Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2021

Rozgrywki
2021/2022
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18.
    ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17.
    ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

Prosimy o nadsyłanie informacji o transferach i przymiarkach transferowych na adres e-mail: transfery@kieleckapilka.pl.
Klasa A, gr. I
tekst pogrubiony
transfer potwierdzony

tekst zwykly
przymiarka transferowa
Astra Piekoszów
Sebastian Blicharski (Unia Sędziszów)
Tomasz Chochulski (Lechia Strawczyn)
Artur Dobrowolski (Nida Sobków)
Ernest Górski (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn)
Sebastian Miter (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn)
Michał Stawiak (Zenit Chmielnik)
Kamil Mech (KS Smyków)
Mateusz Wieczorek (KS Smyków)
KS Smyków
Wiktor Grabarczyk (KS Smyków (jun. mł.))
Kamil Mech (Astra Piekoszów)
Michał Miśtal (Partyzant Radoszyce)
Kacper Ślusarczyk (Gród Ćmińsk)
Mateusz Wieczorek (Astra Piekoszów)
Mateusz Górecki (Korona SA II Kielce (jun. mł.))
Lechia Strawczyn
Kacper Banaśkiewicz (Płomień Wólka Kłucka)
Paweł Ciołak (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Maciej Jarząb (Lechia Strawczyn (jun. mł.))
Błażej Kobiec (Granat Borki)
Dominik Laszczkowski (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Kamil Nowak (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Bartłomiej Piotrowski (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Dawid Sideł (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Mateusz Skrzypiec (Astra Piekoszów)
Kacper Smolarczyk (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Adrian Zaleśny (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Krystian Zaleśny (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Maciej Zapała (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Tomasz Chochulski (Astra Piekoszów)
Krzysztof Kasprzyk (Sparta Strawczynek)
Michał Picheta (Sparta Strawczynek)
Grzegorz Samburski (Unia Sędziszów)
Marcin Wojtasiński (ULKS Łączna)
MSS-Klonówka Masłów
Piotr Bąk (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Adrian Bieluń (GKS Rudki)
Arnold Bieluń (GKS Rudki (jun. st.))
Mateusz Borowiec (MSS-Klonówka Masłów (jun. mł.))
Hubert Janyst (Lubrzanka Kajetanów)
Kamil Walczak (Granat Borki)
Albert Dziubek (Orlęta Kielce)
Piotr Kasperek (Polonia Białogon Kielce)
Łukasz Kłys (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Patryk Kłys (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Stanisław Zinczuk (Skała Tumlin)
Karol Zwierzyński (Lubrzanka Kajetanów)
Orlicz II Suchedniów
Michał Bator (Orlicz Suchedniów)
Łukasz Boleń (Orlicz Suchedniów)
Michał Cedro (Orlicz Suchedniów)
Piotr Chrzanowski (Orlicz Suchedniów)
Michał Chrzęszczyk (Orlicz Suchedniów)
Tichomir Czeneszkow (Orlicz Suchedniów)
Piotr Gniaździński (Orlicz Suchedniów)
Oskar Jabłoński (Resovia Rzeszów (jun. st.))
Albin Jaworski (Orlicz Suchedniów)
Damian Kopyciński (Lubrzanka Kajetanów)
Jakub Łubek (Granat Skarżysko-Kamienna)
Ksawery Miernik (Orlicz Suchedniów)
Maciej Nowak (Orlicz Suchedniów)
Bartosz Pająk (Orlicz Suchedniów)
Andrzej Paprocki (Orlicz Suchedniów)
Krzysztof Rzeszowski (Granat Skarżysko-Kamienna)
Kacper Sikora (Orlicz Suchedniów)
Grzegorz Skarbek (Orlicz Suchedniów)
Krzysztof Słaby (Neptun Końskie)
Piotr Solnica (Orlicz Suchedniów)
Tomasz Staszewski (Wicher Miedziana Góra)
Paweł Sucheński (Góral Górno)
Ernest Supierz (Orlicz Suchedniów)
Maciej Swat (ULKS Łączna)
Ołeksij Szram (Orlicz Suchedniów)
Karol Świtowski (Korona II Kielce)
Dawid Tabiszewski (Orlicz Suchedniów (jun. mł.))
Klaudiusz Tabiszewski (Orlicz Suchedniów)
Kacper Tumulec (Orlicz Suchedniów)
Mateusz Tumulec (Orlicz Suchedniów)
Mateusz Ubysz (Orlicz Suchedniów)
Mateusz Wsułek (Bucovia Bukowa)
Patryk Zawierucha (Lubrzanka Kajetanów)
Aleksander Dudek (Orlęta Kielce)
Mateusz Kokosza (Gród Ćmińsk)
Jakub Piasta (Orlicz Suchedniów (jun. st.))
Patryk Zygmunt (Radiator$ Stąporków)
Partyzant Radoszyce
Paweł Jarzyński (Partyzant Radoszyce (jun. st.))
Bartosz Kabała (Partyzant Radoszyce (jun. st.))
Daniel Kabała (Partyzant Radoszyce (jun. st.))
Jakub Kosik (Piaskowianka Piaski)
Kacper Rajek (Hetman Włoszczowa)
Mateusz Staciwa (Partyzant Radoszyce (jun. st.))
Michał Szustak (Partyzant Radoszyce (jun. st.))
Marcin Świercz (Partyzant Radoszyce (jun. st.))
Jakub Wielgus (Partyzant Radoszyce (jun. st.))
