Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18;
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.

Junior młodszy:
    CLJ U-17.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga

2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

Aktualnie online
· Gości online: 37

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 62,064
· Najnowszy użytkownik: 3evane662ha6
Statystyki
statystyka
Prosimy o nadsyłanie informacji o transferach i przymiarkach transferowych na adres e-mail: transfery@kieleckapilka.pl.
IV liga
tekst pogrubiony
transfer potwierdzony

tekst zwykly
przymiarka transferowa
Alit Ożarów
Oskar Brociek (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Jakub Cebula (Świt Ćmielów)
Piotr Cichocki (Świt Ćmielów)
Hubert Czerpak (Świt Ćmielów)
Daniel Czuba (Świt Ćmielów)
Hubert Janicki (Alit Ożarów (jun. mł.))
Piotr Kiljański (Świt Ćmielów)
Arkadiusz Kosno (Klimontowianka Klimontów)
Sebastian Król (Alit Ożarów (jun. mł.))
Mariusz Plichta (Korona II Kielce)
Piotr Poński (Wisła Sandomierz)
Adam Sobczyk (Alit Ożarów (jun. mł.))
Jakub Wasilewski (Alit Ożarów (jun. mł.))
Michał Hołody (Olimpia Pogoń Staszów)
Jakub Pitkiewicz (Piast Stopnica)
Krystian Ponikowski (Sparta Dwikozy)
Sebastian Rusak (OKS Opatów)
Piotr Sojda (Olimpia Pogoń Staszów)
Czarni Połaniec
Paweł Bażant (Wisła Sandomierz)
Eryk Borczyński (Podhale Nowy Targ)
Piotr Ferens (Klimontowianka Klimontów)
Wojciech Jędo (Piast Stopnica)
Piotr Kamiński (Piast Stopnica)
Damian Krążek (Korona II Kielce)
Bartłomiej Miazga (Wólczanka Wólka Pełkińska)
Bartosz Pańtak (Unia Sędziszów)
Krystian Rzepa (Olimpia Pogoń Staszów)
Nikolas Skowron (Gryf Mielec (jun. st.))
Michał Smoleń (Czarni Połaniec (jun. mł.))
Krystian Sornat (Wisła Sandomierz)
Bartosz Śledź (Czarni Połaniec (jun. mł.))
Mieszko Trytek (Czarni Połaniec (jun. mł.))
Jakub Borusiński (Stal Kraśnik)
Piotr Gnatek (Resovia Rzeszów)
Mateusz Janiec (MKS Zdrój Busko)
Karol Karólak (Resovia Rzeszów)
Rafał Michalik (Stal Stalowa Wola)
Marcin Misiak (Włodawianka Włodawa)
Sebastian Ryguła (Stal Mielec)
Damian Skiba (Stal Mielec)
Jakub Zięba (Wisłok Wiśniowa)
Adrian Żyła (Korona Kielce SA (jun. st.))
GKS Nowiny
Kamil Blicharski (Spartakus Aureus Daleszyce)
Mateusz Gadomski (Korona II Kielce)
Kacper Grzela (GKS Bełchatów (jun. st.))
Łukasz Jamróz (Neptun Końskie)
Kamil Król (Zenit Chmielnik)
Arkadiusz Krzymieński (Granat Skarżysko-Kamienna)
Dawid Kwiatek (Lubrzanka Kajetanów)
Paweł Mech (Lubrzanka Kajetanów)
Tomasz Stefański (Spartakus Aureus Daleszyce)
Paweł Ślefarski (ŁKS Georyt Łagów)
GKS Rudki
Bartłomiej Bado (GKS Rudki (jun. st.))
