Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Morawicka LF
Kielecka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.), wiosna;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Klasa okręgowa, 2022/23
Nadchodzące spotkania
Klasa okręgowa
Naprzód   —   ZenitSOB11:00
Gród   —   SpartaSOB13:00
Polonia Białogon   —   UniaSOB14:00
Piast   —   ŁysicaSOB14:00
Świt   —   OKS OpatówSOB15:00
Bucovia   —   HetmanNDZ15:00
Łopuszno 
Victoria 2015   —   WicherNDZ15:00
Arka   —   PiaskowiankaNDZ16:00
Tabela rozgrywek
Klasa okręgowa
1.   Piaskowianka Piaski 16 39 42–18 12 3 1 9 25 25–  6 8 1 7 14 17–12 4 2 1
2.   Hetman Włoszczowa 16 36 35–11 11 3 2 8 19 22–  4 6 1 1 8 17 13–  7 5 2 1
3.   Unia Sędziszów 16 34 47–21 10 4 2 8 17 29–11 5 2 1 8 17 18–10 5 2 1
4.   Gród Ćmińsk 16 31 34–17 9 4 3 8 12 14–  9 3 3 2 8 19 20–  8 6 1 1
5.   Łysica Bodzentyn 16 29 28–20 9 2 5 8 18 20–10 6 2 8 11   8–10 3 2 3
6.   Arka Pawłów 16 27 31–16 7 6 3 8 10 12–  9 2 4 2 8 17 19–  7 5 2 1
7.   Naprzód Jędrzejów 16 27 28–27 8 3 5 8 16 14–12 5 1 2 8 11 14–15 3 2 3
8.   Sparta Dwikozy 16 23 21–22 6 5 5 8 16 16–  8 4 4 8 7   5–14 2 1 5
9.   Świt Ćmielów 16 22 20–21 6 4 6 9 15 14–  8 4 3 2 7 7   6–13 2 1 4
10.   Wicher Miedziana Góra 16 18 21–26 5 3 8 8 10 12–14 3 1 4 8 8   9–12 2 2 4
11.   Polonia Białogon Kielce 16 17 20–27 4 5 7 9 8   9–14 2 2 5 7 9 11–13 2 3 2
12.   Zenit Chmielnik 16 15 14–31 4 3 9 6 8   6–10 2 2 2 10 7   8–21 2 1 7
13.   Piast Stopnica 16 13   9–34 3 4 9 7 10   6–11 3 1 3 9 3   3–23 3 6
14.   OKS Opatów 16 11 12–23 2 5 9 8 5   4–13 1 2 5 8 6   8–10 1 3 4
15.   Victoria 2015 Skalbmierz 16 9 18–34 2 3 11 8 7   8–14 2 1 5 8 2 10–20 2 6
16.   Bucovia Bukowa 16 4 20–52 1 1 14 8 4 11–25 1 1 6 8 0   9–27 8
 

Najlepsi strzelcy
22 bramekRafał Krzysztofik (20 + 2 k.) (Piaskowianka)
19 bramekKrystian Zaręba (18 + 1 k.) (Unia)
9 bramekMateusz Michalski (Sparta), Mirosław Kalista (8 + 1 k.) (Arka)
8 bramekRadosław Bała (Bucovia), Arkadiusz Przeździk (Naprzód)
7 bramekMichał Mikosa (Łysica), Tomasz Nartowski (Unia)
6 bramekDominik Wojtusik (Victoria 2015)
5 bramekFilip Anduła (Arka), Krzysztof Kita (Gród), Mateusz Kokosza (Gród), Krystian Moskal (Wicher), Łukasz Piotrowski (4 + 1 k.) (Wicher), Bartłomiej Równicki (4 + 1 k.) (Naprzód), Arleison Martínez (3 + 2 k.) (Łysica), Kamil Frączyk (2 + 3 k.) (Gród)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Victoria 2015 Skalbmierz  2 — 0  OKS OpatówSb13 SIE 11:00 
Gród Ćmińsk  2 — 3  Piaskowianka PiaskiSb13 SIE 11:00 
Polonia Białogon Kielce  1 — 1  Sparta DwikozyNd14 SIE 12:00 
Arka Pawłów  5 — 0  Piast StopnicaNd14 SIE 16:00 
Zenit Chmielnik  2 — 0  Łysica BodzentynNd14 SIE 17:00 
