Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Morawicka LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Busko-Zdrój
Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Klasa A, gr. III, 2021/22
Ostatnie spotkania
Klasa A, gr. III
KS Tarłów  3 — 0  KoprzywiankaCZW11:00
Tabela rozgrywek
Klasa A, gr. III
1.   Arka Pawłów 11 29 45–12 9 2 6 18 34–  7 6 5 11 11–  5 3 2
2.   Nidzianka Bieliny 11 24 25–12 8 3 5 15 13–  1 5 6 9 12–11 3 3
3.   LZS Samborzec 11 23 32–14 7 2 2 5 7 13–  9 2 1 2 6 16 19–  5 5 1
4.   Koprzywianka Koprzywnica 11 19 22–15 6 1 4 6 12 15–  7 4 2 5 7   7–  8 2 1 2
5.   GKS Obrazów 11 17 39–29 5 2 4 6 8 20–16 2 2 2 5 9 19–13 3 2
6.   Piast Osiek 11 17 31–30 5 2 4 5 7 12–11 2 1 2 6 10 19–19 3 1 2
7.   KS Tarłów 11 16 25–29 5 1 5 6 12 15–12 4 2 5 4 10–17 1 1 3
8.   Kamienna Brody 11 11 18–26 3 2 6 5 7   7–  7 2 1 2 6 4 11–19 1 1 4
9.   Baszta Rytwiany 11 11 20–33 3 2 6 6 5 12–15 1 2 3 5 6   8–18 2 3
10.   GKS Świniary 11 11 13–34 3 2 6 6 4   7–20 1 1 4 5 7   6–14 2 1 2
11.   UKS Baćkowice 11 7 18–32 2 1 8 5 4 12–14 1 1 3 6 3   6–18 1 5
12.   Zryw Zbigniewice 11 3   3–25 3 8 5 1   2–10 1 4 6 2   1–15 2 4
 

Najlepsi strzelcy
20 bramekMirosław Kalista (Arka)
16 bramekRobert Misiak (Piast)
14 bramekDamian Mądry (LZS Samborzec)
10 bramekRafał Kaśniewski (GKS Obrazów)
8 bramekAdrian Brożyna (7 + 1 k.) (Nidzianka)
7 bramekMaciej Kiliański (LZS Samborzec), Michał Wojton (6 + 1 k.) (Arka)
6 bramekDamian Kozłowski (UKS Baćkowice), Mariusz Jaros (4 + 2 k.) (Arka)
5 bramekKacper Maciejczak (Kamienna), Mateusz Pindral (Nidzianka), Karol Lasek (4 + 1 k.) (GKS Obrazów)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
GKS Obrazów  7 — 0  Zryw ZbigniewiceNd22 SIE 11:00 
Koprzywianka Koprzywnica  2 — 0  Nidzianka BielinyNd22 SIE 15:00 
Arka Pawłów  6 — 0  UKS BaćkowiceNd22 SIE 16:00 
GKS Świniary  2 — 2  Piast OsiekNd22 SIE 17:00 
Baszta Rytwiany  1 — 2  LZS SamborzecNd22 SIE 17:30 
KS Tarłów  4 — 1  Kamienna BrodyŚrWRZ 16:30 
Kolejka 2
Piast Osiek  0 — 3  LZS SamborzecSb28 SIE 16:00 
GKS Świniary  0 — 5  GKS ObrazówSb28 SIE 17:00 
Kamienna Brody  2 — 0  Koprzywianka KoprzywnicaNd29 SIE 15:00 
Zryw Zbigniewice  0 — 3  Arka PawłówNd29 SIE 15:00 
Nidzianka Bieliny  3 — 0  Baszta RytwianyNd29 SIE 15:00 
UKS Baćkowice  6 — 1  KS TarłówNdLIS 14:00 
Kolejka 3
GKS Obrazów  3 — 5  Piast OsiekNdWRZ 11:00 
Koprzywianka Koprzywnica  2 — 1  UKS BaćkowiceNdWRZ 11:00 
LZS Samborzec  5 — 1  Nidzianka BielinyNdWRZ 15:00 
Baszta Rytwiany  5 — 3  Kamienna BrodyNdWRZ 15:00 
Arka Pawłów  7 — 0  GKS ŚwiniaryNdWRZ 16:00 
KS Tarłów  2 — 0  Zryw ZbigniewiceNdWRZ 16:30 