Albert Zajęcki (Lubrzanka Kajetanów)
Paweł Kulczyński (Victoria Mniów)
Albert Michta (Skała Tumlin)
Michał Miśtal (KS Smyków)
Mikołaj Mularczyk (KS Paradyż)
Karol Opara (Victoria Mniów)
Michał Pilarski (Neptun Końskie)
Łukasz Wojna (Neptun Końskie)
Polonia Białogon Kielce
Dawid Kaczor (Zenit Chmielnik)
Sebastian Kamiński (Moravia II Morawica)
Piotr Kasperek (MSS-Klonówka Masłów)
Jakub Kasprzyk (Czarnovia Kielce (jun. mł.))
Paweł Musiał (Gród Ćmińsk)
Paweł Niebudek (Skała Tumlin)
Piotr Ogonowski (Orlęta Kielce (jun. mł.))
Wiktor Rosół (Polanie Pierzchnica)
Patryk Turlej (Polonia Białogon Kielce)
Alan Wilczyński (GKS Nowiny (jun. st.))
Jakub Kosiński (Wicher Miedziana Góra)
Patryk Matachowski (Wicher Miedziana Góra)
Michał Pedrycz (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Kacper Śliwa (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn)
Radiator$ Stąporków
Jakub Adamczyk (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Hubert Cieślik (Tęcza Gowarczów)
Kordian Kotte (Orlicz Suchedniów (jun. mł.))
Tomasz Ziomek (Granat II Skarżysko-Kamienna)
Patryk Zygmunt (Orlicz Suchedniów)
Kacper Gwarek (Neptun Końskie (jun. st.))
Hubert Kwaśniewski (Neptun Końskie (jun. st.))
Mateusz Usiński (Neptun Końskie (jun. st.))
Filip Wołowiec (Neptun Końskie (jun. st.))
Samson Samsonów
Przemysław Kaczmarczyk (Czarnovia Kielce (jun. st.))
Mirosław Słoń (Skała Tumlin)
Marcin Stęplewski (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Filip Szałach (Gród Ćmińsk)
Bartosz Szybalski (Wicher Miedziana Góra (jun. st.))
Łukasz Gębski (Czarnovia Kielce)
Maciej Konopka (ULKS Łączna)
Damian Piwowarczyk (Góral Górno)
Skała Tumlin
Wojciech Filipiak (Wicher Miedziana Góra (jun. st.))
Rafał Głuszek (Gród Ćmińsk)
Albert Michta (Partyzant Radoszyce)
Adrian Olekszyk (Lubrzanka Kajetanów)
Stanisław Zinczuk (MSS-Klonówka Masłów)
Damian Żak (Wicher Miedziana Góra)
Jakub Moskal (Wicher Miedziana Góra)
Paweł Niebudek (Polonia Białogon Kielce)
Mirosław Słoń (Samson Samsonów)
Norbert Zięba (Czarnovia Kielce)
Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn
Damian Bednarski (Wierna Małogoszcz)
Krystian Jaworski (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn (jun. st.))
Mateusz Kmiecik (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn (jun. st.))
Mikołaj Sornat (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn (jun. st.))
Adrian Szymkiewicz (Top-Spin Promnik)
Kacper Śliwa (Polonia Białogon Kielce)
Maciej Wilczak (Piast Chęciny)
Adrian Jarząb (Zryw Łopuszno)
Sebastian Miter (Astra Piekoszów)
Tęcza Gowarczów
Krystian Strzałkowski (GLKS Fałków)
ULKS Łączna
Maciej Konopka (Samson Samsonów)
Jakub Kryczka (Astra Piekoszów)
Paweł Kuśmierz (Piast Chęciny)
Wiktor Sokół (Piast Chęciny)
Dominik Syska (Astra Piekoszów (jun. mł.))
Marcin Wojtasiński (Lechia Strawczyn)
Marcin Ciulęba (Czarnovia Kielce)
Grzegorz Kosmala (Czarnovia Kielce)
Damian Terelak (Czarnovia Kielce)
Victoria Mniów
Paweł Drogosz (Victoria Mniów (jun. mł.))
Klaudiusz Fornalczyk (Granat Borki)
Adam Kamont (Neptun Końskie)
Paweł Kulczyński (Partyzant Radoszyce)
Dawid Wójcik (Klimontowianka PBI Klimontów)
Klasa A, gr. II
Dąb Nagłowice
Karol Jawor (Start Słupia Jędrzejowska)
Bartosz Kotarski (Unia Sędziszów)
Łukasz Otręba (Unia Sędziszów)
Dawid Zasada (Start Słupia Jędrzejowska)
GKS Imielno
Robert Ciekalski (Zryw Skroniów)
Remigiusz Kowalski (Huragan Wilczyce)
Łukasz Baliński (Oldboys Jędrzejów)
Patryk Kośmider (Piaskowianka Piaski)
GKS Kluczewsko
Damian Kapuściak (Hetman Włoszczowa (jun. st.))
Adrian Kowalczyk (Hetman Włoszczowa)
Wiktor Łysakowski (Hetman Włoszczowa)
Wiktor Werner (Kasztelan Żarnów)
Gród Wiślica
Kamil Czajor (AKS 1947 Busko-Zdrój)
Bartosz Karcz (Victoria 2015 Skalbmierz)
Szymon Lasak (Gród Wiślica (jun. mł.))
Patryk Lumer (Gród Wiślica (jun. mł.))
Mateusz Soja (Vitalpol Solec-Zdrój)
Damian Dryja (Vitalpol Solec-Zdrój)
Patryk Klepacz (Victoria 2015 Skalbmierz)
Jakub Swat (Victoria 2015 Skalbmierz)
LKS Bolmin
Kacper Krzeszowski (LKS Bolmin (jun. st.))