Naprzód Jędrzejów  0 — 0  Wicher Miedziana GóraNd14 SIE 17:00 
Świt Ćmielów  2 — 1  Hetman WłoszczowaNd14 SIE 17:00 
Unia Sędziszów  7 — 2  Bucovia BukowaNd14 SIE 17:00 
Kolejka 2
Zenit Chmielnik  0 — 5  Naprzód JędrzejówNd21 SIE 17:00 
Sparta Dwikozy  0 — 0  Gród ĆmińskNd21 SIE 17:00 
Unia Sędziszów  4 — 0  Polonia Białogon KielceNd21 SIE 17:00 
Hetman Włoszczowa  4 — 1  Bucovia BukowaNd21 SIE 17:00 
OKS Opatów  0 — 1  Świt ĆmielówNd21 SIE 17:00 
Piaskowianka Piaski  3 — 2  Arka PawłówNd21 SIE 17:00 
Wicher Miedziana Góra  2 — 2  Victoria 2015 SkalbmierzNd21 SIE 17:00 
Łysica Bodzentyn  2 — 1  Piast StopnicaNd21 SIE 17:00 
Kolejka 3
Świt Ćmielów  2 — 2  Wicher Miedziana GóraSb27 SIE 11:00 
Gród Ćmińsk  2 — 2  Unia SędziszówSb27 SIE 13:00 
Piaskowianka Piaski  6 — 0  Piast StopnicaNd28 SIE 14:30 
Arka Pawłów  1 — 0  Sparta DwikozyNd28 SIE 16:00 
Polonia Białogon Kielce  0 — 2  Hetman WłoszczowaNd28 SIE 17:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  2 — 0  Zenit ChmielnikNd28 SIE 17:00 
Naprzód Jędrzejów  3 — 1  Łysica BodzentynNd28 SIE 17:00 
Bucovia Bukowa  1 — 4  OKS OpatówNd28 SIE 17:00 
Kolejka 4
Świt Ćmielów  0 — 0  Zenit ChmielnikSbWRZ 16:00 
OKS Opatów  1 — 1  Polonia Białogon KielceSbWRZ 16:00 
Wicher Miedziana Góra  1 — 0  Bucovia BukowaSbWRZ 17:00 
Naprzód Jędrzejów  2 — 0  Victoria 2015 SkalbmierzNdWRZ 16:00 
Hetman Włoszczowa  1 — 2  Gród ĆmińskNdWRZ 16:00 
Unia Sędziszów  3 — 3  Arka PawłówNdWRZ 16:00 
Sparta Dwikozy  0 — 0  Piast StopnicaNdWRZ 16:00 
Łysica Bodzentyn  4 — 0  Piaskowianka PiaskiNdWRZ 16:00 
Kolejka 5
Świt Ćmielów  4 — 0  Naprzód JędrzejówCzWRZ 17:00 
Bucovia Bukowa  1 — 3  Zenit ChmielnikSb10 WRZ 11:00 
Polonia Białogon Kielce  3 — 0  Wicher Miedziana GóraSb10 WRZ 15:00 
Piast Stopnica  0 — 1  Unia SędziszówNd11 WRZ 16:00 
Gród Ćmińsk  1 — 1  OKS OpatówNd11 WRZ 16:00 
Piaskowianka Piaski  3 — 0  Sparta DwikozyNd11 WRZ 16:00 
Arka Pawłów  2 — 2  Hetman WłoszczowaNd11 WRZ 16:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  1 — 3  Łysica BodzentynNd11 WRZ 16:25 
Kolejka 6
Hetman Włoszczowa  4 — 0  Piast StopnicaNd18 WRZ 16:00 
Naprzód Jędrzejów  4 — 2  Bucovia BukowaNd18 WRZ 16:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  0 — 2  Świt ĆmielówNd18 WRZ 16:00 
OKS Opatów  0 — 2  Arka PawłówNd18 WRZ 16:00 
Wicher Miedziana Góra  3 — 4  Gród ĆmińskNd18 WRZ 16:00 
Łysica Bodzentyn  3 — 0  Sparta DwikozyNd18 WRZ 16:00 
Unia Sędziszów  3 — 3  Piaskowianka PiaskiNd18 WRZ 16:00 
Polonia Białogon Kielce  1 — 3  Zenit ChmielnikNd18 WRZ 16:30 
Kolejka 7
Polonia Białogon Kielce  0 — 3  Naprzód JędrzejówSb24 WRZ 15:00 
Bucovia Bukowa  5 — 4  Victoria 2015 SkalbmierzSb24 WRZ 15:00 
Piast Stopnica  2 — 1  OKS OpatówSb24 WRZ 16:00 
