Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makro,
  ŚLJS, wiosna
  okr.: 1, 2, 3; 4, 5, 6.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM: I liga, II liga;
  ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
  wiosna:
    I liga: gr. 1, gr. 2;
    II liga.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  wiosna: ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4;
  wisona.: 5, 6, 7, 8.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  wiosna: ŚLMS1,
    ŚLM2: gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
  wiosna: 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18 (fin.),
    CLJ U-16 (fin.),
    Puchar Polski.

Aktualnie online
· Gości online: 89

· Użytkownikw online: 1
ghs

· Łącznie użytkownikw: 117,861
· Najnowszy użytkownik: Bultr77583
Ligi młodzieżowe - wyniki
CLJ U-19
Kolejka 2
Jagiellonia Białystok  4 — 0  Górnik Zabrze30 SIE12:00
Ośrodek Szkoleniowy Jagielloni, Białystok 
1 — 0
 
Alan Rybak (k.) 36'
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
Trenerzy: Marek Wasiluk, Kamil Stanisławski, Grzegorz Sandomierski, Michał Szóstko — Dawid Ozga, Radosław Osadnik, Mateusz Sławik.


24 bramekFilip Tonder (22 + 2 k.) (Warta)
20 bramekDawid Łącki (15 + 5 k.) (Polonia)
14 bramekSzymon Doba (12 + 2 k.) (Cracovia)
13 bramekKamil Jakóbczyk (9 + 4 k.) (Lech), Marcel Szymański (9 + 4 k.) (Arka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców

Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I
Kolejka 2
Polonia Białogon Kielce  6 — 0  Wicher Miedziana Góra29 SIE16:30
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
Trenerzy: Paweł Mech — Kamil Mech, Michał Sobczyk.
Gród Ćmińsk  6 — 0  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn29 SIE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
Trenerzy: Robert Zagdan — .


15 bramekMaksymilian Starzyk (10 + 5 k.) (Polonia Białogon)
13 bramekIgor Wiśniewski (12 + 1 k.) (Wicher), Kacper Halik (11 + 2 k.) (GKS Rudki)
12 bramekFilip Skowron (9 + 3 k.) (Łysica)
11 bramekOskar Ludwinek (Wicher)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. II
Kolejka 2
Partyzant Wodzisław  0 — 7  Bucovia Bukowa29 SIE17:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
Trenerzy: Tomasz Gardiew — Piotr Kruk.
Zryw 2021 Łopuszno  1 — 1  Deko Włoszczowa29 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
Trenerzy: — Andrzej Dec.
TS 1946 Nida Pińczów  2 — 2  Unia Sędziszów29 SIE17:00
Pińczów, ul. Targowa 
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
Trenerzy: Zdzisław Maj — Zbignniew Krupa, Georgi Kozłowski.


16 bramekKacper Żyła (Moravia)
9 bramekKuba Wójcik (8 + 1 k.) (TS 1946 Nida)
7 bramekWiktor Maroń (Bucovia), Przemysław Piechowski (Deko), Wojciech Liszewski (6 + 1 k.) (Moravia)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. III
Kolejka 2
GKS Solec-Zdrój  3 — 1  Alit Ożarów29 SIE17:00
1 — 0
 
2 — 0
 
 
2 — 1
3 — 1
 
Trenerzy: Augustyn Ból — Damian Jędrzejewski.

