Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Morawicka LF
Kielecka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.), wiosna;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 GKS Rudki
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Pełna nazwa: Gminny Klub Sportowy Rudki
Data założenia: 1958
Adres koresp.: ul. Staszica 3/7
Rudki
26-006 Nowa Słupia
Telefon: (41) 317 76 03
Faks: (41) 317 83 07
Historia pierwszego zespołu
2001/02
kl. okręg.
POZ: 5/15
14 – 5 – 9
2002/03
kl. okręg.
POZ: 13/16
10 – 6 – 14
2003/04
klasa A
POZ: 1/12
16 – 4 – 2
2004/05
kl. okręg.
POZ: 10/16
10 – 8 – 12
2005/06
kl. okręg.
POZ: 1/12
17 – 2 – 3
2006/07
4 liga
POZ: 10/16
9 – 9 – 12
2007/08
4 liga
POZ: 11/16
10 – 5 – 15
2008/09
4 liga
POZ: 14/16
9 – 6 – 15
2009/10
kl. okręg.
POZ: 12/17
10 – 7 – 15
2010/11
kl. okręg.
POZ: 6/16
12 – 9 – 9
2011/12
kl. okręg.
POZ: 5/16
15 – 7 – 8
2012/13
kl. okręg.
POZ: 13/16
10 – 4 – 16
2013/14
kl. okręg.
POZ: 1/16
21 – 6 – 3
2014/15
4 liga
POZ: 7/16
11 – 11 – 8
2015/16
4 liga
POZ: 14/16
11 – 5 – 14
2016/17
kl. okręg.
POZ: 9/16
11 – 8 – 11
2017/18
kl. okręg.
POZ: 10/16
9 – 8 – 13
2018/19
kl. okręg.
POZ: 3/16
18 – 8 – 4
2019/20
4 liga
POZ: 11/18
5 – 5 – 8
2020/21
4 liga
POZ: 9/20
16 – 11 – 11
2021/22
4 liga
POZ: 7/18
15 – 11 – 8
  Seniorzy
Terminarz:
NdMAJ17:00
 
  1 — 3  Neptun Końskie4 liga
Sb13 MAJ17:00
 
  4 — 1  TS 1946 Nida Pińczów4 liga
Nd21 MAJ17:00
 
  6 — 0  Stal Kunów4 liga
Pt26 MAJ17:00
 
  1 — 0  Granat Skarżysko-Kamienna4 liga
NdCZE17:00
 
  2 — 1  Spartakus Daleszyce4 liga
CzCZE15:00
 
   —   Wierna Małogoszcz4 liga
Nd11 CZE17:00
 
   —   Sparta Kazimierza Wielka4 liga
Nd18 CZE17:00
 
   —   Klimontowianka Klimontów4 liga
  Junior starszy
Terminarz:
Sb20 MAJ10:00
 
12 — 1  Sparta Dwikozykl. okręg.
Sb27 MAJ10:00
 
  2 — 1  Czarni Połanieckl. okręg.
SbCZE09:30
 
  2 — 0  Ester Wojciechowicekl. okręg.
Sb17 CZE10:00
 
   —   Orlicz Suchedniów kl. okręg.
  Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Trampkarz starszy
Terminarz:
Nd28 MAJ10:00
 
  3 — 2  Piast Osiekkl. okręg.
NdCZE10:00
 
  6 — 1  Sparta Kazimierza Wielkakl. okręg.
CzCZE16:30
 
   —   Zorza Tempo Pacanówkl. okręg.
Nd11 CZE10:00
 
   —   LZS Samborzeckl. okręg.
  Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Młodzik starszy
Terminarz:
Sb20 MAJ12:00
 
  2 — 4  Alit Ożarówkl. okręg.
Śr24 MAJ18:00
 
  6 — 5  Stal Kunówkl. okręg.
Sb27 MAJ10:00
 
  1 — 10KP KSZO 1929 III Ostrowiec Św.kl. okręg.
SbCZE17:00
 
  4 — 3  Świt Ćmielówkl. okręg.
  Młodzik młodszy
Terminarz:
Sb15 PAŹ10:00
 
  2 — 2  Piast Osiekkl. okręg.
Sb22 PAŹ12:30
 
  0 — 6  OKS Opatówkl. okręg.
Sb29 PAŹ10:00
 
13 — 1  Koprzywianka Koprzywnicakl. okręg.
NdLIS10:00
 
  6 — 5  Wisła Junior II Sandomierzkl. okręg.
      Orlik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Orlik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra seniorzy 2024 (wiosna)
bramkarze
A. Sitek (20)
pozostali
D. Baka (19)M. Bednarski (28)
D. Biesiada (21)S. Czechowski (19)
D. Gardynik (30)S. Hajduk (34)
K. Halik (17)P. Jedlikowski (26)
D. Klusek (17)J. Kowalski (33)
M. Kudzia (18)K. Łokieć (24)
M. Łuczak (25)M. Matysek (18)
J. Mergalski (19)S. Pietras (24)
D. Rafalski (30)M. Sala (20)
K. Skrzypek (32)K. Słaby (26)
J. Smoliński (22)J. Stachura (30)
T. Stefański (34). Szymoniak (41)
Kadra junior starszy 2024 (wiosna)
M. Cieślik (18)K. Czaja
S. Czechowski (19)B. Czerwiński (16)
K. Halik (17)D. Hamera
M. HameraD. Kania
P. KowalczykD. Krzciuk
A. Kurpiński (18)M. Matysek (18)
N. Matysek (15)J. Mergalski (19)
J. Sochacki (18)W. Stępień (17)
. Zieja (18)
Kadra trampkarz starszy 2024 (wiosna)
D. Bassa
P. Domagała (15)K. Dziekan (13)
K. Głuszek (15)K. Góźdź (14)
J. Kozera (13)P. Kucharczyk (13)
D. Majecki (15)P. Masternak (15)
B. Michalski (15)P. Mordon (14)
W. Ptak (14)P. Rzeszutek (14)
. SikoraA. Skop (14)
H. Skowron (14)K. Wójcik (14)
M. Wrona
Kadra młodzik starszy 2024 (wiosna)
L. Bęben (11)
T. CieślaJ. Cieślik
I. DadziakB. Dwojewski (12)
O. DzióbJ. Głowacki (12)
W. GłowackiF. Jaros
O. Kowalski (12)F. Kuchniak
O. SalaP. Skuza
B. Wieczorek (12)J. Zielony