Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

Puchar Polski
Okręgowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 139

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
Ligi młodzieżowe - wyniki
CLJ U-19
Kolejka 26
Pogoń Szczecin  1 — 0  Cracovia KrakówMAJ12:00
1 — 0
 
Trenerzy: Robert Skok, Dawid Nowak, Marcin Kaczmarczyk, Sebastian Nagel — Wojciech Ankowski, Konrad Stańczyk, Krzysztof Sendorek.
Widzew Łódź  3 — 5  Odra OpoleMAJ14:30
Obiekt Łodzianka, Łódź, ul. Małachowskiego 
 
0 — 1
 
0 — 2
13' Kacper Buniak (k.)
1 — 2
 
Jakub Welter (k.) 47'
2 — 2
 
 
2 — 3
3 — 3
 
 
3 — 4
 
3 — 5
Trenerzy: Łukasz Jonczyk, Carlos Sousa, Paweł Strzelecki, Wiktor Wróbel — Mateusz Bachem, Marek Tracz.
Legia Warszawa  2 — 2  MKS Polonia WarszawaMAJ11:00
Legia Training Center, Urszulin 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
68' Dawid Łącki (k.)
Trenerzy: Filip Raczkowski, Arkadiusz Adach, Bartosz Groszak, Sebastian Łokaj — Adam Chmielewski, Łukasz Wiśniewski, Krzysztof Ogrodzinski, Jakub Stęszewski, Michał Olczak.
Górnik Zabrze  1 — 0  Lech PoznańMAJ11:00
Stadion Walki Makoszowy, Zabrze 
1 — 0
 
Trenerzy: Radosław Osadnik, Mateusz Sławik — Bartosz Bochiński, Filip Zaranek, Maciej Wilusz, Łukasz Spychalski.
Jagiellonia Białystok  2 — 1  Arka GdyniaMAJ11:00
Ośrodek Szkoleniowy Jagielloni, Białystok 
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Trenerzy: Marek Wasiluk, Kamil Stanisławski, Grzegorz Sandomierski, Michał Szóstko — Robert Wilczyński, Bartosz Zawidzki.


24 bramekFilip Tonder (22 + 2 k.) (Warta)
20 bramekDawid Łącki (15 + 5 k.) (Polonia)
14 bramekSzymon Doba (12 + 2 k.) (Cracovia)
13 bramekKamil Jakóbczyk (9 + 4 k.) (Lech), Marcel Szymański (9 + 4 k.) (Arka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


CLJ U-17, gr. A
Kolejka 27
Jagiellonia Białystok  4 — 1  Korona Kielce SAMAJ11:00
Ośrodek Szkoleniowy Jagielloni, Białystok 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
4 — 1
 
Trenerzy: Sebastian Szweda, Kamil Kuprianowicz, Robert Kucharczyk, Szymon Ziarnik — Przemysław Ryński, Damian Chrzanowski, Mateusz Strachota, Jakub Smoliński.
Wisła Kraków  3 — 2  Motor LublinMAJ11:00
Myślenice, ul. Zdrojowa 
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
 
2 — 2
3 — 2
 
Trenerzy: Patryk Jałocha, Michał Sieroń, Mateusz Fortuna — Marcin Zakrzewski, Jakub Lewkowicz, Arkadiusz Toruń.
Sandecja Nowy Sącz  0 — 4  MKS Polonia WarszawaMAJ12:00
Stadion Kolejarza, Stróże 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Kamil Kruczek, Dawid Węglowski — Michał Maliszewski, Mariusz Selerski, Cezary Madej.


27 bramekDawid Kaczor (24 + 3 k.) (Cracovia)
23 bramekDawid Nos (19 + 4 k.) (Legia)
21 bramekBłażej Tłaczała (20 + 1 k.) (Polonia)
18 bramekAlexander Gawarecki (14 + 4 k.) (Polonia)
14 bramekHubert Szmigiel (Jagiellonia), Karol Nowak (13 + 1 k.) (Polonia), Oskar Pietuszewski (13 + 1 k.) (Jagiellonia), Piotr Rogóż (12 + 2 k.) (Hutnik)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


CLJ U-19
1.   Legia 30 61 77–47
2.   Lech 30 60 64–36
3.   Warta 30 56 83–57
4.   Zagłębie 30 51 59–46
5.   Górnik 30 50 56–47
6.   Jagiellonia 30 47 63–51
7.   Polonia 30 46 53–44
8.   Arka 30 44 55–47
9.   Pogoń 30 38 56–62
10.   Odra 30 38 46–64
11.   Cracovia 30 37 60–78
12.   Wisła 30 35 59–71
13.   Raków 30 33 45–48
14.   Korona SA 30 33 58–64
15.   Widzew 30 24 48–78
16.   Sandecja 30 23 42–84
 
