Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 CLJ U-17, gr. D, wiosna, 2020/21
Nadchodzące spotkania
CLJ U-17, gr. D, wiosna
Hutnik  2 — 1  StalSOB12:00
Korona SA  1 — 3  CracoviaSOB12:00
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta 
Motor  3 — 4  TOP 54SOB13:00
Arena Lublin (boczne, naturalne) 
Wisła   —   GórnikNDZ12:00
Myślenice, ul. Zdrojowa 
Tabela rozgrywek
CLJ U-17, gr. D, wiosna
1.   Motor Lublin 7 16 20–13 5 1 1 4 9 13–  8 3 1 3 7   7–  5 2 1
2.   Cracovia Kraków 7 14 16–  6 4 2 1 3 5   8–  2 1 2 4 9   8–  4 3 1
3.   Korona Kielce SA 8 10 13–14 3 1 4 4 7   8–  5 2 1 1 4 3   5–  9 1 3
4.   Hutnik Nowa Huta Kraków 7 10 12–13 3 1 3 4 6   7–  8 2 2 3 4   5–  5 1 1 1
5.   Wisła Kraków 6 9 14–12 3 3 3 6   8–  5 2 1 3 3   6–  7 1 2
6.   TOP 54 Biała Podlaska 7 9   8–10 2 3 2 3 4   3–  4 1 1 1 4 5   5–  6 1 2 1
7.   Stal Rzeszów 8 9 16–20 3 5 4 9   9–  6 3 1 4 0   7–14 4
8.   Górnik Łęczna 6 3   6–17 1 5 3 3   4–  7 1 2 3 0   2–10 3
 

Najlepsi strzelcy
7 bramekKarol Tokarczyk (Wisła)
5 bramekAleksander Okoń (Stal), Michał Pokora (Korona SA)
4 bramkiMaciej Mrozik (Cracovia), Jakub Przybysławski (Korona SA), Maciej Łopuszyński (Motor)
3 bramkiKacper Brzyski (Górnik), Karol Domański (TOP 54), Dawid Maj (Hutnik)
2 bramkiMiłosz Kutyła (Motor), Michał Opalski (Stal), Kacper Paśko (Stal), Aleksander Ptak (Cracovia), Igor Pytka (Motor), Szymon Salamon (Stal), Kacper Sumara (Stal), Kamil Szabłowski (Motor), Kacper Tracz (Motor), Oskar Wielecki (Hutnik), Wiktor Łuczyk (Cracovia)
Zobacz pe�n� klasyfikacj� strzelc�w
Terminarz
Kolejka 1
TOP 54 Biała Podlaska  0 — 2  Cracovia KrakówSbMAR 12:00 
Górnik Łęczna  2 — 1  Korona Kielce SASbMAR 14:00 
Stal Rzeszów  2 — 3  Motor LublinNdMAR 12:00 
Wisła Kraków  1 — 2  Hutnik Nowa Huta KrakówNdMAR 18:00 
Kolejka 2
Korona Kielce SA  0 — 0  TOP 54 Biała PodlaskaSb13 MAR 10:00 
Motor Lublin  3 — 1  Górnik ŁęcznaSb13 MAR 12:00 
Hutnik Nowa Huta Kraków  1 — 2  Cracovia KrakówSb13 MAR 13:00 
Wisła Kraków  5 — 3  Stal RzeszówNd14 MAR 12:00 
Kolejka 3
Stal Rzeszów  3 — 2  Hutnik Nowa Huta KrakówSb20 MAR 12:00 
TOP 54 Biała Podlaska  2 — 2  Motor LublinSb20 MAR 13:30 
Cracovia Kraków  6 — 0  Korona Kielce SASb20 MAR 15:30 
Górnik Łęczna  1 — 4  Wisła KrakówNd21 MAR 15:00 
Kolejka 4
Motor Lublin  2 — 1  Cracovia KrakówŚrMAJ 12:00 
