Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Go¶ci online: 18

· Użytkowników online: 0

· Ł±cznie użytkowników: 82,850
· Najnowszy użytkownik: Damiano
Statystyki
statystyka
Prosimy o nadsyłanie informacji o transferach i przymiarkach transferowych na adres e-mail: transfery@kieleckapilka.pl.
Ekstraklasa
III liga, gr. IV
tekst pogrubiony
transfer potwierdzony

tekst zwykly
przymiarka transferowa
Korona II Kielce
Paweł Tomczyk (GKS Nowiny)
KP KSZO 1929 Ostrowiec ¦więtokrz.
Jakub Głaz (Siarka Tarnobrzeg)
Michał Paluch (Motor Lublin)
Szymon Stanisławski (Wisła Puławy)
Kamil Bełczowski (Wisła Sandomierz)
Patryk Cheba (Wisła Sandomierz)
ŁKS Probudex Łagów
Patryk Wilk (Wisła Sandomierz)
Hubert Wojsa (Wisła Sandomierz)
Krzysztof Słaby (Neptun Końskie)
Wisła Sandomierz
Kamil Bełczowski (KP KSZO 1929 Ostrowiec ¦więtokrz.)
Patryk Cheba (KP KSZO 1929 Ostrowiec ¦więtokrz.)
Adam Polit (Korona Rzeszów)
Michał Wilk (Stal II Stalowa Wola)
Patryk Wilk (ŁKS Georyt Łagów)
Witalij Dachnow¶kyj (b/d)
Jakub Janik (?)
Hubert Wojsa (ŁKS Georyt Łagów)