CLJ U-17, gr. A
1.   Legia 30 69 105–38
2.   AKS SMS Łódź 30 64 60–27
3.   Polonia 30 62 100–43
4.   Wisła 30 58 80–46
5.   Jagiellonia 30 57 85–51
6.   Cracovia 30 54 69–52
7.   Escola Varsovia 30 52 72–62
8.   Igloopol 30 42 48–61
9.   Stal 30 40 49–48
10.   SSM Wisła 30 38 50–62
11.   Hutnik 30 36 58–65
12.   Korona SA 30 35 58–64
13.   KKP Korona 30 27 33–77
14.   Motor 30 22 37–78
15.   Sandecja 30 19 27–80
16.   GKS Bełchatów 30 4 24–101

Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D
Kolejka 10
Karpaty Krosno  2 — 0  Start KrasnystawMAJ12:00
Stadion MOSiR, Krosno 
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Miłosz Kuzianik — Tomasz Iwan.


11 bramekFilip Nilipiński (10 + 1 k.) (Stal), Adam Sendor (8 + 3 k.) (Naprzód)
9 bramekTomasz Stanaszek (7 + 2 k.) (Hutnik)
7 bramekBartłomiej Gębicki (Górnik), Miłosz Oskierko (5 + 2 k.) (Stal), Wiktor Białogłowicz (4 + 3 k.) (Karpaty)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


CLJ U-15, gr. D, wiosna
Kolejka 10
Wisła Kraków  1 — 3  Korona KielceMAJ12:00
Gminne Centrum Sportu, Staniątki, Niepołomice 
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
Trenerzy: Krystian Żakowicz, Kamil Król, Karol Półtorak — Marcin Kozior, Michał Kułaga, Aleksandra Jakubowska.
Garbarnia Kraków  0 — 2  Stal RzeszówMAJ12:30
 
0 — 1
 
0 — 2
Trenerzy: Mateusz Ząbczyk, Dariusz Zawadzki, Piotr Zagórowski — Maciej Seroka, Łukasz Tomczyk, Dariusz Nowak.
Cracovia Kraków  3 — 2  Górnik ŁęcznaMAJ13:30
Cracovia Training Center, Rączna 
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
2 — 2
 
3 — 2
 
Trenerzy: Marcin Dudziński, Piotr Ptak — Kacper Duduś, Jakub Prokop.


15 bramekWitold Wałęga (10 + 5 k.) (Sandecja)
10 bramekMikołaj Opyd (Stal), Alan Mocio (6 + 4 k.) (Garbarnia)
9 bramekKacper Małek (Korona), Marcin Modras (Korona)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Liga Makr. Juniorów U-19, gr. D
1.   Stal 14 33 39–  8
2.   Hutnik 14 29 39–13
3.   Karpaty 14 24 23–19
4.   Korona II 14 23 30–20
5.   Górnik 14 21 33–28
6.   Start 14 15 19–45
7.   Puszcza 14 11 17–27
8.   GKS SMS 14 4 17–57
CLJ U-15, gr. D
1.   Stal 14 33 36–12
2.   Cracovia 14 28 35–22
3.   Garbarnia 14 22 25–21
4.   Korona 14 18 27–20
5.   Wisła 14 17 24–23
6.   KKP Korona 14 16 18–27
7.   Górnik 14 16 15–30
8.   Sandecja 14 10 25–50
 

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. VI
Kolejka 5
Sparta Dwikozy  1 — 1  Klimontowianka Klimontów30 KWI17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
Trenerzy: Jacek Kuranty — Karol Borycki.
Czarni Połaniec  4 — 0  Wisła SandomierzMAJ14:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Łukasz Maj, Michał Banik — Damian Lipiec.


15 bramekPiotr Mazur (Klimontowianka)
12 bramekRafał Smoleń (Czarni)
8 bramekDaniel Bednarski (Czarni), Jan Sochacki (5 + 3 k.) (Wisła)
7 bramekOskar Goździewski (Wisła), Arkadiusz Skubida (Sparta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Kl. okręg. juniorów starszych, gr. VI
1.   Czarni 10 24 38–12
2.   Klimontowianka 10 23 35–14
3.   Wisła 10 17 48–22
4.   Sparta 10 11 35–30
5.   Świt 10 9 23–41
6.   Ester 10 3 14–74
7.   GKS Solec-Zdrój 0   – 


Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych
Kolejka 22
Star Starachowice  2 — 1  KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.30 KWI16:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Mariusz Wójcik — Kamil Chadała.
Olimpia Pogoń Staszów  3 — 3  KKP Korona II Kielce30 KWI18:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
 
2 — 3
3 — 3
 
Trenerzy: Damian Krakowiak — Maciej Kwiatkowski, Karol Nieszporek.
Korona SA II Kielce  2 — 2  GKS SMS NowinyMAJ11:30
Nowiny (boczne) 
 
0 — 1
  8' Filip Odziemek (k.)
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
Trenerzy: Mateusz Mianowany, Marcin Tacij — Radosław Szmalec.
KKP Korona III Kielce  2 — 0  Astra PiekoszówMAJ14:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
1 — 0
 
2 — 0
 
Trenerzy: Sławomir Łukawski — Tomasz Sadko, Marcin Wiśniewski.