Adrian Bzymek (Star Starachowice)
Daniel Dulak (Granat Skarżysko-Kamienna)
Sebastian Hajduk (Łysica Bodzentyn)
Łukasz Kaczmarek (Łysica Bodzentyn)
Dawid Kołodziej (ŁKS Georyt Łagów)
Krystian Płusa (Łysica Bodzentyn)
Jakub Stachura (ŁKS Georyt Łagów)
Jakub Urban (Orlęta Kielce)
Marcin Dziubek (Korona II Kielce)
Mariusz Jaros (Łysica Bodzentyn)
Hubert Kowalski (Arka Pawłów)
Szymon Michta (Łysica Bodzentyn)
Robert Sylwanowski (Kamienna Brody)
Granat Skarżysko-Kamienna
Adrian Bednarski (Spartakus Aureus Daleszyce)
Wiktor Brożyna (Spartakus Aureus Daleszyce)
Kacper Gładyś (Star Starachowice)
Jakub Jaśkiewicz (MKS Zdrój Busko)
Maciej Kolasa (MKS Zdrój Busko)
Marcin Kołodziejczyk (ŁKS Georyt Łagów)
Bartłomiej Kołomański (Orlęta Kielce)
Arkadiusz Krzymieński (GKS Nowiny)
Bartłomiej Papros (MKS Zdrój Busko)
Łukasz Piotrowski (Hetman Włoszczowa)
Bartłomiej Sieczka (Granat Skarżysko-Kamienna (jun. st.))
Patryk Sieczka (Star Starachowice)
Krzysztof Stefański (Granat Skarżysko-Kamienna (jun. st.))
Konrad Żytniewski (Kamienna Brody)
Norbert Drożdżał (Łysica Bodzentyn)
Daniel Dulak (GKS Rudki)
Przemysław Michalski (ŁKS Georyt Łagów)
Ariel Spadło (Orlicz Suchedniów)
Lubrzanka Kajetanów
Kamil Kosela (Kamienna Brody)
Dawid Kwiatek (GKS Nowiny)
Paweł Łuszcz (Czarnovia Kielce)
Wojciech Marynowski (Rodzina Kielce (jun. st.))
Paweł Mech (GKS Nowiny)
Marcel Motyl (TS 1946 Nida Pińczów)
Bartosz Sosiński (Partyzant Radoszyce)
Antoni Stąpór (Samson Samsonów)
Tichomir Czeneszkow (ŁKS Georyt Łagów)
Marcin Orliński (Zenit Chmielnik)
Damian Piwowarczyk (Samson Samsonów)
Karol Zwierzyński (MSS-Klonówka Masłów)
ŁKS Probudex Łagów
Michał Cedro (Spartakus Aureus Daleszyce)
Tichomir Czeneszkow (Lubrzanka Kajetanów)
Piotr Gardynik (Neptun Końskie)
Szczepan Krzeszowski (Spartakus Aureus Daleszyce)
Damian Łata (UKS Baćkowice)
Jakub Maj (ŁKS Georyt Łagów (jun. st.))
Przemysław Michalski (Granat Skarżysko-Kamienna)
Filip Rogoziński (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Michał Rybus (Korona II Kielce)
Ołeksij Szram (Wierna Małogoszcz)
Paweł Ślefarski (GKS Nowiny)
Michał Rybus (Korona II Kielce)
Dawid Kołodziej (GKS Rudki)
Marcin Kołodziejczyk (Granat Skarżysko-Kamienna)
Konrad Majcherczyk (MKS Zdrój Busko)
Bartosz Malinowski (Neptun Końskie)
Artur Marzec (Star Starachowice)
Łukasz Mika (MKS Zdrój Busko)
Wojciech Skrobisz (Łysica Bodzentyn)
Jakub Stachura (GKS Rudki)
Łysica Bodzentyn
Norbert Drożdżał (Granat Skarżysko-Kamienna)
Tomasz Dymanowski (Kamienna Brody)
Konrad Dziedzic (Kamienna Brody)
Emil Gołyski (Star Starachowice)
Kacper Grudziecki (Arka Pawłów)
Mariusz Jaros (GKS Rudki)
Michał Kamiński (Wisła Sandomierz)
Radosław Kardas (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Konrad Kijanka (Stal Kunów)
Szymon Michta (GKS Rudki)
Bartłomiej Niedbała (Kamienna Brody)
Wojciech Skrobisz (ŁKS Georyt Łagów)
Karol Cielibała (Spartakus Aureus Daleszyce)
Damian Detka (Moravia Morawica)
Kamil Dziadowicz (Klimontowianka Klimontów)
Sebastian Hajduk (GKS Rudki)
Łukasz Kaczmarek (GKS Rudki)
Piotr Pietrzyk (Spartakus Aureus Daleszyce)
Krystian Płusa (GKS Rudki)
Łukasz Rechowicz (Olimpia Pogoń Staszów)
Michał Wotan (Kamienna Brody)
MKS Zdrój Busko
Mateusz Janiec (Czarni Połaniec)
Artur Karasek (TS 1946 Nida Pińczów)
Kacper Łudzik (MKS Zdrój Busko (jun. mł.))