Świt Ćmielów  3 — 0  Łysica BodzentynNd25 WRZ 16:00 
Arka Pawłów  0 — 1  Wicher Miedziana GóraNd25 WRZ 16:00 
Piaskowianka Piaski  1 — 1  Hetman WłoszczowaNd25 WRZ 16:00 
Sparta Dwikozy  1 — 1  Unia SędziszówNd25 WRZ 16:00 
Gród Ćmińsk  3 — 1  Zenit ChmielnikNd25 WRZ 16:00 
Kolejka 8
Wicher Miedziana Góra  3 — 1  Piast StopnicaSbPAŹ 15:30 
Świt Ćmielów  2 — 1  Bucovia BukowaNdPAŹ 15:00 
Zenit Chmielnik  0 — 0  Arka PawłówNdPAŹ 15:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  1 — 3  Polonia Białogon KielceNdPAŹ 15:00 
OKS Opatów  0 — 2  Piaskowianka PiaskiNdPAŹ 15:00 
Hetman Włoszczowa  4 — 0  Sparta DwikozyNdPAŹ 15:00 
Łysica Bodzentyn  2 — 6  Unia SędziszówNdPAŹ 15:00 
Naprzód Jędrzejów  0 — 6  Gród ĆmińskNdPAŹ 15:00 
Kolejka 9
Sparta Dwikozy  2 — 1  OKS OpatówSbPAŹ 13:00 
Polonia Białogon Kielce  3 — 1  Świt ĆmielówSbPAŹ 15:00 
Bucovia Bukowa  0 — 0  Łysica BodzentynSbPAŹ 15:00 
Gród Ćmińsk  4 — 0  Victoria 2015 SkalbmierzNdPAŹ 13:00 
Unia Sędziszów  0 — 1  Hetman WłoszczowaNdPAŹ 15:00 
Piaskowianka Piaski  2 — 0  Wicher Miedziana GóraNdPAŹ 15:00 
Piast Stopnica  2 — 0  Zenit ChmielnikNdPAŹ 15:00 
Arka Pawłów  2 — 2  Naprzód JędrzejówNdPAŹ 15:00 
Kolejka 10
Bucovia Bukowa  2 — 3  Polonia Białogon KielceSb15 PAŹ 11:00 
Zenit Chmielnik  1 — 4  Piaskowianka PiaskiSb15 PAŹ 12:00 
Wicher Miedziana Góra  0 — 1  Sparta DwikozySb15 PAŹ 13:00 
Naprzód Jędrzejów  2 — 0  Piast StopnicaSb15 PAŹ 15:00 
Łysica Bodzentyn  1 — 2  Hetman WłoszczowaNd16 PAŹ 15:00 
OKS Opatów  2 — 3  Unia SędziszówNd16 PAŹ 15:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  0 — 2  Arka PawłówNd16 PAŹ 15:00 
Świt Ćmielów  1 — 2  Gród ĆmińskNd16 PAŹ 15:00 
Kolejka 11
Sparta Dwikozy  2 — 0  Zenit ChmielnikSb22 PAŹ 12:00 
Gród Ćmińsk  1 — 0  Bucovia BukowaSb22 PAŹ 13:00 
Piaskowianka Piaski  2 — 1  Naprzód JędrzejówSb22 PAŹ 14:00 
Arka Pawłów  0 — 0  Świt ĆmielówNd23 PAŹ 14:00 
Polonia Białogon Kielce  0 — 1  Łysica BodzentynNd23 PAŹ 14:00 
Unia Sędziszów  2 — 1  Wicher Miedziana GóraNd23 PAŹ 14:00 
Hetman Włoszczowa  0 — 0  OKS OpatówNd23 PAŹ 14:00 
Piast Stopnica  1 — 1  Victoria 2015 SkalbmierzNd23 PAŹ 14:00 
Kolejka 12
Bucovia Bukowa  1 — 5  Arka PawłówSb29 PAŹ 11:00 
Wicher Miedziana Góra  0 — 2  Hetman WłoszczowaSb29 PAŹ 13:15 
Polonia Białogon Kielce  0 — 2  Gród ĆmińskSb29 PAŹ 14:00 
Świt Ćmielów  0 — 0  Piast StopnicaSb29 PAŹ 14:00 
Zenit Chmielnik  2 — 0  Unia SędziszówSb29 PAŹ 15:00 
Łysica Bodzentyn  1 — 0  OKS OpatówNd30 PAŹ 13:00 
Naprzód Jędrzejów  2 — 1  Sparta DwikozyNd30 PAŹ 13:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  1 — 1  Piaskowianka PiaskiNd30 PAŹ 13:00 
Kolejka 13
Sparta Dwikozy  3 — 2  Victoria 2015 SkalbmierzSbLIS 12:00 