22 bramekFilip Rożek (Star)
19 bramekBartłomiej Molęda (15 + 4 k.) (Korona II)
15 bramekAlan Kośmicki (Korona II), Krzysztof Wojciechowski (14 + 1 k.) (GKS Nowiny)
13 bramekDawid Romański (11 + 2 k.) (KP KSZO 1929)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. V


11 bramekFilip Jagodziński (10 + 1 k.) (Czarnovia)
9 bramekAdam Kochanowski (DAP Kielce)
8 bramekMarcel Jaroszek (Czarnovia)
7 bramekJakub Tyczkowski (DAP Kielce)
5 bramekSebastian Miernik (Dziki)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Św. I Liga Juniorów Młodszych
1.   Korona II 28 75 138–21
2.   Star 28 57 78–51
3.   GKS SMS 28 42 67–70
4.   Astra 28 35 42–85
5.   Pogoń 28 34 53–59
6.   KKP Korona II 28 29 59–83
7.   KKP Korona III 28 27 45–68
8.   KP KSZO 1929 28 21 49–94
Kl. okręg. juniorów młodszych, gr. V
1.   Czarnovia 7 18 28–  8
2.   DAP Kielce 7 15 30–13
3.   Dziki 7 7   8–15
4.   TS 1946 Nida 7 7 15–22
5.   Lechia 8 6 10–33
 


Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
Kolejka 22
Korona SA II Kielce  7 — 0  GKS SMS NowinyMAJ09:00
Nowiny (boczne) 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
Trenerzy: Michał Kułaga — Karol Boszczyk, Jakub Kosiński, Przemysław Cichoń.


25 bramekMikołaj Wolski (23 + 2 k.) (Neptun)
22 bramekMarcel Dobrucki (Star)
20 bramekMichał Mikołowski (19 + 1 k.) (Neptun)
18 bramekFranciszek Ludwig (Star), Bartosz Moskwa (15 + 3 k.) (Star)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
1.   Star Starachowice 24 51 111–45 16 3 5
2.   Korona SA II Kielce 24 50 93–35 15 5 4
3.   Neptun Końskie 24 44 82–64 14 2 8
4.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 24 40 75–51 12 4 8
5.   Wisła Junior Sandomierz 24 25 48–73 7 4 13
6.   KKP Korona II Kielce 24 17 43–107 5 2 17
7.   GKS SMS Nowiny 24 14 30–107 4 2 18
8.   Gród Wiślica 0   – 


I liga okręg. trampkarzy starszych, gr. I, wiosna
Kolejka 5
Moravia Morawica  3 — 3  Orlicz Suchedniów 30 KWI17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
2 — 2
 
 
2 — 3
3 — 3
 
Trenerzy: Karol Gilewski — Dawid Bator.
Unia Sędziszów  2 — 2  Nida OksaMAJ09:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
 
2 — 2
Trenerzy: Zbignniew Krupa, Georgi Kozłowski — Marcin Bodzioch.
DAP Kielce10 — 1  Moravia II MorawicaMAJ10:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
 
8 — 1
9 — 1
 
10 — 1
 
Trenerzy: Szymon Dalach — Sławomir Rożkiewicz, Jakub Borusiński.
Spartakus Daleszyce11 — 1  GKS II NowinyMAJ10:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
 
8 — 1
9 — 1
 
10 — 1
 
11 — 1
 
Trenerzy: Arkadiusz Janaszek — Karol Boszczyk, Jakub Kosiński.


46 bramekAdam Kochanowski (DAP Kielce)
22 bramekDawid Troczyński (DAP Kielce)
20 bramekPiotr Bęben (18 + 2 k.) (Spartakus)
16 bramekMichał Wieczorek (DAP Kielce)
15 bramekFranciszek Malicki (Moravia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


I liga okręg. trampkarzy starszych, gr. II, wiosna
Kolejka 1
AKS 1947 Busko-Zdrój  3 — 0  Alit Ożarów30 KWI17:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
Trenerzy: Michał Starościak — Piotr Ożóg.