Konrad Majcherczyk (ŁKS Georyt Łagów)
Łukasz Mika (ŁKS Georyt Łagów)
Łukasz Zawadzki (Spartakus Aureus Daleszyce)
Mateusz Zawadzki (Spartakus Aureus Daleszyce)
Michał Zawadzki (Moravia Morawica)
Artur Ciepliński (Piast Stopnica)
Jakub Jaśkiewicz (Granat Skarżysko-Kamienna)
Maciej Kolasa (Granat Skarżysko-Kamienna)
Bartłomiej Papros (Granat Skarżysko-Kamienna)
Marcin Piotrowski (TS 1946 Nida Pińczów)
Piotr Radwański (Wierna Małogoszcz)
Mikołaj Siek (Piast Stopnica)
Naprzód Jędrzejów
Bartosz Celary (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Mateusz Domagała (Naprzód Jędrzejów (jun. st.))
Mateusz Strzeszkowski (Cracovia Kraków (jun. st.))
Rafał Pabis (Wicher Miedziana Góra)
Rafał Pabis (Wicher Miedziana Góra)
Neptun Końskie
Jakub Dajer (Motor Lublin (jun. st.))
Krzysztof Ferens (Neptun Końskie (jun. st.))
Mateusz Grzegorczyk (Neptun Końskie (jun. st.))
Mateusz Kowalski (Neptun Końskie (jun. st.))
Bartosz Malinowski (ŁKS Georyt Łagów)
Karol Stępnik (TS 1946 Nida Pińczów)
Bartosz Sztandera (Neptun Końskie (jun. st.))
Piotr Gardynik (ŁKS Georyt Łagów)
Łukasz Jamróz (GKS Nowiny)
Olimpia Pogoń Staszów
Bartłomiej Fitowski (Zenit Chmielnik)
Michał Hołody (Alit Ożarów)
Piotr Kluszczyński (Baszta Rytwiany)
Kamil Koszela (TS 1946 Nida Pińczów)
Patryk Kukiełka (Spartakus Aureus Daleszyce)
Dawid Pluciński (Olimpia Pogoń Staszów (jun. mł.))
Łukasz Rechowicz (Łysica Bodzentyn)
Piotr Sojda (Alit Ożarów)
Marcin Taler (Wisła Nowy Korczyn)
Norbert Wołczyk (TS 1946 Nida Pińczów)
Krystian Rzepa (Czarni Połaniec)
Hubert Wojsa (Wisła Sandomierz)
Dawid Wójcik (Klimontowianka Klimontów)
Paweł Żmuda (Piast Stopnica)
Orlicz Suchedniów
Konrad Kotte (Radiator$ Stąporków)
Adrian Sitek (Wicher Miedziana Góra)
Ariel Spadło (Granat Skarżysko-Kamienna)
Gerard Strzelec (Ruch Chorzów (jun. st.))
