Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

Morawicka LF
Włoszczowska LPNH
Aktualnie online
· Gości online: 38

· Użytkownikw online: 0

· Łącznie użytkownikw: 117,395
· Najnowszy użytkownik: Blevin46555
 Neptun Końskie (trampkarz st.)
Historia
2002/032003/042004/052005/062006/072007/082008/09
2009/10
kl. okręg.
POZ: 5/10
9 – 2 – 6
2010/11
kl. okręg.
POZ: 6/10
9 – 0 – 9
2011/12
kl. okręg.
POZ: 4/5
3 – 0 – 9
2012/13
kl. okręg.
POZ: 4/9
8 – 1 – 5
2013/142014/15
kl. okręg.
POZ: 3/6
6 – 0 – 4
2015/16
kl. okręg.
POZ: 1/6
6 – 2 – 2
2016/172017/182018/19
kl. okręg.
POZ: 4/6
4 – 1 – 5
2019/202020/21
ŚLTS
POZ: 5/8
3 – 0 – 4
2021/22
kl. okręg.
POZ: 3/6
3 – 1 – 4
2022/23
kl. okręg.
POZ: 4/5
2 – 1 – 5
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy StarszychKolejka 1Nd28 SIE11:00
 
  1 — 7  KKP Korona III Kielce
Maciej Ciszek 28'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy StarszychKolejka 2Wt30 SIE11:00
 
  6 — 1  Wisła Junior Sandomierz (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Maciej Ciszek 5', Patryk Wołczyński 7', 28', Jakub Szczypek 35', Jakub Stępień 63', Mikołaj Wolski 70'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy StarszychKolejka 3SbWRZ10:00
 
  3 — 4  Olimpia Pogoń Staszów
Mikołaj Wolski 1', Kacper Karbownik 16', Maciej Ciszek 80' (k.)
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy StarszychKolejka 4ŚrWRZ17:00
 
  0 — 15Korona Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta)
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy StarszychKolejka 5Sb10 WRZ10:00
 
  2 — 2  KKP Korona II Kielce (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Maciej Ciszek 35', Mikołaj Wolski 54'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy StarszychKolejka 6Nd18 WRZ13:00
 
  1 — 2  Victoria 2015 Skalbmierz
Eryk Bartos 18' (sam.)
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy StarszychKolejka 7Sb24 WRZ09:45
 
  1 — 0  Star Starachowice (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Maciej Ciszek 35'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy StarszychKolejka 8SbPAŹ10:00
 
  0 — 5  KKP Korona III Kielce (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy StarszychKolejka 9SbPAŹ10:00
 
  2 — 0  Wisła Junior Sandomierz (Sandomierz)
Mikołaj Wolski 3', 70'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy StarszychKolejka 10Sb15 PAŹ10:00
 
10 — 0  Olimpia Pogoń Staszów
Maciej Ciszek 2', 13', 39', Mikołaj Wolski 16', Patryk Wołczyński 30', Kacper Karbownik 33', Kacper Cholewiński 57', Kacper Jakubowski 68', 73', Kacper Sęga 75'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy StarszychKolejka 11Sb22 PAŹ10:00
 
  0 — 9  Korona Kielce (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy StarszychKolejka 12Sb29 PAŹ12:00
 
  4 — 0  KKP Korona II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Mikołaj Wolski 10', 58', Patryk Wołczyński 29', Kacper Karbownik 41'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy StarszychKolejka 13PtLIS18:30
 
  5 — 0  Victoria 2015 Skalbmierz (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Kacper Karbownik 8', Jakub Stępień 16', Maciej Ciszek 45', 47', Kacper Jakubowski 71'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy StarszychKolejka 14Pt11 LIS10:00
 
  1 — 2  Star Starachowice
Maciej Ciszek 72'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosnaKolejka 1Pt24 MAR19:00
 
  0 — 12KKP Korona III Kielce (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosnaKolejka 2SbKWI10:00
 
  0 — 5  Star Starachowice
Trampkarz starszy, gr. VKolejka 1NdKWI10:00
 
  2 — 3  Arka Kluczewsko (Kluczewsko)
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosnaKolejka 3Wt11 KWI12:00
 
  1 — 2  Wisła Junior Sandomierz (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Aleks Wilczyński 69'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosnaKolejka 4Pt14 KWI19:00
 
  2 — 7  KKP Korona II Kielce (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Maciej Ciszek 7', Jan Wychowaniec 11'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosnaKolejka 5Sb22 KWI13:00
 
  1 — 4  GKS Nowiny
Kacper Karbownik 48'
Trampkarz starszy, gr. VKolejka 3Nd23 KWI10:00
 
  1 — 5  Piaskowianka Piaski (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Wojciech Dytman 77'
Trampkarz starszy, gr. VKolejka 4Cz27 KWI19:00
 
  3 — 3  Sport CK II Kielce (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Jan Wychowaniec 40', Kacper Karbownik 44', 52'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosnaKolejka 7ŚrMAJ16:00
 
  2 — 1  Victoria 2015 Skalbmierz
Jan Wilk 17', Maciej Ciszek 67' (k.)
Trampkarz starszy, gr. VKolejka 5SbMAJ12:00
 
  0 — 1  Lechia Strawczyn (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosnaKolejka 6WtMAJ19:00
 
  2 — 2  Sport CK Kielce (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Maciej Ciszek 11', 28'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosnaKolejka 9Sb13 MAJ10:00
 
  0 — 3  Star Starachowice (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Trampkarz starszy, gr. VKolejka 6Sb13 MAJ12:00
 
  0 — 4  Arka Kluczewsko (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosnaKolejka 8Wt16 MAJ16:00
 
  0 — 7  KKP Korona III Kielce (Kielce, ul. Ściegiennego (boczne))
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosnaKolejka 10Sb20 MAJ10:00
 
  2 — 1  Wisła Junior Sandomierz (Sandomierz)
Kacper Karbownik 68', Maciej Ciszek 80' (k.)
Trampkarz starszy, gr. VKolejka 8Sb27 MAJ13:00
 
  3 — 1  Piaskowianka Piaski
Mychajło Kuziakow 20' (sam.), Wojciech Dytman 29', Jakub Szczypek 49'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosnaKolejka 11Nd28 MAJ10:00
 
  0 — 6  KKP Korona II Kielce (Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta)
Trampkarz starszy, gr. VKolejka 9SbCZE12:00
 
  1 — 4  Sport CK II Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Wojciech Dytman 14'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosnaKolejka 12NdCZE10:00
 
  2 — 3  GKS Nowiny (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Maciej Ciszek 68', Jan Wychowaniec 72'
Trampkarz starszy, gr. VKolejka 10Sb10 CZE10:30
 
  3 — 1  Lechia Strawczyn
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosnaKolejka 13Sb10 CZE14:00
 
  1 — 5  Sport CK Kielce (Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego)
Jakub Stępień 61'
Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Starszych, wiosnaKolejka 14Pt16 CZE19:00
 
  4 — 0  Victoria 2015 Skalbmierz (Końskie, ul. Południowa (naw. sztuczna))
Arkadiusz Sidor 60', Maciej Ciszek 64', Mikołaj Wolski 68', Brandon Łyżwa 79'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie