Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 36

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 81,479
· Najnowszy użytkownik: XpressLane
Statystyki
statystyka
 Radiator$ Stąporków
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Miejski Klub Sportowy Radiators Stąporków
Adres koresp.: Piłsudskiego 110, 26-220 Stąporków
Historia pierwszego zespołu
1998/991999/002000/012001/022002/032003/042004/05
2005/062006/072007/082008/092009/102010/112011/12
2012/132013/14
klasa B
POZ: 8/10
3 – 2 – 13
2014/15
klasa B
POZ: 6/12
9 – 4 – 9
2015/16
klasa B
POZ: 2/11
13 – 5 – 2
2016/17
klasa A
POZ: 15/17
7 – 6 – 17
2017/18
klasa A
POZ: 10/12
6 – 4 – 12
2018/19
klasa B
POZ: 1/12
17 – 2 – 1
  Seniorzy
Terminarz:
NdLIS11:00
 
  3 — 1  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynklasa A
Nd10 LIS13:00
 
  0 — 2  Granat Borkiklasa A
Nd22 MAR14:00
 
   —   Gród Ćmińskklasa A
Nd29 MAR15:00
 
   —   MSS-Klonówka Masłówklasa A
NdKWI15:00
 
   —   Polanie Pierzchnicaklasa A
Sb11 KWI12:00
 
   —   Samson Samsonówklasa A
Nd19 KWI15:00
 
   —   ŁKS Łopusznoklasa A
Nd26 KWI15:00
 
   —   Victoria Mniówklasa A
  Junior młodszy
Terminarz:
Sb19 PAŹ11:00
 
  2 — 0  Victoria Mniówkl. okręg.
Sb26 PAŹ10:00
 
  4 — 0  Wicher Miedziana Górakl. okręg.
SbLIS11:00
 
  3 — 0  Neptun Końskiekl. okręg.
SbLIS11:30
 
  0 — 5  GKS Nowinykl. okręg.
      Trampkarz starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik starszy
Terminarz:
WtPAŹ16:30
 
  0 — 3  Astra Piekoszówkl. okręg.
Nd13 PAŹ12:00
 
  2 — 4  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynkl. okręg.
Sb19 PAŹ10:00
 
  7 — 0  Sparta Strawczynekkl. okręg.
Sb26 PAŹ09:00
 
  1 — 9  KSS Kieł Kielcekl. okręg.
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Futsal
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.