Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
    ¦LJS 1, ¦LJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.
    ¦LJM;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.
    ¦LTS 1, ¦LTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ¦LTM 1, ¦LTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ¦LMS 1, ¦LMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ¦LMS 1, ¦LMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ¦LJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ¦LTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    wios.: I ¦LTM, II ¦LTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    wios.: I ¦LMS, II ¦LMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Klasa A, gr. II, 2021/22
Nadchodz±ce spotkania
Klasa A, gr. II
D±b   —   GródNDZ11:00
GKS Kluczewsko   —   LKS BolminNDZ15:00
Zryw   —   StartNDZ15:00
Zorza Tempo   —   ZieleńNDZ15:00
GKS Imielno   —   PartyzantNDZ16:00
Busko-Zdrój, Stadion Miejski (boczne, szt.) 
Wisła   —   Victoria 2015NDZ16:00
Tabela rozgrywek
Klasa A, gr. II
1.   Victoria 2015 Skalbmierz 4 12 19–  5 4 2 6 12–  2 2 2 6   7–  3 2
2.   Partyzant Wodzisław 4 9 13–  6 3 1 3 6   8–  4 2 1 1 3   5–  2 1
3.   LKS Bolmin 4 7 13–  9 2 1 1 2 4 10–  5 1 1 2 3   3–  4 1 1
4.   D±b Nagłowice 4 7   9–  6 2 1 1 2 3   5–  5 1 1 2 4   4–  1 1 1
5.   Wisła Nowy Korczyn 4 7   9–  7 2 1 1 1 0   0–  1 1 3 7   9–  6 2 1
6.   Gród Wi¶lica 4 6 11–10 2 2 3 6 11–  6 2 1 1 0   0–  4 1
7.   Start Słupia Jędrzejowska 3 5   7–  4 1 2 2 2   3–  3 2 1 3   4–  1 1
8.   Zryw Skroniów 4 5 10–13 1 2 1 1 1   2–  2 1 3 4   8–11 1 1 1
9.   GKS Kluczewsko 4 4   7–  8 1 1 2 2 0   4–  6 2 2 4   3–  2 1 1
10.   GKS Imielno 3 1   7–14 1 2 1 0   2–  3 1 2 1   5–11 1 1
11.   Zieleń Żelisławice 4 1   8–17 1 3 2 1   5–  7 1 1 2 0   3–10 2
12.   Zorza Tempo Pacanów 4 0   5–19 4 2 0   3–  9 2 2 0   2–10 2
 

Najlepsi strzelcy
6 bramekMateusz K±dzielski (Victoria 2015), Kamil Maj (Victoria 2015)
5 bramekPatryk Mackiewicz (Zryw), Łukasz Niemstak (D±b), Tomasz PaĽdzior (Zryw), Kamil Woliński (3 + 2 k.) (GKS Imielno)
4 bramkiDamian Waligóra (LKS Bolmin)
3 bramkiTomasz Iwański (Partyzant), Tomasz Kopacki (Zorza Tempo), Marcin K±dzielski (Victoria 2015), Mariusz Paluch (LKS Bolmin), Bartłomiej Sputo (Partyzant), Bartłomiej Wójcik (Zieleń)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
Partyzant Wodzisław  4 — 1  Zieleń ŻelisławiceSb21 SIE 16:00 
GKS Imielno  2 — 3  Wisła Nowy KorczynSb21 SIE 17:00 
Zorza Tempo Pacanów  1 — 4  Start Słupia JędrzejowskaNd22 SIE 15:00 
GKS Kluczewsko  3 — 4  Zryw SkroniówNd22 SIE 15:00 
Gród Wi¶lica  1 — 3  LKS BolminNd22 SIE 15:00 
D±b Nagłowice  2 — 5  Victoria 2015 SkalbmierzNd22 SIE 16:00 
Kolejka 2
Partyzant Wodzisław  4 — 0  Gród Wi¶licaNd29 SIE 13:30 
Wisła Nowy Korczyn  0 — 1  GKS KluczewskoNd29 SIE 15:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  7 — 1  GKS ImielnoNd29 SIE 15:00 
LKS Bolmin  6 — 1  Zorza Tempo PacanówNd29 SIE 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  1 — 1  D±b NagłowiceNd29 SIE 15:00 
Zieleń Żelisławice  3 — 3  Zryw SkroniówNd29 SIE 15:00 
Kolejka 3