8 bramekFabian Pastuszka (Czarni)
7 bramekSzymon Bałaga (AKS 1947), Tobiasz Broziński (Czarni)
6 bramekSzymon Gaweł (AKS 1947), Jakub Kwiecień (5 + 1 k.) (Alit)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


I liga okręg. trampkarzy starszych, gr. I
1.   DAP Kielce 14 37 133–23
2.   Moravia 13 31 69–19
3.   Spartakus 12 24 61–39
4.   Orlicz 13 20 50–52
5.   Nida 14 15 31–82
6.   Moravia II 14 11 33–57
7.   Unia 14 9 23–80
8.   GKS II Nowiny 14 6 18–66
I liga okręg. trampkarzy starszych, gr. II
1.   Czarni 8 19 30–11
2.   AKS 1947 8 14 19–12
3.   KP KSZO 1929 II 8 10 16–26
4.   Pogoń 8 8 14–19
5.   Alit 8 6 12–23


Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych
Kolejka 22
DAP Kielce  2 — 4  KKP Korona II Kielce30 KWI16:00
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta 
 
0 — 1
32' Jan Dudek (k.)
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
 
2 — 3
 
2 — 4
Trenerzy: — Michał Kostucha, Michał Stachura.
Hetman Włoszczowa  0 — 4  KKP Korona Kielce30 KWI17:30
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
Trenerzy: Jan Luzar, Hubert Wójcik — Paweł Mech, Karol Dziedzic.
KKP Korona III Kielce  1 — 8  Korona KielceMAJ12:30
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
1 — 8
 
Trenerzy: Tomasz Detka — Arkadiusz Zapalec.


53 bramekAdam Robak (50 + 3 k.) (Korona)
38 bramekMaksymilian Dziułka (37 + 1 k.) (Star)
31 bramekOliwier Ostrowski (28 + 3 k.) (KKP Korona)
23 bramekFranciszek Grad (KKP Korona II)
20 bramekFilip Tomasik (19 + 1 k.) (KKP Korona), Krystian Pocheć (15 + 5 k.) (Star)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Św. I Liga Trampkarzy Młodszych
1.   KKP Korona 28 73 147–38
2.   Korona 28 60 154–51
3.   Star 28 55 114–79
4.   KKP Korona II 28 52 108–87
5.   KP KSZO 1929 28 41 84–63
6.   Hetman 28 31 61–103
7.   KKP Korona III 28 15 41–156
8.   DAP Kielce 28 3 33–165


Trampkarz młodszy, gr. VI
Kolejka 1
MSS-Klonówka Masłów  9 — 1  Nidzianka Bieliny30 KWI17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
 
5 — 1
6 — 1
 
7 — 1
 
8 — 1
 
9 — 1
 
Trenerzy: Karol Janicki — Mateusz Pindral.


14 bramekPiotr Łataś (Wierna)
8 bramekMarcel Lisowski (Wierna), Filip Pastuszka (MSS-Klonówka)
7 bramekDawid Jamrożek (MSS-Klonówka), Antoni Leśniak (MSS-Klonówka), Piotr Sobura (Lechia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz młodszy, gr. VIII
Kolejka 5
OKS Instal Michałów Starachowice  1 — 8  Alit OżarówMAJ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
1 — 6
 
 
1 — 7
 
1 — 8
Trenerzy: Kamil Koprowski — Piotr Ożóg.
Łysica Bodzentyn  0 — 5  Stal KunówMAJ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
Trenerzy: Jarosław Szczurek — Jarosław Jałocha, Marcin Połowniak.
GKS Rudki  6 — 1  Łysica II BodzentynMAJ10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
 
4 — 1
62' Artur Sikora (k.)
5 — 1
 
6 — 1
 
Trenerzy: Michał Bednarski — Bogusław Dąbrowski.
ŁKS Łagów  0 — 8  Arka PawłówMAJ14:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
Trenerzy: Kamil Jaskuła — Piotr Gadecki.


28 bramekFilip Niedziela (27 + 1 k.) (Arka)
25 bramekWiktor Maliński (23 + 2 k.) (Arka)
20 bramekPatryk Sobieraj (Alit)
19 bramekFilip Bukowski (Alit)
16 bramekBartosz Wieczorek (GKS Rudki), Karol Śliwiński (ŁKS Łagów)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Trampkarz młodszy, gr. VI
1.   MSS-Klonówka 10 24 38–15
2.   Wierna 10 20 53–24
3.   Wicher 10 19 21–10
4.   Lechia 10 12 14–22
5.   Polonia Białogon 10 5 12–26
6.   Nidzianka 10 4 12–53
Trampkarz młodszy, gr. VIII
1.   Alit 14 35 100–19
2.   Arka 13 34 84–18
3.   Stal 14 33 65–22
4.   ŁKS Łagów 14 19 47–56
5.   GKS Rudki 13 15 34–74
6.   Łysica 14 11 24–46
7.   Łysica II 12 6   9–53
8.   Instal 14 4 20–95


Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych, wiosna
Kolejka 8
Korona Kielce  5 — 0  KKP Korona II Kielce30 KWI17:30
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
Trenerzy: Cezary Ruszkowski, Paweł Toboła — Michał Kulik, Bartosz Lewandowski.
KKP Korona Kielce  4 — 1  Star StarachowiceMAJ12:00
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta 
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
Trenerzy: Michał Kostucha, Bartosz Lewandowski, Michał Stachura — Dominik Zuba.


26 bramekAdam Wulczyński (Korona)
24 bramekFranciszek Grad (KKP Korona)
19 bramekAdam Kózka (KKP Korona)
18 bramekJan Dudek (17 + 1 k.) (KKP Korona)
16 bramekWiktor Pakuła (Korona)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska II Liga Młodzików Starszych, gr. I, wiosna
Kolejka 5
GKS Nowiny  2 — 1  Moravia Morawica30 KWI17:00
 
0 — 1
  4' Emil Tkacz
1 — 1
 
2 — 1
 
Trenerzy: Bartłomiej Strzębski — Piotr Stachura, Ernest Jopkiewicz.
Naprzód Jędrzejów  2 — 1  Football Academy PińczówMAJ09:30
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Piotr Stanek — Jacek Kempkiewicz.
KKP Korona III Kielce  5 — 1  DAP KielceMAJ10:00
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) 
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
Trenerzy: Michał Kulik, Bartosz Lewandowski — .


23 bramekPiotr Kotarowski (Football Academy)
20 bramekIgor Pilarz (Naprzód)
14 bramekPaweł Chojnacki (Orlęta)
13 bramekJan Kubicki (Moravia)
10 bramekKsawery Janduła (Orlęta)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Św. I Liga Młodzików Starszych
1.   KKP Korona 14 42 127–  5
2.   Korona 14 34 111–10
3.   KKP Korona II 14 29 44–24
4.   Wisła Junior 14 20 30–56
5.   PAS 14 13 17–48
6.   Star 14 11 21–47
7.   AP Champions 14 8 15–90
8.   OKS Opatów 14 6 18–103
Św. II Liga Młodzików Starszych, gr. I
1.   Orlęta 12 34 64–14
2.   KKP Korona III 14 27 41–16
3.   Naprzód 14 24 33–34
4.   Moravia 13 22 36–15
5.   Football Academy 14 19 39–40
6.   Astra 13 11 16–25
7.   GKS Nowiny 14 9 19–67
8.   DAP Kielce 14 9 18–55
 


Młodzik starszy, gr. VII
Kolejka 5
Orlęta III Kielce15 — 0  GKS II Nowiny30 KWI16:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
11 — 0
 
12 — 0
 
13 — 0
 
14 — 0
 
15 — 0
 
Trenerzy: — Paweł Tomczyk.
Moravia II Morawica  7 — 1  Orlęta II KielceMAJ10:00
Bilcza 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
7 — 1
 
Trenerzy: Piotr Stachura, Ernest Jopkiewicz — .


18 bramekJakub Kwiatek (17 + 1 k.) (Orlęta III)
16 bramekKuba Posłuszny (Góral)
15 bramekFilip Nowacki (DAP II)
12 bramekOlivier Michałowski (11 + 1 k.) (Orlęta III)
9 bramekJan Kubicki (Moravia II), Oliwier Pietrzczyk (Moravia II), Jan Łuczkiewicz (Orlęta III)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik starszy, gr. VIII
Kolejka 5
Radiator$ Stąporków  2 — 5  SAR PrzyjmoMAJ13:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
 
1 — 4
2 — 4
 
 
2 — 5
Trenerzy: Piotr Skowron — Kamil Mech.


14 bramekJakub Lebiedź (SAR Przyjmo)
7 bramekPiotr Kosiński (5 + 2 k.) (Deko)
6 bramekPrzemysław Głód (Orlęta IV), Radosław Kowalski (Deko)
5 bramekFranciszek Gugała (SAR Przyjmo), Adam Janus (Orlęta IV), Antoni Kowalski (Orlęta IV), Alan Margas (Deko)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik starszy, gr. IX
Kolejka 5
Zenit Chmielnik  2 — 1  Nidzica Dobiesławice30 KWI17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
Trenerzy: Marcin Hanczke — Damian Wieczorek.
Nida Sobków  1 — 2  MGTS Działoszyce30 KWI17:00
1 — 0
 
 
1 — 1
 
1 — 2
Trenerzy: Hubert Pańtak — Robert Banaszek, Kamil Olesiński.
Partyzant Wodzisław  2 — 1  Wisła Nowy KorczynMAJ11:30
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
Trenerzy: Igor Ogonowski — Ewelina Surdel.


