Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Podhale Nowy Targ
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Historia pierwszego zespołu
1999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/06
2006/072007/082008/092009/102010/112011/122012/13
2013/142014/152015/16
3 liga
POZ: 4/18
20 – 0 – 12
2016/17
3 liga
POZ: 8/18
13 – 4 – 15
2017/18
3 liga
POZ: 5/18
16 – 8 – 10
2018/19
3 liga
POZ: 2/18
23 – 7 – 4
2019/20
3 liga
POZ: 9/18
8 – 4 – 7
  Seniorzy
Terminarz:
Nd18 PAŹ14:00
 
  1 — 2  Sokół Sieniawa3 liga
Sb24 PAŹ15:00
 
  1 — 2  Hetman Zamość3 liga
Sb31 PAŹ13:00
 
  2 — 0  Orlęta Radzyń Podlaski3 liga
ŚrLIS13:00
 
  2 — 1  Podlasie Biała Podlaska3 liga
SbLIS13:00
 
  3 — 2  Chełmianka Chełm3 liga
Śr11 LIS14:00
 
  1 — 5  Cracovia II Kraków3 liga
Sb14 LIS13:00
 
  1 — 1  Wisłoka Dębica3 liga
Sb21 LIS13:00
 
  1 — 2  Stal Stalowa Wola3 liga
Kadra seniorzy 2020 (jesień)
pozostali
J. Burnat (17)N. Derek (19)
M. Dudek (26)D. Dynarek (31)
P. Florek (18)J. Gill (19)
M. Grunt (27)G. Janiczak (19)
D. Lepiarz (26)A. Lewiński (30)
B. Matoga (18)M. Mianowany (30)
G. Misiura (24)M. Mizia (28)
J. Molis (19)D. Mrówka (23)
M. Nawrot (30)J. Potoniec (24)
B. Skórski (20)K. Smoleń (22)
M. Styrczula (19)M. Szukała (21)
M. Tonia (21)D. Wajsak (22)
D. Witkowski (23)S. Wójciak (17)
J. Wójcik (18)