Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Morawicka LF
Kielecka LF
Nowińska LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.);
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Młodzik młodszy, gr. III, 2022/23
Ostatnie spotkania
Młodzik młodszy, gr. III
AKS 1947  4 — 2  ZrywCZW17:30
Football Academy J.  5 — 3  Football Academy P.SOB10:00
Piaski 
Dąb  1 — 1  ZenitSOB11:00
Tabela rozgrywek
Młodzik młodszy, gr. III
1.   Football Academy Jędrzejów 12 33 74–12 11 1 6 18 40–  6 6 6 15 34–  6 5 1
2.   AKS 1947 Busko-Zdrój 11 25 63–22 8 1 2 6 15 36–10 5 1 5 10 27–12 3 1 1
3.   Zryw Skroniów 12 21 41–33 7 5 6 12 18–20 4 2 6 9 23–13 3 3
4.   Football Academy Pińczów 12 20 41–37 6 2 4 6 13 24–14 4 1 1 6 7 17–23 2 1 3
5.   Zenit Chmielnik 12 7 18–59 2 1 9 6 0   6–33 6 6 7 12–26 2 1 3
6.   Nida Sobków 11 6   8–56 2 9 6 3   5–23 1 5 5 3   3–33 1 4
7.   Dąb Nagłowice 10 5 13–39 1 2 7 4 2   6–17 2 2 6 3   7–22 1 5

Najlepsi strzelcy
21 bramekMateusz Prorok (20 + 1 k.) (Zryw)
19 bramekAntoni Dudek (AKS 1947)
13 bramekJan Durnaś (AKS 1947), Tomasz Łata (Football Academy J.)
12 bramekIgor Pilarz (Football Academy J.)
10 bramekAdrian Fiuk (Football Academy J.), Adam Klamka (Football Academy J.)
9 bramekKacper Bąk (AKS 1947), Mikołaj Grabda (Football Academy P.)
8 bramekBartosz Piotrowski (Zenit)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Nida Sobków  0 — 5  Zryw SkroniówSbWRZ 09:00 
Football Academy Pińczów  5 — 1  Zenit ChmielnikSbWRZ 11:00 
AKS 1947 Busko-Zdrój  4 — 2  Football Academy JędrzejówSbWRZ 12:00 
Kolejka 2
Football Academy Jędrzejów13 — 1  Zenit ChmielnikWtWRZ 15:30 
Zryw Skroniów  5 — 2  Dąb NagłowiceŚrWRZ 17:00 
AKS 1947 Busko-Zdrój11 — 0  Nida SobkówŚrWRZ 18:00 
Kolejka 3
Dąb Nagłowice   —   AKS 1947 Busko-ZdrójSb10 WRZ 11:00 
Nida Sobków  0 — 6  Football Academy JędrzejówŚrPAŹ 16:30 
Football Academy Pińczów  3 — 1  Zryw SkroniówWt18 PAŹ 16:00 
Kolejka 4
Zryw Skroniów  3 — 1  Zenit ChmielnikWt13 WRZ 17:00 
AKS 1947 Busko-Zdrój  8 — 2  Football Academy PińczówWt13 WRZ 18:00 
Nida Sobków  3 — 1  Dąb NagłowiceŚr14 WRZ 17:15 
Kolejka 5
Dąb Nagłowice  0 — 2  Football Academy JędrzejówSb17 WRZ 11:00 
Football Academy Pińczów  7 — 1  Nida SobkówNd18 WRZ 10:00 
Zenit Chmielnik  1 — 16AKS 1947 Busko-ZdrójWt20 WRZ 18:00 
Kolejka 6
Nida Sobków  1 — 4  Zenit ChmielnikSb24 WRZ 09:00 
Football Academy Jędrzejów  5 — 2  Zryw SkroniówSb24 WRZ 10:00 
Dąb Nagłowice  4 — 4  Football Academy PińczówSb24 WRZ 11:00 
Kolejka 7
Football Academy Pińczów  2 — 6  Football Academy JędrzejówWt27 WRZ 16:00 
Zryw Skroniów  2 — 3  AKS 1947 Busko-ZdrójWt27 WRZ 16:45 
Zenit Chmielnik  2 — 3  Dąb NagłowiceWt27 WRZ 17:00 
Kolejka 8
Zryw Skroniów  5 — 0  Nida SobkówSbPAŹ 10:00 
Football Academy Jędrzejów  5 — 0  AKS 1947 Busko-ZdrójSbPAŹ 12:00 
Zenit Chmielnik  2 — 5  Football Academy PińczówNdPAŹ 09:00 
Kolejka 9
Nida Sobków  0 — 4  AKS 1947 Busko-ZdrójSbPAŹ 09:00 
Zenit Chmielnik  0 — 4  Football Academy JędrzejówSbPAŹ 10:00 
Dąb Nagłowice  1 — 10Zryw SkroniówSbPAŹ 11:00 
Kolejka 10
Zryw Skroniów  3 — 0  Football Academy PińczówSb15 PAŹ 10:00 
AKS 1947 Busko-Zdrój  6 — 0  Dąb NagłowiceSb15 PAŹ 12:00 
Football Academy Jędrzejów  9 — 0  Nida SobkówNd16 PAŹ 10:00 
Kolejka 11
Zenit Chmielnik  0 — 3  Zryw SkroniówSb22 PAŹ 10:00 
Dąb Nagłowice   —   Nida SobkówSb22 PAŹ 11:00 
Football Academy Pińczów  4 — 4  AKS 1947 Busko-ZdrójSb22 PAŹ 14:00 
Kolejka 12
AKS 1947 Busko-Zdrój  3 — 4  Zenit ChmielnikCz27 PAŹ 17:30 
Nida Sobków  1 — 3  Football Academy PińczówSb29 PAŹ 09:00 
Football Academy Jędrzejów  3 — 0  Dąb NagłowiceNd30 PAŹ 10:00 
Kolejka 13
Zenit Chmielnik  1 — 2  Nida SobkówSbLIS 09:30 
Football Academy Pińczów  3 — 1  Dąb NagłowiceSbLIS 10:00 
Zryw Skroniów  0 — 14Football Academy JędrzejówSbLIS 10:00 
Kolejka 14
AKS 1947 Busko-Zdrój  4 — 2  Zryw SkroniówCz10 LIS 17:30 
Football Academy Jędrzejów  5 — 3  Football Academy PińczówSb12 LIS 10:00 
Dąb Nagłowice  1 — 1  Zenit ChmielnikSb12 LIS 11:00