9 bramekBartosz Walasek (AKS 1947 II), Lena Wąs (MGTS Działoszyce)
8 bramekBartosz Kurasiński (AKS 1947 II), Łukasz Nogacki (MGTS Działoszyce)
7 bramekAlan Krupa (Nida), Jakub Kwiecień (Zenit), Kacper Różniatowski (Zenit)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik starszy, gr. XI
Kolejka 4
Baszta Rytwiany  3 — 1  Olimpia Pogoń Staszów30 KWI18:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
Trenerzy: Kamil Gałęza — Mariusz Kuraś.


14 bramekOskar Katra (Baszta)
12 bramekMateusz Turbak (Koprzywianka), Szymon Złotek (Koprzywianka)
9 bramekDawid Dziura (Agricola), Gabriel Machała (Agricola)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik starszy, gr. VII
1.   Orlęta III 10 27 103–18
2.   Moravia II 8 21 50–17
3.   DAP II 10 18 58–28
4.   Góral 8 9 45–39
5.   GKS II Nowiny 10 6 22–75
6.   Orlęta II 10 3 13–114
7.   Czarnovia 0   – 
Młodzik starszy, gr. VIII
1.   SAR Przyjmo 10 30 37–  6
2.   Deko 10 19 37–21
3.   Orlęta IV 9 18 39–13
4.   Arka 7 7 15–19
5.   Radiator$ 9 6 17–44
6.   Sokół 9 0 11–53
Młodzik starszy, gr. IX
1.   Zenit 12 29 55–13
2.   MGTS Działoszyce 12 23 29–19
3.   AKS 1947 II 12 22 57–20
4.   Nidzica 12 15 17–14
5.   Nida 12 15 27–38
6.   Partyzant 12 9 22–68
7.   Wisła 12 9 19–54
 
Młodzik starszy, gr. XI
1.   Baszta 10 24 41–18
2.   Agricola 10 19 32–26
3.   Koprzywianka 10 18 33–26
4.   Cukrownik 10 16 34–22
5.   Pogoń 10 12 17–21
6.   Piast 10 0 10–54


Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych, wiosna
Kolejka 7
Baszta Rytwiany  3 — 4  Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski30 KWI16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
 
1 — 3
2 — 3
 
3 — 3
 
 
3 — 4
Trenerzy: Wojciech Misiak — Krystian Kanarski.
KKP Korona Kielce  2 — 6  Korona KielceMAJ10:00
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta 
 
0 — 1
 
0 — 2
32' Kacper Zawada (k.)
1 — 2
 
 
1 — 3
 
1 — 4
2 — 4
 
 
2 — 5
75' Leon Barucha (k.)
 
2 — 6
Trenerzy: Łukasz Gągorowski, Karol Styrcz — Andrzej Paprocki, Maciej Pastuszka.
DAP Kielce  2 — 2  Orlęta KielceMAJ12:00
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
Trenerzy: Karol Markowski — Damian Salwa.


14 bramekMark Karpenko (KKP Korona)
10 bramekMikołaj Marzec (KKP Korona)
8 bramekMikołaj Tkacz (DAP Kielce)
6 bramekWojciech Bednarz (Korona), Julian Jaguś (Baszta), Igor Janduła (Korona), Franciszek Kubik (Korona), Marcel Majewski (Korona), Patryk Turczyn (Korona), Aleks Osojca (5 + 1 k.) (Galacticos)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska II Liga Młodzików Młodszych, gr. I, wiosna
Kolejka 5
AP Champions Końskie  3 — 2  KKP Korona II Kielce30 KWI16:30
Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna) 
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
3 — 2
 
Trenerzy: — Marek Parzyszek.


