Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2023

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, ŚLJS,
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C.
  ŚLTS,
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,, gr. 2,,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

 UKS Baćkowice
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Pełna nazwa: Uczniowski Klub Sportowy Baćkowice
Adres koresp.: Baćkowice 100
27-552 Baćkowice 100
Historia pierwszego zespołu
2002/032003/042004/052005/062006/072007/082008/09
2009/102010/112011/122012/132013/14
klasa B
POZ: 4/11
9 – 6 – 5
2014/15
klasa B
POZ: 2/12
16 – 3 – 3
2015/16
klasa A
POZ: 8/14
9 – 4 – 13
2016/17
klasa A
POZ: 15/16
5 – 7 – 18
2017/18
klasa A
POZ: 9/12
6 – 8 – 8
2018/19
klasa A
POZ: 9/12
7 – 6 – 9
2019/20
klasa A
POZ: 5/12
4 – 4 – 3
2020/21
klasa A
POZ: 9/12
5 – 4 – 11
2021/22
klasa A
POZ: 11/12
5 – 2 – 15
2022/23
klasa A
POZ: 11/12
6 – 1 – 15
  Seniorzy
Terminarz:
SbWRZ17:00
 
  6 — 0  Hubal Linówklasa B
SbWRZ17:00
 
  1 — 1  Wodnik Stykówklasa B
Nd17 WRZ11:00
 
  3 — 0  Zryw Zbigniewiceklasa B
Sb23 WRZ16:00
 
  3 — 3  Stal II Kunówklasa B
NdPAŹ15:00
 
   —   Ester Wojciechowiceklasa B
Nd15 PAŹ11:00
 
   —   GTS Rakówklasa B
Nd22 PAŹ11:00
 
   —   OKS Instal Michałów Starachowiceklasa B
Nd29 PAŹ11:00
 
   —   Polesie Wiązownicaklasa B
  Trampkarz starszy
Terminarz:
Sb16 WRZ11:00
 
  9 — 1  Huragan Wilczycekl. okręg.
Nd24 WRZ16:00
 
   —   GKS Obrazówkl. okręg.
Sb30 WRZ11:00
 
   —   Cukrownik Włostówkl. okręg.
NdPAŹ11:00
 
   —   KP KSZO 1929 II Ostrowiec Św.kl. okręg.
  Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Młodzik starszy
Terminarz:
Pn18 WRZ16:30
 
  2 — 3  Spartakus Daleszycekl. okręg.
Sb23 WRZ
 
   —   PAS II Skarżysko-Kamiennakl. okręg.
NdPAŹ10:00
 
   —   Łysica Bodzentynkl. okręg.
SbPAŹ
 
   —   FKS Łazy Starachowicekl. okręg.
  Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Orlik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra seniorzy 2023 (jesie?)
bramkarze
R. Lipka (29)
pozostali
K. Bera II (26)A. Bęben (38)
P. ChlewickiK. Czaja (29)
B. Czajkowski (21)K. Czajkowski (18)
K. Dawiec (23)D. Dziarmaga (19)
M. Dziarmaga (22)M. Firmanty (29)
M. Grzesik (30)S. Herbuś (26)
M. Janik (30)A. Kaczmarczyk (23)
J. Kamiński (18)M. Kamiński (26)
M. Kamiński (20)P. Kołbuc (17)
P. Kowalik (27)J. Kuchniak (26)
N. Kuchniak (23)K. Łodej (17)
K. Mruk (17)B. Murek
T. Nowocień (33)K. Partyka (31)
E. Podsiadło (26)M. Rusiecki (26)
R. Sitarski (29)B. Siwoń (30)
. Stańczak (19)K. Strząbała (22)
S. Tomaszewski (36)D. Włodarczyk (20)
Kadra trampkarz starszy 2023 (jesie?)
F. Adamczyk (11)O. Adamczyk
. CeglarskiK. Chyc
A. Dąbrowski (14)M. Dąbrowski (14)
F. Goraj (14)S. Grzesik (14)
K. GrzybF. Kaczmarczyk (13)
J. Kargul (2023)D. Kogut (12)
F. Kot (12)K. Kot (14)
J. Marek (13)J. Masternak
W. Mateusz (14)J. Rusak (14)
K. Skoda (13)K. Zimnicki (13)
Kadra młodzik starszy 2023 (jesie?)
F. Adamczyk (11)F. Chłodnicki (11)
J. Chrzanowski (10)K. Ciepiela (12)
A. Dobrowolski (11)I. Gadowski
P. KaczmarczykJ. Kargul (2023)
S. Kargul (11)D. Kogut (12)
B. Kończyk (12)M. Kuchniak (10)
S. MasternakS. Podsiadło
A. PopekH. Staniek (12)
P. Staniek (10)W. Wodyński (9)
K. Wojtaszewski