Partyzant Radoszyce
Paweł Cegieła (Hetman Włoszczowa)
Wiktor Gola (Victoria Mniów)
Alessandro Magini (Spartakus Aureus Daleszyce)
Krzysztof Myśliwy (SG Unzenberg-Heinzenbach)
Mateusz Piesik (Włókniarz Zelów)
Karol Pańczyk (Gród Ćmińsk)
Bartosz Sosiński (Lubrzanka Kajetanów)
Spartakus Daleszyce
Dawid Banasik (Spartakus II Daleszyce)
Karol Cielibała (Łysica Bodzentyn)
Patryk Hernik (Spartakus II Daleszyce)
Dawid Kawiński (Zenit Chmielnik)
Marcin Kołomański (Spartakus II Daleszyce)
Krzysztof Kosmala (Spartakus II Daleszyce)
Łukasz Kraj (Nidzianka Bieliny)
Kornel Łosak (Spartakus II Daleszyce)
Piotr Pietrzyk (Łysica Bodzentyn)
Patryk Raczyński (Lechia Strawczyn)
Wiktor Rosół (Polanie Pierzchnica)
Adam Siwonia (Spartakus II Daleszyce)
Karol Skrzypek (Zenit Chmielnik)
Bartłomiej Soczomski (Spartakus II Daleszyce)
Michał Staszewski (Polanie Pierzchnica)
Tomasz Stefański (GKS Nowiny)
Krzysztof Trela (Kamienna Brody)
Mariusz Trela (Polanie Pierzchnica)
Michał Urbański (Spartakus II Daleszyce)
Adrian Wołczyk (Polonia Białogon Kielce)
Adrian Bednarski (Granat Skarżysko-Kamienna)
Kamil Blicharski (GKS Nowiny)
Wiktor Brożyna (Granat Skarżysko-Kamienna)
Michał Cedro (ŁKS Georyt Łagów)
Michał Jeziorski (Wisła Sandomierz)
Szczepan Krzeszowski (ŁKS Georyt Łagów)
Patryk Kukiełka (Olimpia Pogoń Staszów)
Alessandro Magini (Partyzant Radoszyce)
Piotr Ostrowski (Star Starachowice)
Szymon Pietras (Wisła Sandomierz)
Bartosz Sot (Star Starachowice)
Łukasz Zawadzki (MKS Zdrój Busko)
Mateusz Zawadzki (MKS Zdrój Busko)
Star Starachowice
Cezary Mańka (Korona Kielce SA (jun. st.))
Artur Marzec (ŁKS Georyt Łagów)
Piotr Ostrowski (Spartakus Aureus Daleszyce)
Stanisław Sarwicki (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Dominik Sito (Świt Ćmielów)
Bartosz Sot (Spartakus Aureus Daleszyce)
Adrian Bzymek (GKS Rudki)
Kacper Gładyś (Granat Skarżysko-Kamienna)
Emil Gołyski (Łysica Bodzentyn)
Piotr Krzyżowski (Star Starachowice (jun. st.))
Patryk Markiewicz (Star Starachowice (jun. st.))
Patryk Sieczka (Granat Skarżysko-Kamienna)
TS 1946 Nida Pińczów
Karol Cedro (TS 1946 Nida Pińczów (jun. st.))
Konrad Listwan (TS 1946 Nida Pińczów (jun. st.))
Marcin Piotrowski (MKS Zdrój Busko)
Arkadiusz Rogala (Zenit Chmielnik)
Kamil Wijas (ŁKS Łopuszno)
Artur Karasek (MKS Zdrój Busko)
Kamil Koszela (Olimpia Pogoń Staszów)
Michał Niebudek (Astra Piekoszów)
Karol Stępnik (Neptun Końskie)
Norbert Wołczyk (Olimpia Pogoń Staszów)
Wierna Małogoszcz
Konrad Chrabąszcz (Wierna II Małogoszcz)
Sebastian Mroziński (Wierna Małogoszcz (jun. mł.))