Marcin Nowaczek (GKS Rudki)
Igor Nowak (LKS Bolmin (jun. st.))
Kacper Petelicki (Wierna II Małogoszcz)
Krzysztof Piątkowski (LKS Bolmin (jun. st.))
Dawid Plech (GKS Nowiny (jun. st.))
Gabriel Stępień (LKS Bolmin (jun. st.))
Dawid Wnuk (LKS Bolmin (jun. st.))
Wiktor Wnuk (LKS Bolmin (jun. st.))
Maciej Wojciechowski (LKS Bolmin (jun. st.))
Hubert Myśliński (Start Łódź)
Igor Ogonowski (Orlęta Kielce)
Partyzant Wodzisław
Adam Barchanowski (Partyzant Wodzisław (jun. mł.))
Mikołaj Jawor (Partyzant Wodzisław (jun. st.))
Patryk Kulesza (Kmita Zabierzów)
Jakub Malczewski (Partyzant Wodzisław (jun. st.))
Hubert Molus (Unia Sędziszów)
Karol Ozga (Partyzant Wodzisław (jun. st.))
Bartłomiej Sputo (Naprzód Jędrzejów)
Sebastian Stachera (Partyzant Wodzisław (jun. st.))
Kamil Gurgul (Partyzant Wodzisław (jun. st.))
Daniel Radwan (Partyzant Wodzisław (jun. st.))
Jakub Wójcik (Partyzant Wodzisław (jun. st.))
Łukasz Zasada (Start Słupia Jędrzejowska)
Start Słupia Jędrzejowska
Dawid Misiewicz (MKS Poręba)
Krystian Zasada (Zryw Skroniów)
Łukasz Zasada (Partyzant Wodzisław)
Rafał Brzeziński (Puma Pietrzykowice)
Karol Jawor (Dąb Nagłowice)
Dawid Zasada (Dąb Nagłowice)
Victoria 2015 Skalbmierz
Kacper Białczyk (Victoria 2015 Skalbmierz (jun. st.))
Marcin Kądzielski (Sparta Kazimierza Wielka)
Patryk Klepacz (Gród Wiślica)
Piotr Kluszczyński (Sparta Kazimierza Wielka)
Kamil Maj (Piaskowianka Piaski)
Cezary Odrobina (Sparta Kazimierza Wielka)
Jakub Prusek (Victoria 2015 Skalbmierz (jun. st.))
Kamil Przybycień (Victoria 2015 Skalbmierz (jun. st.))
Jakub Swat (Gród Wiślica)
Mateusz Waligóra (Victoria 2015 Skalbmierz (jun. st.))
Wojciech Woda (Victoria 2015 Skalbmierz (jun. st.))
Kamil Adamski (Piaskowianka Piaski)
Jakub Banaś (Sparta Kazimierza Wielka (jun. st.))
Wiktor Biały (MGTS Działoszyce)
Marcin Ciemiera (Pogoń Miechów)
Bartosz Karcz (Gród Wiślica)
Kamil Olesiński (Pogoń Miechów)
Chibueze Onwudi (BKS Bochnia)
Wojciech Pol (Piaskowianka Piaski)
Karamo Sané (BKS Bochnia)
Sebastian Skóra (MGTS Działoszyce)
Kamil Wiącek (Nadwiślanka Nowe Brzesko)
Damian Wieczorek (Pogoń Miechów)
Mateusz Witkowski (Bratniak Kraków)
Mateusz Żarnowiecki (Pogoń Miechów)
Wisła Nowy Korczyn
Karol Błach (TS 1946 Nida Pińczów (jun. st.))
Adrian Chłopecki (Zorza Tempo Pacanów)
Albert Lasia (AKS 1947 Busko-Zdrój)
Michał Krzemiński (AKS 1947 Busko-Zdrój)
Marcin Taler (AKS 1947 Busko-Zdrój)
Zieleń Żelisławice
Wojciech Ławicki (GLKS Krasocin)
Mateusz Michałek (Hetman Włoszczowa)
Michał Michałek (Hetman Włoszczowa)
Mateusz Tatar (Hetman Włoszczowa (jun. st.))
Bartłomiej Zug (Hetman Włoszczowa)
Rafał Bonek (Bucovia Bukowa)
Mateusz Piekacz (Hetman Włoszczowa)
Zorza Tempo Pacanów
Kamil Czechowski (Piast Stopnica)
Jakub Eliasz (Ava Grądy)
Bartosz Gołębiewski (Piast Stopnica (jun. st.))
Marcin Grabda (Piast Stopnica)
Rafał Grudziński (Piast Stopnica (jun. st.))
Rafał Jabłoński (Baszta Rytwiany)
Mateusz Kareta (Ava Grądy)
Bartłomiej Ratusznik (Piast Stopnica (jun. st.))
Paweł Rogala (Ava Grądy)
Filip Smaś (Ava Grądy)
Wiktor Wieczorek (Zorza Tempo Pacanów (jun. mł.))
Jakub Wierzbicki (Piast Stopnica (jun. st.))
Dawid Augustyn (Piast Stopnica)
Adrian Chłopecki (Wisła Nowy Korczyn)
Wiktor Franusiak (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Mateusz Kobos (Piast Stopnica)
Konrad Kopacki (Vitalpol Solec-Zdrój)
Patryk Mazur (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Bartłomiej Szczepanik (Strażak Karsy)
Zryw Skroniów
Arkadiusz Kasprzyk (Nida Sobków)
Mateusz Molęda (Piaskowianka Piaski)
Adrian Nowak (Naprzód Jędrzejów)
Tomasz Paździor (Nida Sobków)
Robert Ciekalski (GKS Imielno)
Miłosz Nazimek (Piaskowianka Piaski)
Krystian Zasada (Start Słupia Jędrzejowska)
Klasa A, gr. III
Arka Pawłów
Bartłomiej Adamczyk (Arka Pawłów (jun. st.))
