Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga

Puchar Polski

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7, 8.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wios., (bar.);
    ŚLJM wiosna;
  okr.: 1, 2;
    3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wios., (bar.);
    ŚLTS wiosna;
  okr.: 1, 2, 3, 4;
    5, 6, 7.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    wios.: I ŚLTM, II ŚLTM;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4
    5, 6, 7.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    wios.: I ŚLMS, II ŚLMS;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6
    7, 8, 9, 10.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

 Respekt Myślenice
Informacje o klubie
Informacje og?lne:
Historia pierwszego zespołu
2000/012001/022002/032003/042004/052005/062006/07
2007/082008/092009/102010/112011/122012/132013/14
2014/15
II liga k.
POZ: 5/10
9 – 2 – 7
2015/16
II liga k.
POZ: 6/12
9 – 4 – 9
2016/17
II liga k.
POZ: 2/12
15 – 5 – 2
2017/18
II liga k.
POZ: 1/12
11 – 0 – 0
2018/19
I liga k.
POZ: 7/12
7 – 4 – 11
2019/20
I liga k.
POZ: 11/12
1 – 4 – 6
2020/21
II liga k.
POZ: 2/13
18 – 1 – 5
      Seniorki
Terminarz:
Śr13 KWI16:30
 
  2 — 1  KKP Unia LublinII liga k.
Sb23 KWI12:00
 
  4 — 1  Sokół Kolbuszowa DolnaII liga k.
Śr27 KWI13:30
 
  0 — 4  Medyk KoninPuchar Polski
Pt29 KWI20:00
 
  5 — 0  Prądniczanka KrakówII liga k.
NdMAJ12:00
 
  3 — 0  Podgórze KrakówII liga k.
Nd15 MAJ16:00
 
  5 — 2  Pogoń-Ekolog Zduńska WolaII liga k.
Nd22 MAJ14:00
 
  4 — 1  KSP KielceII liga k.
Nd29 MAJ14:00
 
  2 — 0  Ostrovia 1909 Ostrów WielkopolskiII liga k.
Kadra seniorki 2023 (wiosna)
bramkarze
W. Myjak (25)
pozostali
A. Bobowska (24)A. Ceremon
J. Dyduła (18)M. Dziadkowiec (22)
P. Jasek (17)S. Jurka (21)
O. Kasprzycka (17)S. Kornaś (20)
A. Kuchta (19)A. Kulpa (23)
M. KwartnikM. Mentel (16)
A. Misiura (24)O. Płachta (19)
P. Podoba (17)K. Rypel (19)
M. Stojeba (21)M. Szymoniak (17)
K. Topa (23)K. Topa (22)
M. Topa (20)N. Topa (20)
J. Waśko (21)Z. Węglarz (23)
K. Wronka