Gród Ćmińsk  1 — 1  Łysica BodzentynSbLIS 13:00 
Hetman Włoszczowa  3 — 0  Zenit ChmielnikSbLIS 13:30 
Piast Stopnica  1 — 0  Bucovia BukowaNdLIS 13:00 
Piaskowianka Piaski  3 — 1  Świt ĆmielówNdLIS 13:00 
Unia Sędziszów  7 — 0  Naprzód JędrzejówNdLIS 13:00 
Arka Pawłów  2 — 2  Polonia Białogon KielceNdLIS 14:00 
OKS Opatów  0 — 4  Wicher Miedziana GóraNdLIS 14:00 
Kolejka 14
Świt Ćmielów  0 — 2  Sparta DwikozySb12 LIS 11:00 
Gród Ćmińsk  0 — 1  Arka PawłówSb12 LIS 13:00 
Polonia Białogon Kielce  1 — 1  Piast StopnicaNd13 LIS 13:00 
Naprzód Jędrzejów  1 — 2  Hetman WłoszczowaNd13 LIS 13:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  1 — 3  Unia SędziszówNd13 LIS 13:00 
Zenit Chmielnik  1 — 1  OKS OpatówNd13 LIS 13:00 
Łysica Bodzentyn  3 — 1  Wicher Miedziana GóraNd13 LIS 13:00 
Bucovia Bukowa  1 — 4  Piaskowianka PiaskiNd13 LIS 13:00 
Kolejka 15
Wicher Miedziana Góra  3 — 1  Zenit ChmielnikSb19 LIS 13:00 
Piast Stopnica  0 — 4  Gród ĆmińskSb19 LIS 13:00 
Sparta Dwikozy  7 — 3  Bucovia BukowaNd20 LIS 11:00 
Hetman Włoszczowa  2 — 1  Victoria 2015 SkalbmierzNd20 LIS 12:00 
OKS Opatów  0 — 0  Naprzód JędrzejówNd20 LIS 12:00 
Unia Sędziszów  3 — 1  Świt ĆmielówNd20 LIS 12:00 
Piaskowianka Piaski  2 — 1  Polonia Białogon KielceNd20 LIS 13:00 
Arka Pawłów  0 — 2  Łysica BodzentynNd20 LIS 13:00 
Kolejka 16
Wicher Miedziana Góra  0 — 3  Naprzód JędrzejówSb18 MAR 11:00 
Sparta Dwikozy  1 — 1  Polonia Białogon KielceSb18 MAR 12:00 
Łysica Bodzentyn  4 — 0  Zenit ChmielnikNd19 MAR 15:00 
Hetman Włoszczowa  4 — 0  Świt ĆmielówNd19 MAR 15:00 
Piast Stopnica  0 — 4  Arka PawłówNd19 MAR 15:00 
OKS Opatów  1 — 0  Victoria 2015 SkalbmierzNd19 MAR 15:00 
Piaskowianka Piaski  3 — 0  Gród ĆmińskNd19 MAR 15:00 
Bucovia Bukowa  0 — 2  Unia SędziszówNd19 MAR 15:30 
Kolejka 17
Naprzód Jędrzejów   —   Zenit ChmielnikSb25 MAR 11:00 
Gród Ćmińsk   —   Sparta DwikozySb25 MAR 13:00 
Polonia Białogon Kielce   —   Unia SędziszówSb25 MAR 14:00 
Piast Stopnica   —   Łysica BodzentynSb25 MAR 14:00 
Świt Ćmielów   —   OKS OpatówSb25 MAR 15:00 
Bucovia Bukowa   —   Hetman WłoszczowaNd26 MAR 15:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Wicher Miedziana GóraNd26 MAR 15:00 
Arka Pawłów   —   Piaskowianka PiaskiNd26 MAR 16:00 
Kolejka 18
Sparta Dwikozy   —   Arka PawłówSbKWI 15:00 
Wicher Miedziana Góra   —   Świt ĆmielówSbKWI 16:00 
Zenit Chmielnik   —   Victoria 2015 SkalbmierzNdKWI 15:00 
Piast Stopnica   —   Piaskowianka PiaskiNdKWI 16:00 
Unia Sędziszów   —   Gród ĆmińskNdKWI 16:00 
Hetman Włoszczowa   —   Polonia Białogon KielceNdKWI 16:00 
Łysica Bodzentyn   —   Naprzód JędrzejówNdKWI 16:00 
OKS Opatów   —   Bucovia BukowaNdKWI 16:00 