Hubert Białczak (Star Starachowice)
Kacper Grudziecki (Kamienna Brody)
Mariusz Jaros (Łysica Bodzentyn)
Mirosław Kalista (Łysica Bodzentyn)
Mateusz Kołodziejski (Łysica Bodzentyn)
Daniel Latała (Kamienna Brody)
Jakub Nowak (AP SKS Star Starachowice (jun. mł.))
Dominik Pożoga I (Kamienna Brody)
Mateusz Wikło (Łysica Bodzentyn)
Michał Wojton (Kamienna Brody)
Bartłomiej Bado (Łysica Bodzentyn)
Dominik Bonia (Arka Pawłów (jun. st.))
Dawid Jarosz (Arka Pawłów (jun. st.))
Grzegorz Romański (Arka Pawłów (jun. st.))
Damian Wiącek (Wodnik Styków)
Baszta Rytwiany
Michał Bandziarowski (Florian Ostrowy Tuszowskie)
Robert Ciesielski (Olimpia Pogoń Staszów)
Wojciech Kowalski (Baszta Rytwiany (jun. mł.))
Krzysztof Kozioł (Victoria 2009 Kurozwęki)
Dawid Łukaszek (Olimpia Pogoń Staszów)
Patryk Rzepa (Olimpia Pogoń Staszów)
Łukasz Serafin (Czarni Połaniec)
Krzysztof Skowron (Florian Ostrowy Tuszowskie)
Mariusz Sobstyl (Wisła Jabłonna)
Kamil Śledź (Olimpia Pogoń Staszów (jun. st.))
Mateusz Wicik (Olimpia Pogoń Staszów)
Rafał Jabłoński (Zorza Tempo Pacanów)
Piotr Krucień (Agricola Łoniów)
Piotr Sojda (Clepardia Kraków)
Maciej Zaliński (Agricola Łoniów)
GKS Obrazów
Karol Flisek (Klimontowianka PBI Klimontów)
Kacper Kiliański (LZS Samborzec)
Łukasz Kominek (LZS Samborzec)
Hubert Kowalski (Sokół Sokolniki)
Kamil Dobek (Huragan Wilczyce)
Dawid Pawłowski (OKS Wielowieś)
Kamil Zioło (San Wrzawy)
GKS Świniary
Łukasz Bogdański (Zryw Zbigniewice)
Karol Borycki (Klimontowianka PBI Klimontów)
Dawid Dyl (Zryw Zbigniewice)
Wojciech Dyl (Zryw Zbigniewice)
Daniel Ferens (Zryw Zbigniewice)
Dominik Frańczak (SMS Siarka Tarnobrzeg)
Patryk Konecki (Klimontowianka PBI Klimontów)
Patryk Majchrowski (Klimontowianka PBI Klimontów)
Dawid Pacholczak I (LZS Samborzec)
Bartosz Smalera (Sokół Sokolniki)
Dawid Wiśniewski (Klimontowianka PBI Klimontów)
Krystian Staniek (Zryw Zbigniewice)
Patryk Wiatrowski (LZS Samborzec)
Kamienna Brody
Kacper Borkowski (Star Starachowice)
Marcel Czajka (AP Star/Juventa Starachowice (jun. st.))
Maciej Cząstka (Kamienna Brody (jun. st.))
Damian Dobrucki (FKS Łazy Starachowice)
Mateusz Duda (Wodnik Styków)
Maciej Grudniewski (FKS Łazy Starachowice)
Bartosz Kalinowski (Wodnik Styków)
Patryk Markiewicz (Star Starachowice)
Mikołaj Maruszak (AP Star/Juventa Starachowice (jun. st.))
Piotr Moroń (FKS Łazy Starachowice)
Hubert Pastuszka (Kamienna Brody (jun. st.))
Michał Piórkowski (FKS Łazy Starachowice)
Wiktor Tomanek (Kamienna Brody (jun. st.))
Daniel Wiecha (Star Starachowice)
Kamil Wielguszewski (Kamienna Brody (jun. st.))
Sergiusz Adamczyk (TS 1946 Nida Pińczów)
Marcin Dynarek (Stal Kunów)
Szczepan Dziewięcki (OKS Opatów)
Kacper Gąsior (Stal Kunów)
Kacper Grudziecki (Arka Pawłów)
Mariusz Jagieła (Łysica Bodzentyn)
Daniel Latała (Arka Pawłów)
Dominik Pożoga I (Arka Pawłów)
Michał Wojton (Arka Pawłów)
Konrad Woźniakowski (Stal Kunów)
Koprzywianka Koprzywnica
Grzegorz Dzieciuch (Zryw Zbigniewice)
Marek Dzieciuch (Zryw Zbigniewice)
Szymon Lubera (Transdźwig Stale)
Tomasz Jata (Strzelec Dąbrowica)
KS Tarłów
Olaf Reimus (Alit Ożarów)
Adam Sobczyk (Alit Ożarów)
Piotr Sorbian (Alit Ożarów)
Dominik Stąporek (Ester Wojciechowice)
LZS Samborzec
Łukasz Ćwiertnia (Zryw Zbigniewice)
Maciej Kiliański (Klimontowianka PBI Klimontów)
Bartłomiej Lebida (Sparta Dwikozy)
Dawid Śpiewak (Sparta Dwikozy)
Patryk Wiatrowski (GKS Świniary)
Kacper Kiliański (GKS Obrazów)
Rafał Marek (Strzelec Dąbrowica)
Dawid Pacholczak I (GKS Świniary)
Dawid Rzeżwicki (Kolejarz Knapy)
Nidzianka Bieliny
Krzysztof Bera I (ŁKS Probudex Łagów (jun. st.))