Zryw Skroniów  2 — 2  Wisła Nowy KorczynSbWRZ 16:30 
D±b Nagłowice  3 — 0  LKS BolminNdWRZ 11:00 
GKS Kluczewsko  1 — 2  Victoria 2015 SkalbmierzNdWRZ 15:00 
Gród Wi¶lica  6 — 2  Zieleń ŻelisławiceNdWRZ 15:00 
Zorza Tempo Pacanów  2 — 5  Partyzant WodzisławNdWRZ 15:00 
GKS Imielno   —   Start Słupia JędrzejowskaNdLIS 13:00 
Kolejka 4
Zieleń Żelisławice  2 — 4  Wisła Nowy KorczynSb11 WRZ 13:00 
Partyzant Wodzisław  0 — 3  D±b NagłowiceNd12 WRZ 13:30 
LKS Bolmin  4 — 4  GKS ImielnoNd12 WRZ 15:00 
Victoria 2015 Skalbmierz  5 — 1  Zryw SkroniówNd12 WRZ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska  2 — 2  GKS KluczewskoNd12 WRZ 15:00 
Gród Wi¶lica  4 — 1  Zorza Tempo PacanówNd12 WRZ 16:30 
Kolejka 5
D±b Nagłowice   —   Gród Wi¶licaNd19 WRZ 11:00 
GKS Kluczewsko   —   LKS BolminNd19 WRZ 15:00 
Zryw Skroniów   —   Start Słupia JędrzejowskaNd19 WRZ 15:00 
Zorza Tempo Pacanów   —   Zieleń ŻelisławiceNd19 WRZ 15:00 
GKS Imielno   —   Partyzant WodzisławNd19 WRZ 16:00 
Wisła Nowy Korczyn   —   Victoria 2015 SkalbmierzNd19 WRZ 16:00 
Kolejka 6
Zieleń Żelisławice   —   Victoria 2015 SkalbmierzSb25 WRZ 13:00 
Partyzant Wodzisław   —   GKS KluczewskoNd26 WRZ 13:30 
Start Słupia Jędrzejowska   —   Wisła Nowy KorczynNd26 WRZ 15:00 
Gród Wi¶lica   —   GKS ImielnoNd26 WRZ 15:00 
Zorza Tempo Pacanów   —   D±b NagłowiceNd26 WRZ 15:00 
LKS Bolmin   —   Zryw SkroniówNd26 WRZ 15:00 
Kolejka 7
Wisła Nowy Korczyn   —   LKS BolminSbPA¬ 15:30 
D±b Nagłowice   —   Zieleń ŻelisławiceNdPA¬ 11:00 
GKS Imielno   —   Zorza Tempo PacanówNdPA¬ 15:00 
Zryw Skroniów   —   Partyzant WodzisławNdPA¬ 15:00 
GKS Kluczewsko   —   Gród Wi¶licaNdPA¬ 15:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Start Słupia JędrzejowskaNdPA¬ 15:00 
Kolejka 8
Zieleń Żelisławice   —   Start Słupia JędrzejowskaSbPA¬ 13:00 
D±b Nagłowice   —   GKS ImielnoNd10 PA¬ 11:00 
Partyzant Wodzisław   —   Wisła Nowy KorczynNd10 PA¬ 13:30 
Zorza Tempo Pacanów   —   GKS KluczewskoNd10 PA¬ 15:00 
LKS Bolmin   —   Victoria 2015 SkalbmierzNd10 PA¬ 15:00 
Gród Wi¶lica   —   Zryw SkroniówNd10 PA¬ 15:00 
Kolejka 9
Wisła Nowy Korczyn   —   Gród Wi¶licaNd17 PA¬ 15:00 
GKS Imielno   —   Zieleń ŻelisławiceNd17 PA¬ 15:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Partyzant WodzisławNd17 PA¬ 15:00 
Start Słupia Jędrzejowska   —   LKS BolminNd17 PA¬ 15:00 
Zryw Skroniów   —   Zorza Tempo PacanówNd17 PA¬ 15:00 
GKS Kluczewsko   —   D±b NagłowiceNd17 PA¬ 15:00 
Kolejka 10
Zieleń Żelisławice   —   LKS BolminSb23 PA¬ 13:00 
D±b Nagłowice   —   Zryw SkroniówNd24 PA¬ 11:00 
Partyzant Wodzisław   —   Start Słupia JędrzejowskaNd24 PA¬ 13:30 
Gród Wi¶lica   —   Victoria 2015 SkalbmierzNd24 PA¬ 14:00 
GKS Imielno   —   GKS KluczewskoNd24 PA¬ 14:00 
Zorza Tempo Pacanów   —   Wisła Nowy KorczynNd24 PA¬ 14:30 
Kolejka 11
Zryw Skroniów   —   GKS ImielnoNd31 PA¬ 13:00 
Wisła Nowy Korczyn   —   D±b NagłowiceNd31 PA¬ 13:00 
LKS Bolmin   —   Partyzant WodzisławNd31 PA¬ 13:00 
Victoria 2015 Skalbmierz   —   Zorza Tempo PacanówNd31 PA¬ 13:00 
Start Słupia Jędrzejowska   —   Gród Wi¶licaNd31 PA¬ 13:00 
GKS Kluczewsko   —   Zieleń ŻelisławiceNd31 PA¬ 13:00