Szymon Olesiński (Wierna II Małogoszcz)
Tomasz Pawlikowski (Unia Sędziszów)
Piotr Radwański (MKS Zdrój Busko)
Bartłomiej Raus (Wierna Małogoszcz (jun. mł.))
Mateusz Rejowski (Unia Sędziszów)
Jakub Sosnowski (Wierna Małogoszcz (jun. mł.))
Filip Stańczyk (Wierna II Małogoszcz)
Mateusz Stępień (UKS Chęciny (jun. mł.))
Patryk Stojko (Wierna II Małogoszcz)
Bartłomiej Szczepańczyk (Wierna Małogoszcz (jun. mł.))
Kamil Szczepańczyk (Wierna Małogoszcz (jun. mł.))
Sylwester Trybek (Piaskowianka Piaski)
Jakub Zdeb (Wierna II Małogoszcz)
Łukasz Ziętal (Wierna II Małogoszcz)
Ołeksij Szram (ŁKS Georyt Łagów)
Klasa okręgowa
Hetman Włoszczowa
Damian Bugno (ŁKS Łopuszno)
Paweł Derbot (GLKS Krasocin)
Maciej Fidera (Hetman Włoszczowa (jun. st.))
Dariusz Gruzło (Dąb Nagłowice)
Cezary Matuszewski (Korona II Kielce)
Damian Mosiejowski (Hetman Włoszczowa (jun. st.))
Norbert Mosiejowski (Hetman Włoszczowa (jun. st.))
Cezary Matuszewski (Korona II Kielce)
Paweł Cegieła (Partyzant Radoszyce)
Adam Gwóźdź (ŁKS Łopuszno)
Łukasz Piotrowski (Granat Skarżysko-Kamienna)
Kamienna Brody
Kacper Borkowski (Star Starachowice)
Bogusław Cieślik (Stal Kunów)
Michał Dwojak (Kamienna Brody (jun. st.))
Marcin Dynarek (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Andrzej Mularski (Świt Ćmielów)
Patryk Nawrot (Star Starachowice)
Filip Niewczas (Star Starachowice)
Dmytro Rudakow (Świt Ćmielów)
Robert Sylwanowski (GKS Rudki)
Bartłomiej Wielgus (Stal Kunów)
Michał Wotan (Łysica Bodzentyn)
Konrad Woźniakowski (Arka Pawłów)
Kacper Dereń (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Tomasz Dymanowski (Łysica Bodzentyn)
Konrad Dziedzic (Łysica Bodzentyn)
Mateusz Franus (Klimontowianka Klimontów)
Kamil Kosela (Lubrzanka Kajetanów)
Bartłomiej Niedbała (Łysica Bodzentyn)
Patryk Nowak (Świt Ćmielów)
Albert Pocheć (Stal Kunów)
Krzysztof Trela (Spartakus Aureus Daleszyce)
Grzegorz Zięba (Klimontowianka Klimontów)
Konrad Żytniewski (Granat Skarżysko-Kamienna)
Przemysław Rzepa (wyjazd za granicę)
Klimontowianka PBI Klimontów
Łukasz Bogdański (Zryw Zbigniewice)
Kamil Dziadowicz (Łysica Bodzentyn)
Mateusz Franus (Kamienna Brody)
Patryk Konecki (Klimontowianka Klimontów (jun. mł.))
Adrian Lasota (Sokół Kamień)
Karol Śmiech (Juventa Starachowice (jun. mł.))
Adam Wójcik (Klimontowianka Klimontów (jun. st.))
Dawid Wójcik (Olimpia Pogoń Staszów)
Grzegorz Zięba (Kamienna Brody)
Dawid Żurek (Zryw Zbigniewice)
Dominik Dubiel (Sparta Dwikozy)
Piotr Ferens (Czarni Połaniec)
Arkadiusz Kosno (Alit Ożarów)
Moravia Morawica
Damian Detka (Łysica Bodzentyn)
Karol Garbala (Świt Ćmielów)
Maciej Horna (Star Starachowice)
Kamil Miszczyk (Polanie Pierzchnica)
Jakub Rabiej (Korona Kielce SA (jun. st.))