Krzysztof Bera II (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Maciej Dudek (Nidzianka Bieliny (jun. st.))
Albert Kwiatek (Orlęta Kielce)
Jakub Maj (GKS Iwaniska)
Seweryn Sala (Spartakus Daleszyce)
Piast Osiek
Piotr Kamiński (Czarni Połaniec)
Paweł Kieszkowski (Piast Stopnica)
UKS Baćkowice
Artur Bęben (Stal Kunów)
Jakub Chłodnicki (Marol Jacentów)
Daniel Dziarmaga (Stal Kunów)
Sebastian Herbuś (ŁKS Probudex Łagów)
Szymon Krawętkowski (GTS Raków)
Damian Włodarczyk (ŁKS Probudex Łagów (jun. st.))
Dawid Chlewicki (Nidzianka Bieliny)
Zryw Zbigniewice
Wojciech Ciach (OKS Mokrzyszów Tarnobrzeg)
Olaf Dziurzyński (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.))
Dawid Kolasiński (LZS Samborzec (jun. mł.))
Dominik Kopyto (Sparta Dwikozy)
Patryk Kordyka (Klimontowianka PBI Klimontów (jun. st.))
Karol Macias (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. st.))
Kornel Orłowski (Cukrownik Włostów)
Daniel Pacholczak (Agricola Łoniów)
Ernest Pacholczak (Agricola Łoniów)
Krystian Staniek (GKS Świniary)
Witold Szkutnicki (Junior Zakrzów Tarnobrzeg)
Mateusz Wójcik II (Klimontowianka PBI Klimontów)
Łukasz Bogdański (GKS Świniary)
Łukasz Ćwiertnia (LZS Samborzec)
Dawid Dyl (GKS Świniary)
Wojciech Dyl (GKS Świniary)
Grzegorz Dzieciuch (Koprzywianka Koprzywnica)
Marek Dzieciuch (Koprzywianka Koprzywnica)
Daniel Ferens (GKS Świniary)
Paweł Smakowski (LZS Samborzec)
Klasa B, gr. I
Czarnovia Kielce
Igor Banaś (Czarnovia Kielce (jun. st.))
Igor Bartoszewicz (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Albert Bujakowski (Orlicz Suchedniów)
Marcin Ciulęba (ULKS Łączna)
Kamil Foderowicz (Wicher Miedziana Góra)
Seweryn Gawor (Czarnovia Kielce (jun. st.))
Łukasz Gębski (Samson Samsonów)
Wojciech Jagodziński (Naprzód Jędrzejów)
Grzegorz Kosmala (ULKS Łączna)
Mateusz Kozak (Polanie Pierzchnica)
Dominik Marek (Wicher Miedziana Góra)
Kamil Marek (Lubrzanka Kajetanów)
Michał Misior (Piast Chęciny)
Kamil Niebudek (Czarnovia Kielce (jun. st.))
Mateusz Pedrycz (Polonia Białogon Kielce)
Michał Smorągiewicz (Czarnovia Kielce (jun. st.))
Damian Terelak (ULKS Łączna)
Mariusz Trela (Polanie Pierzchnica)
Stanisław Tybinkowski (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Norbert Zięba (Skała Tumlin)
Paweł Ziętarski (Czarnovia Kielce (jun. st.))
GLKS Fałków
Sebastian Orman (GLKS Fałków (jun. mł.))
Krystian Strzałkowski (Tęcza Gowarczów)
Granat Borki
Kacper Fert (Gród Ćmińsk)
Mateusz Kochel (Gród Ćmińsk)
Kacper Kolus (KKP Korona II Kielce)
Michał Kolus (Victoria Mniów)
Rafał Kolus (Victoria Mniów)
Przemysław Mróz (Gród Ćmińsk)
Krzysztof Myśliwy (Partyzant Radoszyce)
Nikodem Samiec (Gród Ćmińsk)
Dawid Ambur (Zryw Łopuszno)
Wiktor Banaśkiewicz (Zryw Łopuszno)
Klaudiusz Fornalczyk (Victoria Mniów)
Szymon Gad (Zryw Łopuszno)
Mateusz Kaniowski (Zryw Łopuszno)
Błażej Kobiec (Lechia Strawczyn)
Dawid Łapot (Zryw Łopuszno)
Damian Poddębniak (Zryw Łopuszno)
Tomasz Resiak (Zryw Łopuszno)
Kacper Sornat (Zryw Łopuszno)
Damian Urbańczyk (Zryw Łopuszno)
Kamil Walczak (MSS-Klonówka Masłów)
Kamil Wijas (Zryw Łopuszno)
KS Kamienna Wola
Łukasz Gorgoń (Radiator$ Stąporków)
Patryk Górecki (Radiator$ Stąporków)
Paweł Grabusiński (Radiator$ Stąporków)
Moravia II Morawica
Daniel Baran (Moravia Morawica (jun. mł.))
Dawid Bednarski (Moravia Morawica)
Bartłomiej Januchta (Moravia Morawica (jun. mł.))
Kamil Jaroń (Moravia Morawica)
Mikołaj Kobus (Moravia Morawica)
Michał Kułaga (Strażak Karsy)
Bartosz Łysak (Moravia Morawica)
Marcin Małogoski (Moravia Morawica (jun. mł.))