Kolejka 4
Piast Osiek  2 — 3  Nidzianka BielinySb11 WRZ 11:00 
GKS Obrazów  3 — 3  Arka PawłówNd12 WRZ 11:00 
Zryw Zbigniewice  0 — 1  Koprzywianka KoprzywnicaNd12 WRZ 15:00 
Kamienna Brody  0 — 4  LZS SamborzecNd12 WRZ 15:00 
UKS Baćkowice  1 — 3  Baszta RytwianyNd12 WRZ 15:00 
GKS Świniary  1 — 5  KS TarłówNd12 WRZ 16:30 
Kolejka 5
LZS Samborzec  4 — 1  UKS BaćkowiceSb18 WRZ 11:00 
Baszta Rytwiany  1 — 1  Zryw ZbigniewiceSb18 WRZ 16:00 
Nidzianka Bieliny  3 — 0  Kamienna BrodyNd19 WRZ 15:00 
Koprzywianka Koprzywnica  1 — 2  GKS ŚwiniaryNd19 WRZ 15:00 
KS Tarłów  4 — 2  GKS ObrazówNd19 WRZ 15:00 
Arka Pawłów  6 — 3  Piast OsiekNd19 WRZ 16:00 
Kolejka 6
Piast Osiek  3 — 3  Kamienna BrodySb25 WRZ 14:00 
GKS Obrazów  0 — 3  Koprzywianka KoprzywnicaNd26 WRZ 11:00 
Zryw Zbigniewice  0 — 2  LZS SamborzecNd26 WRZ 15:00 
UKS Baćkowice  1 — 4  Nidzianka BielinyNd26 WRZ 15:00 
GKS Świniary  2 — 3  Baszta RytwianyNd26 WRZ 15:00 
Arka Pawłów  6 — 3  KS TarłówNd26 WRZ 16:00 
Kolejka 7
Kamienna Brody  0 — 1  UKS BaćkowiceNdPAŹ 15:00 
KS Tarłów  1 — 4  Piast OsiekNdPAŹ 15:00 
Koprzywianka Koprzywnica  0 — 1  Arka PawłówNdPAŹ 15:00 
LZS Samborzec  0 — 1  GKS ŚwiniaryNdPAŹ 15:00 
Nidzianka Bieliny  2 — 0  Zryw ZbigniewiceNdPAŹ 15:00 
Baszta Rytwiany  3 — 5  GKS ObrazówNdPAŹ 15:00 
Kolejka 8
Piast Osiek  4 — 2  UKS BaćkowiceSbPAŹ 11:00 
GKS Obrazów  3 — 3  LZS SamborzecNd10 PAŹ 11:00 
Zryw Zbigniewice  0 — 2  Kamienna BrodyNd10 PAŹ 15:00 
GKS Świniary  0 — 4  Nidzianka BielinyNd10 PAŹ 15:00 
Arka Pawłów  8 — 1  Baszta RytwianyNd10 PAŹ 15:00 
KS Tarłów  3 — 0  Koprzywianka KoprzywnicaCz11 LIS 11:00 
Kolejka 9
Nidzianka Bieliny  2 — 1  GKS ObrazówNd17 PAŹ 15:00 
Koprzywianka Koprzywnica  6 — 2  Piast OsiekNd17 PAŹ 15:00 
UKS Baćkowice  0 — 0  Zryw ZbigniewiceNd17 PAŹ 15:00 
Kamienna Brody  4 — 1  GKS ŚwiniaryNd17 PAŹ 15:00 
LZS Samborzec  1 — 3  Arka PawłówNd17 PAŹ 15:00 
Baszta Rytwiany  1 — 1  KS TarłówNd17 PAŹ 15:00 
Kolejka 10
Piast Osiek  3 — 0  Zryw ZbigniewiceSb23 PAŹ 12:00 
Koprzywianka Koprzywnica  4 — 1  Baszta RytwianySb23 PAŹ 14:00 
GKS Świniary  2 — 1  UKS BaćkowiceSb23 PAŹ 15:00 
KS Tarłów  1 — 5  LZS SamborzecSb23 PAŹ 15:00 
GKS Obrazów  4 — 2  Kamienna BrodyNd24 PAŹ 11:00 
Arka Pawłów  1 — 0  Nidzianka BielinyNd24 PAŹ 14:00 
Kolejka 11
Zryw Zbigniewice  2 — 2  GKS ŚwiniarySb30 PAŹ 13:00 
Kamienna Brody  1 — 1  Arka PawłówSb30 PAŹ 14:00 
Nidzianka Bieliny  3 — 0  KS TarłówNd31 PAŹ 13:00 
LZS Samborzec  3 — 3  Koprzywianka KoprzywnicaNd31 PAŹ 13:00 
UKS Baćkowice  4 — 6  GKS ObrazówNd31 PAŹ 13:00 
Baszta Rytwiany  1 — 3  Piast OsiekNd31 PAŹ 13:00