Samir Bouchachi (Zenit Chmielnik)
Mateusz Kozak (Polanie Pierzchnica)
Kamil Mech (Wicher Miedziana Góra)
Mateusz Sołtys (Polanie Pierzchnica)
Michał Zawadzki (MKS Zdrój Busko)
Kamil Mech (Wicher Miedziana Góra)
OKS Opatów
Kamil Cebula (OKS Opatów (jun. st.))
Łukasz Kotwa (Świt Ćmielów)
Jakub Łata (LZS Samborzec)
Konrad Ożóg (LZS Samborzec)
Sebastian Rusak (Alit Ożarów)
Michał Rutkowski (MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. (jun. st.))
Mateusz Rysiak (OKS Opatów (jun. mł.))
Piaskowianka Piaski
Michał Koczanoski (Dąb Nagłowice)
Rafał Koprowski (GKS Imielno)
Kamil Król (Zenit Chmielnik)
Michał Łyczek (Polonia Białogon Kielce)
Hubert Pańtak (Zryw Skroniów)
Wojciech Pol (Victoria 2015 Skalbmierz)
Hubert Pietrasiewicz (Oldboys Jędrzejów)
Marcin Tekiel (Oldboys Jędrzejów)
Sylwester Trybek (Wierna Małogoszcz)
Piast Stopnica
Artur Ciepliński (MKS Zdrój Busko)
Wojciech Jagodziński (Czarnovia Kielce)
Piotr Kamiński (Czarnovia Kielce)
Karol Majchrzyk (Astra Piekoszów)
Kamil Niekurzak (Piast Osiek)
Jakub Pitkiewicz (Alit Ożarów)
Piotr Piwowarski (Wisła Nowy Korczyn)
Mikołaj Siek (MKS Zdrój Busko)
Bartosz Wach (Piast Stopnica (jun. mł.))
Paweł Żmuda (Olimpia Pogoń Staszów)
Piotr Kamiński (Czarni Połaniec)
Sparta Dwikozy
Dominik Dubiel (Klimontowianka Klimontów)
Sebastian Jaśkiewicz (Sparta Dwikozy (jun. st.))
Jakub Oszczypała (Sparta Dwikozy (jun. st.))
Krzysztof Piętowski (Siarka Tarnobrzeg (jun. st.))
Krystian Ponikowski (Alit Ożarów)
Rafał Rosowicz (LZS Samborzec)
Adam Papka (Zryw Zbigniewice)
Sparta Kazimierza Wielka
Marcin Kądzielski (Gród Wiślica)
Klaudiusz Kurczyna (Sparta Kazimierza Wielka (jun. st.))
Hubert Pańtak (Wicher Miedziana Góra)
Patryk Parlak (Wisła Nowy Korczyn)
Mateusz Wiecha (Sparta Kazimierza Wielka (jun. st.))
Sebastian Zając (Gród Wiślica)
Marcin Ciemiera (Victoria 2015 Skalbmierz)
Stal Kunów
Jakub Jakubowski (Stal II Kunów)
Michał Kosowski (Świt Ćmielów)
Dawid Kot (MKS KSZO-Junior Ostrowiec Św. (jun. st.))
Piotr Mazepa (Świt Ćmielów)
Albert Pocheć (Kamienna Brody)
Wojciech Poniewierski (GKS Górno)
Przemysław Rynio (Stal II Kunów)
Bogusław Cieślik (Kamienna Brody)
Konrad Kijanka (Łysica Bodzentyn)
Świt Ćmielów
Jacek Bińczak (Strażak Bidziny)
Mateusz Burakowski (Strażak Bidziny)
Kacper Harabin (OKS Opatów)
Olaf Kądziela (Stal Kunów (jun. mł.))
