręg.
Nd13 CZE12:00
 
  2 — 1  Sparta Dwikozykl. okręg.
Nd20 CZE17:00
 
  5 — 0  Świt Ćmielówkl. okręg.
Nd27 CZE17:00
 
  2 — 8  Sparta Kazimierza Wielkakl. okręg.
Nd15 SIE17:00
 
   —   Góral Górnokl. okręg.
Nd22 SIE17:00
 
   —   Gród Ćmińskkl. okręg.
Nd29 SIE17:00
 
   —   Bucovia Bukowakl. okręg.
NdWRZ16:00
 
   —   Stal Kunówkl. okręg.
  Seniorzy Unia II Sędziszów
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
  Junior starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
  Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
      Trampkarz starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
      Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
      Młodzik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziau w żadnych grach.
Kadra seniorzy 2022 (wiosna)
pozostali
S. Blicharski (29)A. Bratek (21)
K. Bratek I (29)A. Brożek (26)
G. Brożek (29)K. Gacek (21)
K. Gacek (19)K. Grzybek (26)
J. Grzych (23)P. Kasza (22)
T. Kita (31)B. Kotarski (20)
K. Król (33)H. Molus (20)
M. Molus (17)T. Nartowski (28)
Ł. Otręba (30)D. Pawlikowski (16)
A. Rybicki (22)M. Seredyka (18)
B. Styczeń (19)K. Surówka (30)
N. Synal (16)S. Szota (37)
W. Zapalski (33)K. Żebrowski (16)
K. Żebrowski (25)
Kadra trampkarz młodszy 2022 (wiosna)
D. Bida (13)
B. Bugajski (14)M. Dębicki (14)
D. Fijałkowski (13)D. Grabek (14)
N. Jachymowski (14)W. Janiec (12)
K. Kozera (14)D. Kwiecień (13)
J. Kwiecień (14)J. Molęda (13)
M. Nawrot (13)F. Poczęty (13)
M. Sadowski (13)B. Skóra (13)
O. Surdel (14)B. Szczuka (14)
S. Wieczorek (13)M. Wójcik (13)
Kadra młodzik młodszy 2022 (wiosna)
A. Białek (11)D. Biela (12)
J. Drobot (11)K. Dywoński (10)
K. Jawor (11)J. Kaczor (11)
I. Kotarski (12)J. Król (11)
T. Kwiecień (11)K. Michniewski (11)
A. Pierzchała (11)F. Tomasik (11)
J. Tomczyk (11)I. Wierzbowski (9)
O. Wierzbowski (9)O. Wierzbowski (9)
J. Wiśniowski (11)O. Wolsdorf (11)
B. Zasada (10)