17 bramekPiotr Mazur (16 + 1 k.) (Klimontowianka)
13 bramekOliwier Czajkowski (Sparta)
10 bramekJakub Skrok (Alit)
9 bramekJakub Kończak (Klimontowianka)
8 bramekIgor Ból (GKS Solec-Zdrój), Antoni Figacz (Klimontowianka)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Klasa okręgowa juniorów starszych, gr. I
1.   Łysica Bodzentyn 12 36 55–  9 12
2.   Polonia Białogon Kielce 12 27 49–19 9 3
3.   GKS Rudki 12 21 56–30 7 5
4.   Wicher Miedziana Góra 12 19 42–32 6 1 5
5.   Granat Borki 12 11 21–45 3 2 7
6.   Gród Ćmińsk 12 10 22–54 3 1 8
7.   Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn 12 0 11–67 12
8.   Rodzina Kielce 0   – 

Kl. okręg. juniorów starszych, gr. II
1.   Moravia 12 29 52–14
2.   Deko 12 22 35–13
3.   Bucovia 12 22 29–20
4.   TS 1946 Nida 12 20 34–24
5.   Zryw 2021 12 16 21–17
6.   Unia 12 9 18–37
7.   Partyzant 12 0   5–69
 
Kl. okręg. juniorów starszych, gr. III
1.   Alit 10 22 45–12
2.   Klimontowianka 10 20 55–18
3.   Sparta 10 18 40–19
4.   Czarni 10 16 31–14
5.   GKS Solec-Zdrój 10 9 18–42
6.   Ester 10 3   7–91
7.   Pogoń 0   – 

Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych
Kolejka 2
Star Starachowice  0 — 0  Olimpia Pogoń Staszów29 SIE16:00
Trenerzy: Mariusz Wójcik — Damian Krakowiak.
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  1 — 3  GKS Nowiny29 SIE17:00
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
Trenerzy: Adrian Czaja, Kamil Chadała — Radosław Szmalec.
Astra Piekoszów  1 — 5  Korona SA II Kielce29 SIE17:30
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
1 — 5
 
Trenerzy: Tomasz Sadko — Marcin Tacij, Mateusz Mianowany, Mateusz Gwizd.
KKP Korona II Kielce  4 — 2  KKP Korona III Kielce30 SIE13:30
Kielce, ul. Nowaka-Jeziorańskiego 
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
59' Oskar Płatek (k.)
2 — 2
 
3 — 2
 
4 — 2
 
Trenerzy: Maciej Kwiatkowski, Sławomir Łukawski, Karol Nieszporek — Maciej Kwiatkowski, Sławomir Łukawski, Karol Nieszporek.

22 bramekFilip Rożek (Star)
19 bramekBartłomiej Molęda (15 + 4 k.) (Korona II)
15 bramekAlan Kośmicki (Korona II), Krzysztof Wojciechowski (14 + 1 k.) (GKS Nowiny)
13 bramekDawid Romański (11 + 2 k.) (KP KSZO 1929)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska I Liga Juniorów Młodszych
1.   Korona SA II Kielce 28 75 138–21 24 3 1
2.   Star Starachowice 28 57 78–51 18 3 7
3.   GKS SMS Nowiny 28 42 67–70 12 6 10
4.   Astra Piekoszów 28 35 42–85 11 2 15
5.   Olimpia Pogoń Staszów 28 34 53–59 10 4 14
6.   KKP Korona II Kielce 28 29 59–83 8 5 15
7.   KKP Korona III Kielce 28 27 45–68 7 6 15
8.   KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. 28 21 49–94 6 3 19


Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IV
Kolejka 2
Marol Jacentów  6 — 0  Świt Ćmielów29 SIE10:00
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
Trenerzy: Dariusz Klimkowski — Artur Anduła.
GKS Rudki  1 — 8  Wisła Sandomierz29 SIE16:00
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
1 — 7
 
 
1 — 8
Trenerzy: Łukasz Kowalski — Michał Złotek, Damian Lipiec.