Kolejka 19
Polonia Białogon Kielce   —   OKS OpatówSbKWI 12:00 
Zenit Chmielnik   —   Świt ĆmielówSbKWI 15:00 
Bucovia Bukowa   —   Wicher Miedziana GóraSbKWI 15:00 
Gród Ćmińsk   —   Hetman WłoszczowaSbKWI 15:00 
Piast Stopnica   —   Sparta DwikozySbKWI 15:00 
Piaskowianka Piaski   —   Łysica BodzentynSbKWI 15:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Naprzód JędrzejówSbKWI 16:00 
Arka Pawłów   —   Unia SędziszówSbKWI 16:00 
Kolejka 20
Łysica Bodzentyn   —   Victoria 2015 SkalbmierzNd16 KWI 16:00 
Naprzód Jędrzejów   —   Świt ĆmielówNd16 KWI 16:00 
Zenit Chmielnik   —   Bucovia BukowaNd16 KWI 16:00 
Wicher Miedziana Góra   —   Polonia Białogon KielceNd16 KWI 16:00 
OKS Opatów   —   Gród ĆmińskNd16 KWI 16:00 
Sparta Dwikozy   —   Piaskowianka PiaskiNd16 KWI 16:00 
Hetman Włoszczowa   —   Arka PawłówNd16 KWI 16:00 
Unia Sędziszów   —   Piast StopnicaNd16 KWI 18:00 
Kolejka 21
Piast Stopnica   —   Hetman WłoszczowaNd23 KWI 16:00 
Bucovia Bukowa   —   Naprzód JędrzejówNd23 KWI 16:00 
Świt Ćmielów   —   Victoria 2015 SkalbmierzNd23 KWI 16:00 
Zenit Chmielnik   —   Polonia Białogon KielceNd23 KWI 16:00 
Arka Pawłów   —   OKS OpatówNd23 KWI 16:00 
Gród Ćmińsk   —   Wicher Miedziana GóraNd23 KWI 16:00 
Sparta Dwikozy   —   Łysica BodzentynNd23 KWI 16:00 
Piaskowianka Piaski   —   Unia SędziszówNd23 KWI 16:00 
Kolejka 22
Unia Sędziszów   —   Sparta DwikozySb29 KWI 12:00 
Naprzód Jędrzejów   —   Polonia Białogon KielceNd30 KWI 17:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Bucovia BukowaNd30 KWI 17:00 
Łysica Bodzentyn   —   Świt ĆmielówNd30 KWI 17:00 
Wicher Miedziana Góra   —   Arka PawłówNd30 KWI 17:00 
Hetman Włoszczowa   —   Piaskowianka PiaskiNd30 KWI 17:00 
Zenit Chmielnik   —   Gród ĆmińskNd30 KWI 17:00 
OKS Opatów   —   Piast StopnicaNd30 KWI 17:00 
Kolejka 23
Polonia Białogon Kielce   —   Victoria 2015 SkalbmierzSbMAJ 14:00 
Arka Pawłów   —   Zenit ChmielnikNdMAJ 16:00 
Bucovia Bukowa   —   Świt ĆmielówNdMAJ 17:00 
Piaskowianka Piaski   —   OKS OpatówNdMAJ 17:00 
Sparta Dwikozy   —   Hetman WłoszczowaNdMAJ 17:00 
Unia Sędziszów   —   Łysica BodzentynNdMAJ 17:00 
Piast Stopnica   —   Wicher Miedziana GóraNdMAJ 17:00 
Gród Ćmińsk   —   Naprzód JędrzejówNdMAJ 17:00 
Kolejka 24
Hetman Włoszczowa   —   Unia SędziszówNd14 MAJ 17:00 
Wicher Miedziana Góra   —   Piaskowianka PiaskiNd14 MAJ 17:00 
Zenit Chmielnik   —   Piast StopnicaNd14 MAJ 17:00 
Naprzód Jędrzejów   —   Arka PawłówNd14 MAJ 17:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Gród ĆmińskNd14 MAJ 17:00 
Świt Ćmielów   —   Polonia Białogon KielceNd14 MAJ 17:00 
Łysica Bodzentyn   —   Bucovia BukowaNd14 MAJ 17:00 
OKS Opatów   —   Sparta DwikozyNd14 MAJ 17:00 
