Transfery 2024
Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1 ,
2 ,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19 .
Junior młodszy:
CLJ U-17 ,
gr. B .
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ,
gr.: A ,
B ,
C .
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1 ,
2 ,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19 ,
makro ,
ŚLJS ,
wiosna
okr.:
1 ,
2 ,
3 ;
4 ,
5 ,
6 .
Junior młodszy:
CLJ U-17 ,
gr. B ;
ŚLJM:
I liga,
II liga ;
ŚLJM U-16 ;
okr.:
1 ,
2 ,
3 ,
4 ,
5 ,
6 ,
7 .
Trampkarz starszy:
CLJ U-15 ,
gr.: A ,
B ,
C ;
wiosna ,
gr.: A ,
B ,
C .
ŚLTS ,
(bar.) ,
okr.:
1 ,
2 ,
3 ,
4 .
wiosna:
I liga:
gr. 1 ,
gr. 2 ;
II liga .
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1 ,
ŚLTM 2 ,
ŚLTM 3 ,
wiosna:
ŚLTM 2 ,
ŚLTM 3 ,
okr.:
1 ,
2 ,
3 ,
4 ;
wisona.:
5 ,
6 ,
7 ,
8 .
Młodzik starszy:
ŚLMS1 , ŚLM2
gr 1 ,
gr. 2 ,
wiosna:
ŚLMS1 ,
ŚLM2:
gr 1 ,
gr. 2 ,
okr.:
1 ,
2 ,
3 ,
4 ,
5 ,
6 ;
wiosna:
7 ,
8 ,
9 ,
10 ,
11 .
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1 ,
ŚLMM 2 ,
wiosna:
ŚLMS1 ,
ŚLM2:
gr 1 ,
gr. 2 ,
okr.:
1 ,
2 ,
3 ,
4 ,
5 ,
6 ;
wiosna:
7 ,
8 ,
9 ,
10 ,
11 ,
12 ,
13 .
Kobiety :
Ekstraliga ,
I liga ,
II liga płd. , (
płn. ),
III liga ,
IV liga ,
CLJ U-18 (fin.) ,
CLJ U-16 (fin.) ,
Puchar Polski .
Aktualnie online
· Gości online: 120
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,944
· Najnowszy użytkownik:
Strathy
Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych, gr. I, wiosna, 2023/24
Ostatnie spotkania
Galacticos II 3 — 1 PAS NDZ 10:00
Bodzechów
KKP Korona II 4 — 4 AP Champions NDZ 10:00
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta
Najlepsi strzelcy
11 bramek Piotr Walkiewicz (AP Champions)9 bramek Alan Adamski (8 + 1 k.) (Galacticos II) 8 bramek Gabriel Skrobek (Orlęta II) 5 bramek Jan Grodzki (AP Champions), Piotr Jończyk (KKP Korona II), Michał Kasprzyk (KKP Korona II), Krystian Ludew (PAS), Igor Skoczylas (AP Champions), Alan Szuster (PAS) 4 bramki Antoni Kozłowski (Orlęta II), Kacper Król (Orlęta II), Wiktor Ludew (PAS), Jan Tokarczyk (Orlęta II) Zobacz pełną klasyfikację strzelców