15 bramekMichał Tymoszuk (Wisła)
9 bramekFranciszek Zając (OKS Opatów)
8 bramekAntoni Swatek (OKS Opatów), Adrian Tyrała (7 + 1 k.) (ŁKS Łagów)
7 bramekFilip Siudy (Wisła)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska Liga Trampkarzy Starszych
Kolejka 2
Wisła Junior Sandomierz  2 — 2  Neptun Końskie29 SIE11:00
Sandomierz 
 
0 — 1
 
0 — 2
1 — 2
 
2 — 2
 
Trenerzy: Wojciech Pierzchała — Kacper Marcinkowski, Mateusz Deka.
GKS Nowiny  3 — 4  KKP Korona II Kielce29 SIE19:15
 
0 — 1
1 — 1
 
 
1 — 2
 
1 — 3
2 — 3
 
 
2 — 4
Sebastian Sterna (k.) 80+2'
3 — 4
 
Trenerzy: Karol Boszczyk, Jakub Kosiński, Przemysław Cichoń — Cezary Jesiołowski.
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  1 — 2  Korona SA II Kielce30 SIE18:00
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) 
 
0 — 1
16' Jakub Kurzawa (k.)
1 — 1
 
 
1 — 2
Trenerzy: Krystian Kanarski — Aleksandra Jakubowska.

25 bramekMikołaj Wolski (23 + 2 k.) (Neptun)
22 bramekMarcel Dobrucki (Star)
20 bramekMichał Mikołowski (19 + 1 k.) (Neptun)
18 bramekFranciszek Ludwig (Star), Bartosz Moskwa (15 + 3 k.) (Star)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska I Liga Trampkarzy Młodszych
Kolejka 2
KKP Korona Kielce  8 — 2  KKP Korona III Kielce29 SIE10:00
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce 
 
0 — 1
1 — 1
 
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
6 — 1
 
 
6 — 2
7 — 2
 
8 — 2
 
Trenerzy: Tomasz Detka, Paweł Mech — Tomasz Detka, Paweł Mech.
Korona Kielce  8 — 0  DAP Kielce29 SIE17:00
Kielce, Stadion Międzyszkolny, ul. Prosta 
Adam Robak (k.) 22'
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
Trenerzy: Piotr Dutkiewcz — Łukasz Polak.
Star Starachowice  5 — 1  Hetman Włoszczowa30 SIE11:00
1 — 0
 
 
1 — 1
2 — 1
 
3 — 1
 
4 — 1
 
5 — 1
 
Trenerzy: Piotr Dudek — Jan Luzar.

53 bramekAdam Robak (50 + 3 k.) (Korona)
38 bramekMaksymilian Dziułka (37 + 1 k.) (Star)
31 bramekOliwier Ostrowski (28 + 3 k.) (KKP Korona)
23 bramekFranciszek Grad (KKP Korona II)
20 bramekFilip Tomasik (19 + 1 k.) (KKP Korona), Krystian Pocheć (15 + 5 k.) (Star)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Św. Liga Trampkarzy Starszych
1.   Star 24 51 111–45
2.   Korona II 24 50 93–35
3.   Neptun 24 44 82–64
4.   KP KSZO 1929 24 40 75–51
5.   Wisła Junior 24 25 48–73
6.   KKP Korona II 24 17 43–107
7.   GKS SMS 24 14 30–107
8.   Gród 0   – 
Św. I Liga Trampkarzy Młodszych
1.   KKP Korona 28 73 147–38
2.   Korona 28 60 154–51
3.   Star 28 55 114–79
4.   KKP Korona II 28 52 108–87
5.   KP KSZO 1929 28 41 84–63
6.   Hetman 28 31 61–103
7.   KKP Korona III 28 15 41–156
8.   DAP Kielce 28 3 33–165

Świętokrzyska I Liga Młodzików Starszych
Kolejka 2
KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.  0 — 8  Korona Kielce29 SIE17:00
POT, Ostrowiec Świętokrzyski, ul. Kolejowa (sztuczne) 
 
0 — 1
 
0 — 2
 
0 — 3
 
0 — 4
 
0 — 5
 
0 — 6
 
0 — 7
 
0 — 8
Trenerzy: Rafał Barański — Cezary Ruszkowski, Paweł Toboła.