Kolejka 25
Polonia Białogon Kielce   —   Bucovia BukowaSb20 MAJ 14:00 
Arka Pawłów   —   Victoria 2015 SkalbmierzNd21 MAJ 16:00 
Piast Stopnica   —   Naprzód JędrzejówNd21 MAJ 17:00 
Hetman Włoszczowa   —   Łysica BodzentynNd21 MAJ 17:00 
Unia Sędziszów   —   OKS OpatówNd21 MAJ 17:00 
Sparta Dwikozy   —   Wicher Miedziana GóraNd21 MAJ 17:00 
Piaskowianka Piaski   —   Zenit ChmielnikNd21 MAJ 17:00 
Gród Ćmińsk   —   Świt ĆmielówNd21 MAJ 17:00 
Kolejka 26
Świt Ćmielów   —   Arka PawłówNd28 MAJ 17:00 
Bucovia Bukowa   —   Gród ĆmińskNd28 MAJ 17:00 
Łysica Bodzentyn   —   Polonia Białogon KielceNd28 MAJ 17:00 
Wicher Miedziana Góra   —   Unia SędziszówNd28 MAJ 17:00 
OKS Opatów   —   Hetman WłoszczowaNd28 MAJ 17:00 
Zenit Chmielnik   —   Sparta DwikozyNd28 MAJ 17:00 
Naprzód Jędrzejów   —   Piaskowianka PiaskiNd28 MAJ 17:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Piast StopnicaNd28 MAJ 17:00 
Kolejka 27
Arka Pawłów   —   Bucovia BukowaNdCZE 16:00 
Hetman Włoszczowa   —   Wicher Miedziana GóraNdCZE 17:00 
OKS Opatów   —   Łysica BodzentynNdCZE 17:00 
Gród Ćmińsk   —   Polonia Białogon KielceNdCZE 17:00 
Sparta Dwikozy   —   Naprzód JędrzejówNdCZE 17:00 
Piaskowianka Piaski   —   Victoria 2015 SkalbmierzNdCZE 17:00 
Piast Stopnica   —   Świt ĆmielówNdCZE 17:00 
Unia Sędziszów   —   Zenit ChmielnikNdCZE 18:00 
Kolejka 28
Bucovia Bukowa   —   Piast StopnicaCzCZE 15:00 
Świt Ćmielów   —   Piaskowianka PiaskiCzCZE 15:00 
Łysica Bodzentyn   —   Gród ĆmińskCzCZE 15:00 
Polonia Białogon Kielce   —   Arka PawłówCzCZE 15:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Sparta DwikozyCzCZE 15:00 
Zenit Chmielnik   —   Hetman WłoszczowaCzCZE 15:00 
Naprzód Jędrzejów   —   Unia SędziszówCzCZE 15:00 
Wicher Miedziana Góra   —   OKS OpatówCzCZE 15:00 
Kolejka 29
Arka Pawłów   —   Gród ĆmińskNd11 CZE 16:00 
Piast Stopnica   —   Polonia Białogon KielceNd11 CZE 17:00 
Hetman Włoszczowa   —   Naprzód JędrzejówNd11 CZE 17:00 
Unia Sędziszów   —   Victoria 2015 SkalbmierzNd11 CZE 17:00 
Sparta Dwikozy   —   Świt ĆmielówNd11 CZE 17:00 
OKS Opatów   —   Zenit ChmielnikNd11 CZE 17:00 
Wicher Miedziana Góra   —   Łysica BodzentynNd11 CZE 17:00 
Piaskowianka Piaski   —   Bucovia BukowaNd11 CZE 17:00 
Kolejka 30
Polonia Białogon Kielce   —   Piaskowianka PiaskiNd18 CZE 17:00 
Bucovia Bukowa   —   Sparta DwikozyNd18 CZE 17:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Hetman WłoszczowaNd18 CZE 17:00 
Zenit Chmielnik   —   Wicher Miedziana GóraNd18 CZE 17:00 
Naprzód Jędrzejów   —   OKS OpatówNd18 CZE 17:00 
Świt Ćmielów   —   Unia SędziszówNd18 CZE 17:00 
Łysica Bodzentyn   —   Arka PawłówNd18 CZE 17:00 
Gród Ćmińsk   —   Piast StopnicaNd18 CZE 17:00