Tomasz Materak (Moravia Morawica)
Kamil Miszczyk (Moravia Morawica)
Jakub Mrozicki (Moravia Morawica (jun. mł.))
Maciej Pokora (Lubrzanka Kajetanów)
Rostysław Pryjmak (Moravia Morawica)
Filip Rogoziński (ŁKS Probudex Łagów)
Michał Rybus (Moravia Morawica)
Paweł Sobaś (Moravia Morawica (jun. mł.))
Mateusz Sołtys (Polanie Pierzchnica)
Karol Tworek (Moravia Morawica (jun. mł.))
Wiktor Węgliński (Orlęta Kielce)
Patryk Woda (Moravia Morawica)
Dawid Wójcik (Moravia Morawica)
Łukasz Zawadzki (Moravia Morawica)
Michał Zawadzki (Korona II Kielce)
Igor Zawierucha (Korona II Kielce)
Michał Żołądek (Moravia Morawica)
Jan Chruścicki (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Damian Detka (Gród Ćmińsk)
Sebastian Kamiński (Polonia Białogon Kielce)
OKS Instal Michałów Starachowice
Artur Flisek (Star Starachowice)
Kamil Koprowski (FKS Łazy Starachowice)
Filip Sołtysik (Juventa Starachowice)
Michał Strzelecki (Juventa Starachowice (jun. st.))
Mateusz Wypych (Arka Pawłów)
Płomień Wólka Kłucka
Daniel Kobus (Góral Górno)
Tomasz Maj (Strażak Bidziny)
Adam Matuszewski (Góral Górno)
Rafał Matuszewski (Góral Górno)
Damian Milcarz (Partyzant Radoszyce (jun. mł.))
Paweł Rowiński (Partyzant Radoszyce (jun. st.))
Marcin Szczygieł (Ester Wojciechowice)
Dawid Banaśkiewicz (Zryw Łopuszno)
Kacper Banaśkiewicz (Lechia Strawczyn)
Konrad Karliński (Zryw Łopuszno)
Przemysław Łapot (Zryw Łopuszno)
Mateusz Marszalik (Zryw Łopuszno)
Damian Serek (Zryw Łopuszno)
Kacper Stefański (Zryw Łopuszno)
Konrad Sztandera (Zryw Łopuszno)
Szymon Szymkiewicz (Zryw Łopuszno)
Polanie Pierzchnica
Kacper Kwaśniewski (Polanie Pierzchnica (jun. mł.))
Bartłomiej Lipa (Polanie Pierzchnica (jun. mł.))
Bartosz Majewski (Polanie Pierzchnica (jun. mł.))
Kamil Dziewięcki (Nida Sobków)
Mateusz Kozak (Czarnovia Kielce)
Michał Niebudek (Lubrzanka Kajetanów)
Piotr Pechiński (Zenit Chmielnik)
Wiktor Rosół (Polonia Białogon Kielce)
Mateusz Sołtys (Moravia II Morawica)
Mariusz Trela (Czarnovia Kielce)
Politechnika Świętokrzyska Kielce
Marcel Adamik (Orlęta Kielce)
Dawid Betka (Zenit Chmielnik)
Jan Chruścicki (Moravia II Morawica)
Wiktor Franusiak (Zorza Tempo Pacanów)
Łukasz Kłys (MSS-Klonówka Masłów)
Patryk Kłys (MSS-Klonówka Masłów)
Jakub Krawczyk (Orlęta Kielce)
Patryk Mazur (Zorza Tempo Pacanów)
Michał Pedrycz (Polonia Białogon Kielce)
Igor Bartoszewicz (Czarnovia Kielce)
Piotr Bąk (MSS-Klonówka Masłów)
Marcin Stęplewski (Samson Samsonów)
Sparta Strawczynek
Krzysztof Kasprzyk (Lechia Strawczyn)
Damian Opara (Lechia Strawczyn (jun. st.))
Michał Picheta (Lechia Strawczyn)
Dominik Snoch (Top-Spin Promnik)
Kamil Zapała (Lechia Strawczyn)
Top-Spin Promnik
Piotr Sornat (Top-Spin Promnik (jun. st.))
Dominik Snoch (Sparta Strawczynek)
Adrian Szymkiewicz (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn)
Zryw Łopuszno
Dawid Ambur (Granat Borki)
Dawid Banaśkiewicz (Płomień Wólka Kłucka)
Wiktor Banaśkiewicz (Granat Borki)
Szymon Gad (Granat Borki)
Adrian Jarząb (Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszyn)
Mateusz Kaniowski (Granat Borki)
Konrad Karliński (Płomień Wólka Kłucka)
Dawid Łapot (Granat Borki)
Przemysław Łapot (Płomień Wólka Kłucka)
Mateusz Marszalik (Płomień Wólka Kłucka)
Bartłomiej Miśta (Wierna Małogoszcz)
Damian Poddębniak (Granat Borki)
Tomasz Resiak (Granat Borki)
Damian Serek (Płomień Wólka Kłucka)
Kacper Sornat (Granat Borki)
Kacper Stefański (Płomień Wólka Kłucka)
Sebastian Supierz (Partyzant Radoszyce)
Konrad Sztandera (Płomień Wólka Kłucka)
Szymon Szymkiewicz (Płomień Wólka Kłucka)
Damian Urbańczyk (Granat Borki)
Kamil Wijas (Granat Borki)
Mateusz Wosiński (Zryw Łopuszno (jun. mł.))
Klasa B, gr. II
Bucovia II Bukowa
Łukasz Bąk (Bucovia Bukowa)
Rafał Bonek (Zieleń Żelisławice)
Daniel Chojnecki (Bucovia Bukowa)
Paweł Doroszko (Bucovia Bukowa)
Krystian Giemza (Bucovia Bukowa)
Przemysław Jaskulski (Bucovia Bukowa)
Tomasz Kozłowski (Bucovia Bukowa)
Jakub Krzysztofik (Bucovia Bukowa)
Karol Krzyżyk (Bucovia Bukowa)
Daniel Kuterasiński (Wierna II Małogoszcz)
Dawid Łapot (Bucovia Bukowa (jun. st.))
Michał Łyczek (Wierna Małogoszcz)
Marcin Słabisz (Bucovia Bukowa)
Dominik Sobczyk (Bucovia Bukowa (jun. mł.))
Piotr Sójka (Bucovia Bukowa)
Konrad Stefańczyk (Bucovia Bukowa)
Mateusz Stefański (Wierna Małogoszcz)
Mateusz Szczepara (Bucovia Bukowa)
Aleksander Szydłowski (Bucovia Bukowa (jun. mł.))
Tymoteusz Tatar (Bucovia Bukowa)
Bartłomiej Trybek (Wierna Małogoszcz)
Błażej Trybek (Bucovia Bukowa)
Filip Zapora (Bucovia Bukowa)
Mateusz Wsułek (Orlicz Suchedniów)
Deko Włoszczowa
Jakub Łucki (Deko Włoszczowa (jun. st.))
Marcin Mosiejowski (Hetman Włoszczowa (jun. st.))
Jawornik Gorzków
Piotr Guzik (Nowa Wawrzynianka Wawrzeńczyce)
Jakub Kozakowski (Szreniawa 2010 Koszyce)
Mateusz Kryza (MGTS Działoszyce (jun. mł.))
Przemysław Sibiga (Dąb Zabierzów Bocheński)
Mateusz Włusek (Sparta Kazimierza Wielka)
Kamil Górniak (Sparta Kazimierza Wielka)
Michał Kozioł (Sparta Kazimierza Wielka)
Michał Skotarczyk (Nidzica Dobiesławice)
LZS Czarnocin
Michał Kukla (Strzelec Chroberz)
MGTS Działoszyce
Wiktor Biały (Victoria 2015 Skalbmierz)
Piotr Nowak (MGTS Działoszyce (jun. mł.))
Sebastian Skóra (Victoria 2015 Skalbmierz)
Damian Szostak (Victoria 2015 Skalbmierz)
Nida Sobków
Grzegorz Babiarski (Astra Piekoszów)
Kamil Dziewięcki (Polanie Pierzchnica)
Mateusz Kubicki (Korona Kielce SA (jun. mł.))
Wiktor Wojciechowski (Moravia Morawica)
Bartłomiej Bębenek (Naprzód Jędrzejów)
Artur Dobrowolski (Astra Piekoszów)
Arkadiusz Kasprzyk (Zryw Skroniów)
Łukasz Kwapisz (Oldboys Jędrzejów)
Dawid Matałowski (Zenit Chmielnik)
Tomasz Paździor (Zryw Skroniów)
Nidzica Dobiesławice
Paweł Czajka (Skawinka Skawina)
Klaudiusz Kurczyna (Sparta Kazimierza Wielka)
Patryk Malara (Sparta Kazimierza Wielka)
Michał Skotarczyk (Jawornik Gorzków)
Piotr Trzepatowski (Sparta Kazimierza Wielka)
Patryk Zygmunt (ULKS Przydonica)
Strzelec Chroberz
Paweł Giereś (Strzelec Chroberz (jun. st.))
Rafał Łukasik (Gród Wiślica)
Mateusz Satława (TS 1946 Nida Pińczów)
Tomasz Siemieniec (Strzelec Chroberz (jun. st.))
Wiktor Tutaj (Zryw Skroniów)
Michał Kukla (LZS Czarnocin)
Unia Małogoszcz
Szymon Borowski (Wierna Małogoszcz (jun. mł.))
Arkadiusz Kosior (Wierna Małogoszcz (jun. st.))
Marcin Palimąka (Naprzód Jędrzejów)
Jakub Sosnowski (Wierna Małogoszcz)
Jakub Świerczyński (Wierna Małogoszcz (jun. mł.))
Damian Grabowski (Nida Oksa)
Vitalpol Solec-Zdrój
Damian Dryja (Gród Wiślica)
Miłosz Dudek (AKS 1947 Busko-Zdrój (jun. st.))
Konrad Kopacki (Zorza Tempo Pacanów)
Krystian Kopeć (Piast Stopnica)
Daniel Rokita (Zorza Tempo Pacanów (jun. mł.))
Adrian Łukasik (Futsal Nowiny (jun. st.))
Klasa B, gr. III
Agricola Łoniów
Piotr Krucień (Baszta Rytwiany)
Wiktor Książka (Piast Osiek)
Daniel Kuciński (OKS Wielowieś)
Bartosz Leśniak (Agricola Łoniów (jun. mł.))
Maciej Zaliński (Baszta Rytwiany)
Daniel Pacholczak (Zryw Zbigniewice)
Ernest Pacholczak (Zryw Zbigniewice)
Cukrownik Włostów
Mateusz Król (OKS Opatów (jun. mł.))
Michał Frejlich (GKS Iwaniska)
Kornel Orłowski (Zryw Zbigniewice)
Ester Wojciechowice
Patryk Duda (Ester Wojciechowice (jun. mł.))