23 bramekFranciszek Grad (KKP Korona)
21 bramekWiktor Pakuła (Korona)
19 bramekAdam Wulczyński (Star)
13 bramekAdam Kózka (KKP Korona)
10 bramekJan Dudek (KKP Korona)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Świętokrzyska I Liga Młodzików Młodszych
Kolejka 2
Korona Kielce  0 — 1  Galacticos Ostrowiec Świętokrzyski29 SIE17:45
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce 
 
0 — 1
Trenerzy: Andrzej Paprocki, Maciej Pastuszka — Krystian Kanarski.
DAP Kielce13 — 0  KKP Korona II Kielce29 SIE19:00
Kielce, ul. Ściegiennego (boczne) 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
11 — 0
 
12 — 0
 
13 — 0
 
Trenerzy: Karol Markowski, Filip Przemyski — Iwo Sochacki.
KKP Korona Kielce14 — 0  Hetman Włoszczowa30 SIE10:00
Stadion Politechniki, al. 1000-lecia Państwa Polskiego, Kielce 
1 — 0
 
2 — 0
 
3 — 0
 
4 — 0
 
5 — 0
 
6 — 0
 
7 — 0
 
8 — 0
 
9 — 0
 
10 — 0
 
11 — 0
 
12 — 0
 
13 — 0
 
14 — 0
 
Trenerzy: Łukasz Gągorowski, Karol Styrcz — Hubert Wójcik, Karol Lichosik.

24 bramekMark Karpenko (23 + 1 k.) (KKP Korona)
22 bramekAleks Osojca (Galacticos)
21 bramekDawid Żak (Czarni)
14 bramekFranciszek Kubik (Korona), Mikołaj Żelazowski (13 + 1 k.) (Galacticos)
Zobacz pełną klasyfikację strzelców


Św. I Liga Młodzików Starszych
1.   KKP Korona 14 40 96–10
2.   Korona 14 37 69–12
3.   KKP Korona II 14 24 29–31
4.   Wisła Junior 14 20 32–44
5.   Star 14 19 28–31
6.   AP Champions 14 10 20–55
7.   Czarni 14 8 15–62
8.   KP KSZO 1929 14 6 16–60
Św. I Liga Młodzików Młodszych
1.   KKP Korona 14 33 80–18
2.   Galacticos 13 29 63–16
3.   Korona 14 28 68–20
4.   Czarni 14 26 62–33
5.   DAP Kielce 14 19 57–37
6.   Orlęta 14 16 41–37
7.   Hetman 13 4 17–109
8.   KKP Korona II 14 3   5–123


Komentarze
#1 | Jaja dnia sierpnia 30 2023 19:35:22
Gród Wiślica w Trampkarzach Starszych wycofał się z rozgrywek po porażce w pierwszym meczu 0:20. To idealny obraz organizacji rozgrywek przez Śzpn. Żeby nie było nie mam nic do Grodu. W sumie podjęli sensowne decyzje, ale takie rzeczy tylko u nas.
Brawo Malina
#2 | Zdziwiony dnia sierpnia 30 2023 22:23:40
A czy istnieje możliwość żeby jakąś drużynę z okręgówki dołożyć do 1 ligi , żeby nie było co tydzień drużyny pauzującej?
#3 | do 1 dnia sierpnia 31 2023 20:44:09
Nie to nie jest problem związku. To ambicje pewnych ludzi i tego chorego klubu.
#4 | do 1.. dnia sierpnia 31 2023 20:44:42
na puchar wczoraj seniorow tez nie pojechali. taka organizacja
#5 | Do 1 dnia września 01 2023 22:54:04
Wiceminister sportu menza na Prezesa
Dodaj komentarz
Nick:


