Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2024

Morawicka LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2023/2024
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga, gr.: 1, 2, 3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III


Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, ŚLJS, makro,
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, gr. B;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, gr.: A, B, C;
  wiosna, gr.: A, B, C.
  ŚLTS, (bar.),
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2, ŚLTM 3,
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLM2 gr 1, gr. 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2,
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-18.
    CLJ U-16.
    Puchar Polski.

2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19, makr.;
  ŚLJS 1, wiosna,
  ŚLJS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, bar., fin.;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.),
    wiosna, bar., fin.;
  ŚLTS 1, wiosna,
  ŚLTS 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, wiosna,
  ŚLTM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, wiosna,
  ŚLMS 2, wiosna,
  ŚLMS 3, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6,
    7, 8, 9, 10, 11, 12.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, wiosna,
  ŚLMM 2, wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

 Radiator$ Stąporków
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Pełna nazwa: Miejski Klub Sportowy Radiators Stąporków
Adres koresp.: Piłsudskiego 110, 26-220 Stąporków
Historia pierwszego zespołu
2002/032003/042004/052005/062006/072007/082008/09
2009/102010/112011/122012/132013/14
klasa B
POZ: 8/10
3 – 2 – 13
2014/15
klasa B
POZ: 6/12
9 – 4 – 9
2015/16
klasa B
POZ: 2/11
13 – 5 – 2
2016/17
klasa A
POZ: 15/17
7 – 6 – 17
2017/18
klasa A
POZ: 10/12
6 – 4 – 12
2018/19
klasa B
POZ: 1/12
17 – 2 – 1
2019/20
klasa A
POZ: 12/14
3 – 2 – 8
2020/21
klasa A
POZ: 7/14
11 – 5 – 10
2021/22
klasa A
POZ: 6/14
12 – 2 – 12
2022/23
klasa A
POZ: 8/14
11 – 3 – 12
  Seniorzy
Terminarz:
Nd29 PAŹ13:00
 
  0 — 1  Skała Tumlinklasa A
NdLIS14:30
 
  2 — 8  Astra Piekoszówklasa A
Sb11 LIS11:00
 
  1 — 4  Moravia II Morawicaklasa A
Nd19 LIS12:00
 
  2 — 1  Zryw 2021 Łopusznoklasa A
Nd24 MAR15:00
 
   —   Dziki Skarżysko-Kamiennaklasa A
Sb30 MAR11:00
 
   —   Politechnika Świętokrzyska Kielceklasa A
NdKWI15:00
 
   —   Victoria Mniówklasa A
Nd14 KWI15:00
 
   —   Polonia Białogon Kielceklasa A
  Junior starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Młodzik starszy
Terminarz:
Śr25 PAŹ15:30
 
  4 — 5  Tęcza Gowarczówkl. okręg.
Sb28 PAŹ10:00
 
  3 — 0  Góral Górnokl. okręg.
SbLIS09:30
 
  0 — 4  SAR Przyjmokl. okręg.
Nd12 LIS09:30
 
  0 — 2  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynkl. okręg.
  Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Futsal
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra seniorzy 2023 (jesie?)
pozostali
J. Adamczyk (25)G. Badowski (26)
H. Cieślik (37)M. Cieślik (34)
M. Cieślik (32)M. Januchta (18)
D. Janus (18)A. Karpiński (41)
K. Kos (27)K. Kotte (24)
K. Kotte (19)K. Kowalczyk (25)
P. Majchrzak (38)K. Majos (24)
M. Małecki (32)H. Seweryński (25)
G. Siudek (35)P. Skowron (27)
K. Sołtysiak (26)P. Sorbian (22)
A. Stępień (21)F. Ślifierski (17)
K. Świercz (23)K. Trzebiński (23)
T. Ziomek (32)M. Żak (29)
Kadra młodzik starszy 2023 (jesie?)
O. BorkowskiD. Ciaś
T. Domagała (12)Z. Front (13)
D. Grzegorczyk (12)J. Jarosz
A. KozłowskiO. Małkiewicz (12)
J. Materna (10)A. Moczarski
O. Moczarski (10)T. Mołdawa
P. Odziomek (13)K. Okła
B. Rurarz (12)K. Rzeźnicki (12)
K. Słabek (12)P. Stępień
O. Wiśniewski (12)N. Wydra (10)
O. WydraI. Żak
Kadra futsal 2023 (jesie?)
J. AdamczykP. Kwiecień
M. MydlarzH. Seweryński
K. SołtysiakJ. Świercz
K. ŚwierczK. Trzebiński
P. ZygmuntM. Żak