10 bramekPiotr Walkiewicz (AP Champions)
8 bramekGabriel Skrobek (Orlęta II), Alan Adamski (7 + 1 k.) (Galacticos II)
5 bramekKrystian Ludew (PAS), Igor Skoczylas (AP Champions)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Św. I Liga Młodzików Młodszych
1.   Korona 12 31 62–14
2.   KKP Korona 12 28 52–25
3.   Galacticos 12 18 21–24
4.   DAP Kielce 11 15 24–24
5.   Czarni 11 12 18–27
6.   Orlęta 12 11 21–36
7.   Baszta 12 3 19–67
Św. II Liga Młodzików Młodszych, gr. I
1.   PAS 9 24 23–13
2.   Orlęta II 10 21 38–23
3.   AP Champions 9 15 31–22
4.   Galacticos II 9 12 22–19
5.   KKP Korona II 9 12 20–20
6.   Sokół 10 0   9–46
 


Młodzik młodszy, gr. VIII
Kolejka 5
Wicher Miedziana Góra  5 — 1  Spartakus Daleszyce30 KWI17:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
 
3 — 1
4 — 1
 
5 — 1
 
Trenerzy: Mariusz Ludwinek, Michał Sobczyk — Arkadiusz Janaszek.


18 bramekEmil Czak (Łazy)
12 bramekSzymon Trojanowski (Wicher), Seweryn Wikło (Orlicz)
11 bramekJakub Zaborowski (Łazy)
9 bramekHubert Ogórek (Łazy)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik młodszy, gr. X
Kolejka 4
Piast Stopnica  5 — 1  Zorza Tempo Pacanów30 KWI16:00
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
Trenerzy: Sławomir Skiba — Salvatore Sazio.


12 bramekAntoni Helis (Piast)
7 bramekMateusz Baran (GKS Solec-Zdrój), Tymon Jasek (Pogoń), Ksawery Koper (Sparta), Nadian Pełka (Pogoń), Bartosz Porębski (Sparta), Dawid Rudziński (Piast)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik młodszy, gr. XII
Kolejka 1
Stal Kunów  1 — 2  Arka PawłówMAJ10:00
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
Trenerzy: Jarosław Jałocha — Radosław Dawidowicz.


15 bramekFilip Wojciechowski (Arka)
10 bramekJakub Korus (FKS Łazy II)
9 bramekPiotr Saramak (Arka)
7 bramekWiktor Głowacki (Arka), Dawid Jurkewycz (Galacticos III), Igor Sieniek (Stal), Tomasz Sławek (Arka), Dominik Walczyk (KP KSZO 1929)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik młodszy, gr. XIII
Kolejka 4
GKS Iwaniska  5 — 2  Polesie Wiązownica30 KWI16:30
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
 
5 — 2
Trenerzy: Grzegorz Starba — Damian Paprocki.


26 bramekNorbert Skura (Baszta II)
15 bramekKornel Joniec (Klimontowianka)
13 bramekGabriel Konkołowicz (Baszta II)
12 bramekWiktor Ochędurski (Klimontowianka)
11 bramekWojciech Głodek (Baszta II)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Młodzik młodszy, gr. VIII
1.   Łazy 10 25 68–16
2.   Orlicz 9 22 46–20
3.   Wicher 9 15 34–20
4.   Spartakus 10 9 24–41
5.   Gród 9 5 17–51
6.   Wicher II 9 5 17–58
 
Młodzik młodszy, gr. X
1.   Pogoń 10 26 37–  8
2.   Piast 10 19 30–13
3.   GKS Solec-Zdrój 10 19 22–16
4.   Sparta 10 15 25–24
5.   Zenit 10 6 19–33
6.   Zorza Tempo 10 0 10–49
 
Młodzik młodszy, gr. XII
1.   Arka 10 27 48–12
2.   Galacticos III 10 19 29–24
3.   KP KSZO 1929 10 12 21–22
4.   Stal 10 11 19–30
5.   FKS Łazy II 10 9 27–28
6.   Alit 10 7 16–44
Młodzik młodszy, gr. XIII
1.   Baszta II 8 21 96–13
2.   Klimontowianka 8 21 76–18
3.   Marol 8 7 18–44
4.   GKS Iwaniska 8 7 18–57
5.   Polesie 8 2   9–85
 
Komentarze
Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?
Dodaj komentarz
Nick:


Najnowsze linki
Neptun – Korona II
SKRÓT MECZU: Neptun
Czarni – Star
TRANSMISJA WIDEO: ŚZPN
Star – Wieczysta
WIDEO: konferencja pomeczowa
Star – Wieczysta
SKRÓT MECZU: STAR1926
Star – Wieczysta
ARTYKUŁ: starachowicki.eu
Lechia – KS Smyków
SKRÓT MECZU: W Obiektywie Konrada
Wierna – Spartakus
SKRÓT MECZU: Wierna Małogoszcz
GKS Rudki – Moravia
TRANSMISJA WIDEO: MoraviaTV
Start – Strzelec
WIDEO
Wisłoka – Star
ZDJĘCIA: BAZA Foto Sport
GKS Nowiny – Spartakus
SKRÓT MECZU: GKSNowinyTV
ULKS Łączna – Płomień
SKRÓT MECZU: PłomieńTV
Moravia – Wierna
ZDJĘCIA: Wierna Małogoszcz


