Transfery 2024
Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C.
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
Aktualnie online
· Gości online: 105
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,944
· Najnowszy użytkownik: Strathy
|
Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna, 2022/23
Ostatnie spotkania |
KP KSZO 1929 | 2 — 1 | Hetman | PIĄ | 18:30 |
Korona | 0 — 2 | KKP Korona II | SOB | 09:30 |
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | |
KKP Korona III | 1 — 0 | Baszta | NDZ | 10:00 |
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta | |
|
Najlepsi strzelcy |
15 bramek | Adam Kózka (14 + 1 k.) (KKP Korona II) | 14 bramek | Franciszek Grad (KKP Korona II) | 13 bramek | Bartosz Fornalczyk (KKP Korona), Oliwier Ostrowski (KKP Korona) | 9 bramek | Maksymilian Dziułka (Star), Miłosz Jakubowski (KP KSZO 1929) | 8 bramek | Kamil Gomuła (Baszta), Adam Robak (Korona) | 7 bramek | Jan Dudek (KKP Korona II) | 6 bramek | Franciszek Czekaj (KKP Korona II), Aleksander Zdybski (5 + 1 k.) (KP KSZO 1929) | Zobacz pełną klasyfikację strzelców |
|
|