Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    wios.: I ¦LTM, II ¦LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III, 2015/16
Ostatnie spotkania
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III
Zorza Tempo  0 — 4  MKS ZdrójSOB11:00
Piast  2 — 2  TS 1946 NidaSOB11:00
Tabela rozgrywek
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. III
1.   TS 1946 Nida Pińczów 16 34 50–16 10 4 2 8 19 33–  5 6 1 1 8 15 17–11 4 3 1
2.   AKS 1947 Busko-Zdrój 16 31 47–22 10 1 5 8 15 24–  9 5 3 8 16 23–13 5 1 2
3.   Piast Stopnica 16 22 27–32 6 4 6 8 15 16–10 4 3 1 8 7 11–22 2 1 5
4.   Gród Wi¶lica 16 16 24–53 4 4 8 8 8 12–25 2 2 4 8 8 12–28 2 2 4
5.   Zorza Tempo Pacanów 16 10 16–41 3 1 12 8 7 10–20 2 1 5 8 3   6–21 1 7
6.   Jawornik Gorzków 0   –    –    – 

Najlepsi strzelcy
17 bramekPatryk Tokarz (16 + 1 k.) (MKS Zdrój)
11 bramekAlbert Dryja (Gród), Wiktor Tutaj (TS 1946 Nida), Konrad Studziżór (10 + 1 k.) (Zorza Tempo)
10 bramekOskar Dylawerski (TS 1946 Nida), Michał Grzywa (MKS Zdrój)
9 bramekAdrian Kapciak (7 + 2 k.) (Piast)
7 bramekMarcin Graba (Piast), Michał Krzak (6 + 1 k.) (TS 1946 Nida), Adrian Brzezoń (4 + 3 k.) (TS 1946 Nida)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
MKS Zdrój Busko  5 — 0  Piast StopnicaSb29 SIE 11:00 
Gród Wi¶lica  1 — 5  Zorza Tempo PacanówSb29 SIE 11:00 
Kolejka 2
Piast Stopnica  2 — 2  Gród Wi¶licaWtWRZ 17:00 
TS 1946 Nida Pińczów  0 — 3  MKS Zdrój BuskoWtWRZ 17:00 
Kolejka 3
Gród Wi¶lica  3 — 3  TS 1946 Nida PińczówSbWRZ 11:00 
Zorza Tempo Pacanów  2 — 1  Piast StopnicaSbWRZ 11:00 
Kolejka 4
TS 1946 Nida Pińczów  8 — 0  Zorza Tempo PacanówSb12 WRZ 11:00 
MKS Zdrój Busko  7 — 4  Gród Wi¶licaSb12 WRZ 16:00 
Kolejka 5
Zorza Tempo Pacanów  3 — 6  MKS Zdrój BuskoSb19 WRZ 13:00 
Piast Stopnica  1 — 2  TS 1946 Nida PińczówSb19 WRZ 13:00 
Kolejka 6
Zorza Tempo Pacanów  0 — 2  Gród Wi¶licaSb26 WRZ 10:00 
Piast Stopnica  2 — 1  MKS Zdrój BuskoSb26 WRZ 11:00 
Kolejka 7
Gród Wi¶lica  3 — 3  Piast StopnicaSbPA¬ 11:00 
MKS Zdrój Busko  1 — 2  TS 1946 Nida PińczówSbPA¬ 11:00 
Kolejka 8
TS 1946 Nida Pińczów  1 — 1  Gród Wi¶licaSb10 PA¬ 11:00 
Piast Stopnica  4 — 1  Zorza Tempo PacanówSb10 PA¬ 13:00 
Kolejka 9
Zorza Tempo Pacanów  1 — 1  TS 1946 Nida PińczówSb17 PA¬ 11:00 
Gród Wi¶lica  2 — 5  MKS Zdrój BuskoSb17 PA¬ 11:00 
Kolejka 10
MKS Zdrój Busko  1 — 0  Zorza Tempo PacanówSb24 PA¬ 11:00 
TS 1946 Nida Pińczów  5 — 0  Piast StopnicaSb24 PA¬ 11:00 
Kolejka 11
Piast Stopnica  1 — 1  MKS Zdrój BuskoSbKWI 11:00 
Zorza Tempo Pacanów  1 — 2  Gród Wi¶licaSbKWI 11:00 
Kolejka 12
MKS Zdrój Busko  0 — 1  TS 1946 Nida PińczówSb16 KWI 09:30 
Gród Wi¶lica  2 — 1  Piast StopnicaSb16 KWI 11:00 
Kolejka 13
Piast Stopnica  2 — 0  Zorza Tempo PacanówSb23 KWI 13:00 
TS 1946 Nida Pińczów  6 — 0  Gród Wi¶licaWt26 KWI 17:00 
Kolejka 14
Gród Wi¶lica  0 — 3  MKS Zdrój BuskoSb30 KWI 10:00 
Zorza Tempo Pacanów  3 — 1  TS 1946 Nida PińczówSb30 KWI 14:00 
Kolejka 15
MKS Zdrój Busko  1 — 0  Zorza Tempo PacanówSbMAJ 09:30 
TS 1946 Nida Pińczów  5 — 1  Piast StopnicaSbMAJ 11:00 
Kolejka 16
MKS Zdrój Busko  0 — 2  Piast StopnicaSb14 MAJ 09:30 
Gród Wi¶lica  1 — 0  Zorza Tempo PacanówSb14 MAJ 11:00 
Kolejka 17
Piast Stopnica  2 — 1  Gród Wi¶licaSb21 MAJ 11:00 
TS 1946 Nida Pińczów  5 — 0  MKS Zdrój BuskoSb21 MAJ 11:00 
Kolejka 18
Gród Wi¶lica  0 — 5  TS 1946 Nida PińczówSb28 MAJ 11:00 
Zorza Tempo Pacanów  0 — 3  Piast StopnicaSb28 MAJ 11:00 
Kolejka 19
MKS Zdrój Busko  9 — 0  Gród Wi¶licaSbCZE 09:30 
TS 1946 Nida Pińczów  3 — 0  Zorza Tempo PacanówSbCZE 11:00 
Kolejka 20
Zorza Tempo Pacanów  0 — 4  MKS Zdrój BuskoSb11 CZE 11:00 
Piast Stopnica  2 — 2  TS 1946 Nida PińczówSb11 CZE 11:00