Filip Krawiec (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz. (jun. mł.))
Piotr Kubacki (Strażak Bidziny)
Patryk Łukawski (KP KSZO 1929 Ostrowiec Świętokrz.)
Patryk Nowak (Kamienna Brody)
Damian Rokita (Strażak Bidziny)
Rafał Stan (Strażak Bidziny)
Klaudiusz Tomaszewski (Świt Ćmielów (jun. mł.))
Tomasz Wójcik (Marol Jacentów)
Łukasz Zając (Marol Jacentów)
Mariusz Zybała (Strażak Bidziny)
Jakub Cebula (Alit Ożarów)
Piotr Cichocki (Alit Ożarów)
Hubert Czerpak (Alit Ożarów)
Daniel Czuba (Alit Ożarów)
Karol Garbala (Moravia Morawica)
Piotr Kiljański (Alit Ożarów)
Michał Kosowski (Stal Kunów)
Łukasz Kotwa (OKS Opatów)
Piotr Mazepa (Stal Kunów)
Andrzej Mularski (Kamienna Brody)
Dmytro Rudakow (Kamienna Brody)
Dominik Sito (Star Starachowice)
Unia Sędziszów
Bartosz Pańtak (Czarni Połaniec)
Tomasz Pawlikowski (Wierna Małogoszcz)
Mateusz Rejowski (Wierna Małogoszcz)
Victoria 2015 Skalbmierz
Sebastian Bil (Sparta Kazimierza Wielka (jun. st.))
Marcin Ciemiera (Sparta Kazimierza Wielka)
Patryk Klepacz (Gród Wiślica)
Kasjan Skóra (MGTS Działoszyce (jun. mł.))
Norbert Wrona (Jawornik Gorzków)
Arkadiusz Zaleśny (Jawornik Gorzków)
Wojciech Pol (Piaskowianka Piaski)
Wicher Miedziana Góra
Sebastian Arabasz (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Jakub Czarnowski (Politechnika Świętokrzyska Kielce)
Łukasz Gągorowski (Zenit Chmielnik)
Krzysztof Kita (KKP Korona Kielce (jun. mł.))
Kamil Mech (Moravia Morawica)
Rafał Pabis (Naprzód Jędrzejów)
Łukasz Gągorowski (Zenit Chmielnik)
Krzysztof Kita (KKP Korona Kielce (jun. mł.))
Kamil Mech (Moravia Morawica)
Rafał Pabis (Naprzód Jędrzejów)
Mateusz Krężołek (MSS-Klonówka Masłów)
Mateusz Krężołek ()
Marcin Wojtasiński (zakończył karierę)
Zenit Chmielnik
Krystian Borończyk (Zenit Chmielnik (jun. st.))
Samir Bouchachi (Moravia Morawica)
Filip Gołębiowski (Zenit Chmielnik (jun. st.))
Sebastian Misztal (Nida Sobków)
Marcin Orliński (Lubrzanka Kajetanów)
Jakub Palka (Orlęta Kielce)
Jakub Pilawski (Zenit Chmielnik (jun. st.))
Kamil Stachowicz (Zenit Chmielnik (jun. st.))
Bartłomiej Fitowski (Olimpia Pogoń Staszów)
Łukasz Gągorowski (Wicher Miedziana Góra)
Dawid Kawiński (Spartakus Aureus Daleszyce)
Kamil Król (Piaskowianka Piaski)
Arkadiusz Rogala (TS 1946 Nida Pińczów)
Karol Skrzypek (Spartakus Aureus Daleszyce)
Łukasz Gągorowski (Wicher Miedziana Góra)
Zorza Tempo Pacanów
Dominik Domagała (Wisła Nowy Korczyn)
Mateusz Kobos (Wróblowianka Kraków)
Konrad Sikorski (Zenit Chmielnik)