Wisła Kraków  2 — 0  TOP 54 Biała PodlaskaŚrMAJ 13:00 
Stal Rzeszów  2 — 0  Górnik ŁęcznaŚrMAJ 13:00 
Hutnik Nowa Huta Kraków  0 — 4  Korona Kielce SAŚrMAJ 14:00 
Kolejka 5
Górnik Łęczna   —   Hutnik Nowa Huta KrakówCzKWI 14:00 
TOP 54 Biała Podlaska   —   Stal RzeszówPtKWI 11:00 
Cracovia Kraków   —   Wisła KrakówSbKWI 
Korona Kielce SA   —   Motor LublinSbKWI 12:00 
Kolejka 6
Stal Rzeszów   —   Cracovia KrakówŚrCZE 12:00 
Wisła Kraków   —   Korona Kielce SAŚrCZE 12:00 
Hutnik Nowa Huta Kraków   —   Motor LublinŚrCZE 14:00 
Górnik Łęczna   —   TOP 54 Biała PodlaskaŚrCZE 18:00 
Kolejka 7
Motor Lublin   —   Wisła KrakówSb17 KWI 
TOP 54 Biała Podlaska   —   Hutnik Nowa Huta KrakówSb17 KWI 12:00 
Cracovia Kraków   —   Górnik ŁęcznaSb17 KWI 12:00 
Korona Kielce SA  2 — 1  Stal RzeszówŚr21 KWI 15:45 
Kolejka 8
Hutnik Nowa Huta Kraków  4 — 1  Wisła KrakówSb24 KWI 12:00 
Korona Kielce SA  5 — 1  Górnik ŁęcznaSb24 KWI 14:00 
Cracovia Kraków  1 — 1  TOP 54 Biała PodlaskaSb24 KWI 15:00 
Motor Lublin  5 — 2  Stal RzeszówNd25 KWI 13:00 
Kolejka 9
Górnik Łęczna  1 — 2  Motor LublinSbMAJ 10:00 
TOP 54 Biała Podlaska  1 — 0  Korona Kielce SASbMAJ 12:00 
Stal Rzeszów  2 — 1  Wisła KrakówSbMAJ 14:30 
Cracovia Kraków  1 — 1  Hutnik Nowa Huta KrakówSbMAJ 16:00 
Kolejka 10
Hutnik Nowa Huta Kraków  2 — 1  Stal RzeszówSbMAJ 12:00 
Korona Kielce SA  1 — 3  Cracovia KrakówSbMAJ 12:00 
Motor Lublin  3 — 4  TOP 54 Biała PodlaskaSbMAJ 13:00 
Wisła Kraków   —   Górnik ŁęcznaNdMAJ 12:00 
Kolejka 11
Cracovia Kraków   —   Motor LublinSb15 MAJ 
TOP 54 Biała Podlaska   —   Wisła KrakówSb15 MAJ 12:00 
Korona Kielce SA   —   Hutnik Nowa Huta KrakówSb15 MAJ 12:00 
Górnik Łęczna   —   Stal RzeszówNd16 MAJ 12:00 
Kolejka 12
Hutnik Nowa Huta Kraków   —   Górnik ŁęcznaSb22 MAJ 12:00 
Stal Rzeszów   —   TOP 54 Biała PodlaskaSb22 MAJ 12:30 
Motor Lublin   —   Korona Kielce SASb22 MAJ 13:00 
Wisła Kraków   —   Cracovia KrakówNd23 MAJ 12:00 
Kolejka 13
TOP 54 Biała Podlaska   —   Górnik ŁęcznaSb29 MAJ 
Motor Lublin   —   Hutnik Nowa Huta KrakówSb29 MAJ 
Cracovia Kraków   —   Stal RzeszówSb29 MAJ 
Korona Kielce SA   —   Wisła KrakówSb29 MAJ 12:00 
Kolejka 14
Górnik Łęczna   —   Cracovia KrakówSbCZE 
Hutnik Nowa Huta Kraków   —   TOP 54 Biała PodlaskaSbCZE 12:00 
Wisła Kraków   —   Motor LublinSbCZE 12:00 
Stal Rzeszów   —   Korona Kielce SANd20 CZE 14:30