Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Młodzik młodszy, gr. III, 2007/08
Ostatnie spotkania
Młodzik młodszy, gr. III
KSZO-Junior  3 — 1  JuventaSOB12:00
Hutnik  4 — 3  CzarniSOB15:00
Tabela rozgrywek
Młodzik młodszy, gr. III
1.   MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. 12 31 51–  6 10 1 1 6 18 31–  1 6 6 13 20–  5 4 1 1
2.   Juventa Starachowice 12 25 35–17 8 1 3 6 15 22–  7 5 1 6 10 13–10 3 1 2
3.   Czarni Połaniec 12 7 17–48 2 1 9 6 4   9–18 1 1 4 6 3   8–30 1 5
4.   Hutnik Sandomierz 12 6   5–37 1 3 8 6 5   5–15 1 2 3 6 1   0–22 1 5

Terminarz
Kolejka 1
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  5 — 0  Czarni PołaniecSb25 SIE 15:00 
Juventa-Perfopol Starachowice  6 — 0  Hutnik SandomierzSb25 SIE 15:00 
Kolejka 2
Czarni Połaniec  1 — 5  Juventa-Perfopol StarachowiceSbWRZ 15:00 
Kolejka 3
Hutnik Sandomierz  0 — 3  Czarni PołaniecSbWRZ 15:00 
Kolejka 4
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  4 — 0  Juventa-Perfopol StarachowiceSb15 WRZ 15:00 
Kolejka 5
Hutnik Sandomierz  0 — 5  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb22 WRZ 15:00 
Kolejka 6
Czarni Połaniec  1 — 4  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb29 WRZ 15:00 
Hutnik Sandomierz  0 — 3  Juventa-Perfopol StarachowiceSb29 WRZ 15:00 
Kolejka 7
Juventa-Perfopol Starachowice  4 — 1  Czarni PołaniecSbPAŹ 14:00 
Kolejka 8
Czarni Połaniec  4 — 0  Hutnik SandomierzSb13 PAŹ 14:00 
Kolejka 9
Juventa-Perfopol Starachowice  2 — 1  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb20 PAŹ 14:00 
Kolejka 10
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  3 — 0  Hutnik SandomierzSb27 PAŹ 14:00 
Kolejka 11
Czarni Połaniec  1 — 5  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb19 KWI 15:00 
Hutnik Sandomierz  0 — 0  Juventa-Perfopol StarachowiceSb19 KWI 15:00 
Kolejka 12
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  6 — 0  Hutnik SandomierzSb26 KWI 14:00 
Juventa-Perfopol Starachowice  7 — 1  Czarni PołaniecSb26 KWI 15:00 
Kolejka 13
Juventa-Perfopol Starachowice  0 — 4  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb10 MAJ 15:00 
Czarni Połaniec  0 — 0  Hutnik SandomierzSb10 MAJ 15:00 
Kolejka 14
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.10 — 0  Czarni PołaniecSb17 MAJ 12:00 
Juventa-Perfopol Starachowice  3 — 0  Hutnik SandomierzSb17 MAJ 12:30 
Kolejka 15
Czarni Połaniec  2 — 4  Juventa-Perfopol StarachowiceSb24 MAJ 15:00 
Hutnik Sandomierz  1 — 1  MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.Sb24 MAJ 15:00 
Kolejka 16
MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św.  3 — 1  Juventa-Perfopol StarachowiceSb31 MAJ 12:00 
Hutnik Sandomierz  4 — 3  Czarni PołaniecSb31 MAJ 15:00