Najnowsze linki
Neptun – Korona II
SKRÓT MECZU: Neptun
Czarni – Star
TRANSMISJA WIDEO: ŚZPN
Star – Wieczysta
WIDEO: konferencja pomeczowa
Star – Wieczysta
SKRÓT MECZU: STAR1926
Star – Wieczysta
ARTYKUŁ: starachowicki.eu
Lechia – KS Smyków
SKRÓT MECZU: W Obiektywie Konrada
Wierna – Spartakus
SKRÓT MECZU: Wierna Małogoszcz
GKS Rudki – Moravia
TRANSMISJA WIDEO: MoraviaTV
Start – Strzelec
WIDEO
Wisłoka – Star
ZDJĘCIA: BAZA Foto Sport
GKS Nowiny – Spartakus
SKRÓT MECZU: GKSNowinyTV
ULKS Łączna – Płomień
SKRÓT MECZU: PłomieńTV


Dziś urodziny mają
Bartłomiej Salwa (11 lat, MSS-Klonówka)
Artiom Smakow (11 lat, Naprzód)
Nikodem Chrabąszcz (11 lat, PAS)
Alan Krupa (12 lat, Nida)
Marcin Gajewski (12 lat, AP Champions)
Maciej Lisek (12 lat, Hetman II)
Andrzej Mazur (13 lat, Sparta)
Jakub Brzozowski (13 lat, Cukrownik)
Szymon Solecki (13 lat, Arka)
Jakub Żyła (14 lat, Czarni)
Borys Bujak (14 lat, Orlęta)
Julian Bednarek (14 lat, Piaskowianka)
Szymon Szymanski (14 lat, AKS 1947)
Michał Cholerzyński (15 lat, Deko)
Piotr Skuta (15 lat, Naprzód)
Michał Falkiewicz (15 lat, Alit)
Kamil Gałka (15 lat, Polanie)
Szymon Otto (16 lat, Arka)
Karol Majcherczyk (16 lat, MSS-Klonówka)
Franciszek Kawalec (16 lat, Korona SA)
Mateusz Fiuk (16 lat, Piaskowianka)
Natanel Jaros (16 lat, KKP Korona II)
Dawid Dziopa (17 lat, Bucovia)
Jakub Łączek (17 lat, OKS Opatów)
Albert Kowalewski (17 lat, Pogoń)
Bartłomiej Karwacki (18 lat, GKS Obrazów)
Michał Rej (18 lat, Sparta)
Sebastian Skowronek (18 lat, Piaskowianka)
Igor Kierys (18 lat, Czarni)
Jakub Rak (18 lat, Zryw)
Oliwier Królicki (18 lat, Deko)
Filip Sala (19 lat, GKS Rudki)
Łukasz Dziopa (19 lat, Zryw)
Kamil Piwowarczyk (19 lat, Juventa)
Oliwier Niewiadomski (19 lat, Czarni)
Jakub Ogrodnik (20 lat, Wisła Junior)
Bartłomiej Zielonka (20 lat, Skała)
Marcin Cecota (20 lat, Arka)
Mateusz Matyka (20 lat, Ester)
Kacper Jedliński (20 lat, Top-Spin)
Bartłomiej Ogonowski (20 lat, Granat)
Jakub Wódz (20 lat, Alit)
Mateusz Kruzel (21 lat, GKS SMS)
Cyprian Wilk (21 lat, GLKS Krasocin)
Krzysztof Czeczot (21 lat, KS Smyków)
Marcel Czaja (21 lat, OKS Opatów)
Dominik Orliński (21 lat, GKS SMS)
Martyna Chojnacka (21 lat, KP KSZO 1929)
Paweł Kryczka (21 lat, Deko)
Hubert Krala (21 lat, Klimontowianka)
Kacper Stefański (21 lat, Zryw 2021)
Aleksandra Miernik (21 lat, Dziki)
Patryk Stefański (21 lat, Piast)
Maciej Żołądek (22 lata, Koprzywianka)
Jan Suwała (22 lata, Gród)
Wiktoria Cygan (22 lata, KSP Kielce)
Kamil Gumulski (22 lata, Radiator$)