Dziś urodziny mają
Franciszek Centkowski (11 lat, Neptun)
Bartosz Pyrek (12 lat, Zorza Tempo)
Julian Walczyk (12 lat, Galacticos III)
Gabriela Szałach (12 lat, Czarni)
Konrad Mazur (13 lat, Zorza Tempo)
Michał Włodarczyk (13 lat, FC Łączna)
Filip Gołąbek (13 lat, DAP Kielce)
Antoni Sobczyk (13 lat, Deko)
Antoni Skrzypczyk (13 lat, Stal)
Jakub Koryciński (14 lat, Pogoń)
Karol Bontór (14 lat, KP KSZO 1929)
Szymon Obarski (14 lat, Astra)
Filip Gara (14 lat, Cukrownik)
Julia Miśliwiec (14 lat, Pogoń)
Bruno De Tursi (14 lat, Partyzant)
Filip Grusiecki (15 lat, Zorza Tempo)
Miłosz Słowiński (15 lat, KP KSZO 1929)
Adam Toborek (15 lat, Partyzant)
Wiktor Plech (15 lat, KKP Korona II)
Miłosz Kwiecień (15 lat, Futsal)
Maciej Lesiakowski (15 lat, Piaskowianka)
Karol Orawiecki (15 lat, GKS II Nowiny)
Jakub Piasecki (15 lat, ŁKS Łagów)
Wiktor Rzymowski (15 lat, KKP Korona)
Adrian Dudek (16 lat, Cukrownik)
Jakub Jaskuła (16 lat, Czarni)
Maciej Filipowicz (16 lat, Zorza Tempo)
Miłosz Łabędzki (17 lat, Wierna)
Wiktor Kubus (17 lat, KKP Korona)
Szymon Cygan (17 lat, Zryw 2021)
Bartosz Kula (18 lat, Victoria 2015)
Karol Radło (18 lat, Star)
Leon Wieczorek (19 lat, Alit)
Kuba Cybulski (19 lat, Naprzód)
Paweł Zawada (20 lat, Hetman)
Przemysław Łysek (20 lat, Nida)
Piotr Dąbrosiak (20 lat, Góral)
Milena Łapa (21 lat, Stal)
Mateusz Sitarski (21 lat, Alit)
Patryk Gierczak (22 lata, ŁKS Łagów)
Patryk Stachura (22 lata, Łysica)
Paweł Ziętarski (22 lata, Czarnovia)
Piotr Ziętarski (22 lata, Czarnovia)
Patryk Chudzik (23 lata, Piaskowianka)
Jakub Maj (23 lata, Nidzianka)
Przemysław Lipiński (23 lata, GKS Obrazów)
Sebastian Gumuła (23 lata, Zorza Tempo)
Kacper Ciach (24 lata, Cukrownik)
Kamil Zaczkowski (24 lata, Dąb)
Szymon Maniak (24 lata, Czarnovia)
Daniel Wardecki (24 lata, Wierna II)
Paweł Łodejski (24 lata, Góral)
Paweł Rydz (24 lata, Deko)
Tomasz Mocherek (24 lata, Sparta)
Bartosz Obłąk (26 lat, Dąb)
Patryk Kowalczyk (26 lat, GKS Imielno)
Artur Włodarczyk (27 lat, Astra)
Piotr Wieczorek (27 lat, Czarni)
Dawid Kozieł (27 lat, Arka)
Michał Smelcerz (28 lat, TS 1946 Nida)
Patryk Wierzbicki (28 lat, Nida)
Paweł Krakowiak (29 lat, GKS Iwaniska)
Karol Królikowski (29 lat, GLKS Krasocin)
Patryk Wilk (29 lat, ŁKS Łagów)
Mateusz Wąż (30 lat, Sparta)
Paweł Kot (30 lat, ŁKS II Łagów)
Adrian Zaręba (30 lat, Gród)
Adrian Doroz (33 lata, Strzelec)
Mariusz Karbownik (33 lata, Sokół)
Zlatan Alomerović (33 lata, Korona)
Rafał Jakubas (35 lat, Victoria 2015)
Tomasz Kusaj (35 lat, Nida)
Grzegorz Sagan (37 lat, GKS Solec-Zdrój)
Przemysław Żelezik (37 lat, KS Kamienna W.)
Wojciech Ostrowski (38 lat, GKS Świniary)
Paweł Krzysztofik (38 lat, LKS Bolmin)
Paweł Ryś (40 lat, MSS-Klonówka)
Rafał Gębura (40 lat, Star)
Marcin Gardian (42 lata, Polanie)
Jakub Mikos (42 lata, Arka)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej. Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."