Dominik Dudek (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Wiktor Głąb (Ester Wojciechowice (jun. mł.))
Michał Kania I (Stal Kunów)
Michał Maruniak (Ester Wojciechowice (jun. mł.))
Arkadiusz Michałowski (Świt Ćmielów)
Mateusz Skórski (Ester Wojciechowice (jun. mł.))
Dominik Stąporek (KS Tarłów)
FKS Łazy Starachowice
Marcin Chodniewicz (Star Starachowice)
Dawid Dawidowicz (Łysica Bodzentyn)
Emil Gołyski (Star Starachowice)
Piotr Hajdenrajch (Łysica Bodzentyn)
Rafał Jałocha (Stal Kunów)
Szymon Michta (Łysica Bodzentyn)
Robert Orczyk (Arka Pawłów)
Olaf Szumielewicz (AP SKS Star Starachowice)
Patryk Wróblewski (Star Starachowice)
Maciej Grudniewski (Kamienna Brody)
Kamil Koprowski (OKS Instal Michałów Starachowice)
Mateusz Kozieł (Arka Pawłów (jun. st.))
Piotr Moroń (Kamienna Brody)
Michał Piórkowski (Kamienna Brody)
GKS Iwaniska
Dawid Banaś (Huragan Wilczyce)
Szymon Bochniak (Nidzianka Bieliny)
Dawid Czaja (UKS Baćkowice)
Michał Frejlich (Cukrownik Włostów)
Przemysław Kot (Zorza Czajków)
Igor Kozłowski (ŁKS Probudex Łagów (jun. st.))
Jakub Maj (Nidzianka Bieliny)
Paweł Podsiadło (Ester Wojciechowice)
Marcin Szczepański (Ester Wojciechowice)
Mateusz Zdziuch (Baszta Rytwiany)
Filip Grzyb (OKS Opatów)
Dominik Żyłowicz (OKS Opatów)
GTS Raków
Adrian Bal (ŁKS Probudex Łagów (jun. st.))
Karol Jaros (Zenit Chmielnik)
Kuba Koclęga (Zenit Chmielnik)
Dawid Ślusarski (Zenit Chmielnik)
Szymon Krawętkowski (UKS Baćkowice)
Huragan Wilczyce
Kamil Dobek (GKS Obrazów)
Piotr Łukawski (Sparta Dwikozy)
Michał Nowiński (GKS Obrazów)
Przemysław Pruś (GKS Obrazów)
Grzegorz Siwak (Wisła Junior Sandomierz (jun. st.))
Dawid Banaś (GKS Iwaniska)
Michał Lipiarz (Sparta Dwikozy)
Marol Jacentów
Wiktor Cieszkowski (Marol Jacentów (jun. mł.))
Jakub Chłodnicki (UKS Baćkowice)
Stal II Kunów
Krystian Baka (Stal Kunów)
Kacper Bęben (Stal Kunów (jun. st.))
Bartosz Chojnacki (Stal Kunów)
Damian Cholewiński (Stal Kunów)
Piotr Cichocki (Oldboys KSZO Ostrowiec Świętokrzyski)
Hubert Czeski (Stal Kunów)
Kacper Czeski (Stal Kunów)
Sebastian Dębniak (Stal Kunów)
Damian Domański (Stal Kunów)
Wiktor Drewniak (Stal Kunów)
Marcin Dynarek (Kamienna Brody)
Kacper Gąsior (Kamienna Brody)
Bartłomiej Gołasa (Świt Ćmielów)
Mariusz Grudzień (Stal Kunów)
Robert Haraźny (Stal Kunów)
Jakub Jakubowski (Stal Kunów)
Jakub Jaskuła (ŁKS Probudex Łagów (jun. st.))
Jarosław Kaczor (Stal Kunów)
Michał Kosowski (Stal Kunów)
Kamil Kowalski (Stal Kunów)
Roman Kowalski (Stal Kunów)
Robert Krzemiński (Stal Kunów)
Konrad Małaczek (Klimontowianka PBI Klimontów)
Rafał Milewski (Stal Kunów)
Kacper Nowak (Stal Kunów)
Sebastian Ostatek (Stal Kunów)
Jakub Ostrowski (Stal Kunów)
Adam Pawłowski (Stal Kunów)
Wojciech Poniewierski (Stal Kunów)
Konrad Ronduda (Stal Kunów)
Łukasz Ronduda (Stal Kunów)
Przemysław Rynio (Stal Kunów)
Michał Sekuła (Stal Kunów)
Piotr Sekuła (Stal Kunów)
Filip Sobański (Stal Kunów)
Łukasz Stańczak (ŁKS Probudex Łagów (jun. st.))
Kamil Szczurkiewicz (Stal Kunów (jun. st.))
Bartosz Wąsik (Stal Kunów (jun. st.))
Bartłomiej Wielgus (Stal Kunów)
Adam Witek (Stal Kunów)
Michał Witek (Stal Kunów)
Patryk Wodnicki (Stal Kunów)
Konrad Woźniakowski (Kamienna Brody)
Łukasz Wyrębkiewicz (Stal Kunów (jun. st.))
Dawid Żak (OKS Opatów)
Wodnik Styków
Igor Chreścionko (Zryw Gorzków)
Patryk Dulęba (Łysica Bodzentyn)
Michał Kurek (Kamienna Brody (jun. st.))
Wojciech Moskwa (Arka Pawłów)
Damian Wiącek (Arka Pawłów)
Bartosz Woźniak (Leśnik Manowo)
Dawid Ziomek (Samson Samsonów)
Mateusz Duda (Kamienna Brody)
Bartosz Kalinowski (Kamienna Brody)