Igor Puchała (22 lata, Arka)
Kamil Staniek (22 lata, Klimontowianka)
Riccardo Pisula (23 lata, Zenit)
Wiktor Kuraś (23 lata, GKS Świniary)
Bartłomiej Kieparda (24 lata, Alit)
Tomasz Krypel (24 lata, Nidzica)
Emilia Kwiecień (24 lata, Victoria 2015)
Mateusz Daniel (24 lata, Bucovia)
Szymon Rutkowski (24 lata, GKS SMS)
Robert Sztankowski (24 lata, Kamienna)
Jakub Guza (24 lata, TS 1946 Nida)
Paweł Dyk (25 lat, Łysica)
Gracjan Idzik (25 lat, Orlęta)
Olaf Łutczyk (25 lat, Orlicz)
Wojciech Jędo (25 lat, Piast)
Kamil Bełchowski (25 lat, Baszta)
Damian Zając (25 lat, Cukrownik)
Jakub Makówczyński (25 lat, Stal)
Patryk Krzysztofik (26 lat, Naprzód)
Adrian Marzec (27 lat, UKS Iwaniska)
Michał Sadłocha (27 lat, GTS Raków)
Kamil Bartyzel (28 lat, Pogoń)
Michał Misztal (28 lat, AKS 1947)
Wiktoria Pytel (28 lat, KSP Kielce)
Mateusz Wąsala (29 lat, Zorza Tempo)
Mateusz Imos (29 lat, Pogoń)
Marcin Pietrzyk (29 lat, Polanie)
Daniel Deroń (29 lat, KP KSZO 1929)
Artur Majsak (29 lat, UKS Iwaniska)
Marcin Szczygieł (29 lat, Płomień)
Rafał Puszka (29 lat, Neptun)
Damian Rozpendek (29 lat, Hetman)
Piotr Durlej (30 lat, OKS Opatów)
Konrad Gębski II (30 lat, Samson)
Michał Minda (30 lat, Granat II)
Piotr Makuch (30 lat, Nidzica)
Paweł Makuch (30 lat, Nidzica)
Radosław Sadowski (30 lat, Nida)
Piotr Jankowski (31 lat, Victoria)
Patryk Kwiecień (31 lat, Stal)
Sebastian Baran (31 lat, Naprzód)
Daniel Baranowski (31 lat, Góral)
Mateusz Rutkowski (32 lata, Gród)
Bartłomiej Grzelka (32 lata, KS Tarłów)
Łukasz Misiak (32 lata, Start)
Piotr Sarota (32 lata, Naprzód)
Adrian Komendołowicz (33 lata, Baszta)
Adrian Morsztyn (33 lata, Sparta)
Krzysztof Kozieł (33 lata, Wisła)
Karol Stępnik (34 lata, Granat)
Kamil Strycharski (35 lat, Łazy)
Daniel Chorab (35 lat, Alit)
Wojciech Dziadzio (36 lat, Wisła)
Kamil Kulpa (36 lat, Spartakus II)
Damian Lipiec (37 lat, Huragan)
Tomasz Kunat (38 lat, KP KSZO 1929)
Krzysztof Nidziński (40 lat, Deko)
Ernest Nowaczyński (44 lata, LKS Bolmin)
Sławomir Wojtasiński (62 lata, Wicher)
Ważne
"Osoby zamieszczające wypowiedzi naruszające prawo lub prawem chronione dobra osób trzecich mogą ponieść z tego tytułu odpowiedzialność karną lub cywilną. Podczas dodawania komentarza zbierane są informacje o adresie IP Twojego komputera. Informacje te w razie potrzeby mogą zostać udostępnione organom ścigania w celu pociągnięcia autora komentarza do odpowiedzialności karnej lub cywilnej. Do dyskusji na tematy piłkarskie zapraszamy na forum."