Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18

Junior młodszy:
    CLJ U-17

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 13

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 84,516
· Najnowszy użytkownik: plumbl271fc
Statystyki
statystyka
 Victoria 2015 Skalbmierz
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Ludowy Klub Sportowy Victoria Skalbmierz
Data założenia: 1925
Adres koresp.: ul. Sokoła 27
ul. Kopernika 1a
28-530 Skalbmierz
Telefon: (41) 352 93 59
Faks: (41) 352 93 59
Historia pierwszego zespołu
1999/00
kl. okręg.
POZ: 16/16
1 – 5 – 24
2000/01
kl. okręg.
POZ: 12/16
10 – 5 – 15
2001/02
klasa A
POZ: 5/12
12 – 3 – 7
2002/03
klasa A
POZ: 2/11
12 – 3 – 3
2003/04
klasa A
POZ: 2/13
18 – 2 – 4
2004/05
klasa A
POZ: 1/14
21 – 4 – 1
2005/06
kl. okręg.
POZ: 3/12
10 – 6 – 6
2006/07
kl. okręg.
POZ: 6/13
11 – 3 – 10
2007/08
kl. okręg.
POZ: 5/14
12 – 10 – 4
2008/09
kl. okręg.
POZ: 9/16
12 – 8 – 10
2009/10
kl. okręg.
POZ: 11/17
10 – 9 – 13
2010/11
kl. okręg.
POZ: 10/16
13 – 3 – 14
2011/12
kl. okręg.
POZ: 15/16
2 – 7 – 21
2012/13
klasa A
POZ: 12/14
7 – 4 – 15
2013/14
klasa A
POZ: 14/14
6 – 3 – 17
2014/15
klasa B
POZ: 5/10
7 – 4 – 7
2015/162016/17
klasa B
POZ: 9/11
6 – 3 – 11
2017/18
klasa B
POZ: 3/11
15 – 2 – 3
2018/19
klasa A
POZ: 1/12
15 – 3 – 4
2019/20
kl. okręg.
POZ: 15/16
3 – 4 – 8
  Seniorzy
Terminarz:
Cz23 LIP18:30
 
  1 — 5  Słomniczanka Słomnikisparing
Sb25 LIP11:00
 
  5 — 2  Pogoń Miechówsparing
SbSIE11:00
 
  2 — 3  Wicher Miedziana Górakl. okręg.
NdSIE11:00
 
  3 — 1  Orlęta Kielcekl. okręg.
Nd16 SIE17:00
 
   —   Piaskowianka Piaskikl. okręg.
Nd23 SIE17:00
 
   —   Sparta Kazimierza Wielkakl. okręg.
Nd30 SIE17:00
 
   —   Piast Stopnicakl. okręg.
NdWRZ16:00
 
   —   Zryw Zbigniewicekl. okręg.
  Seniorzy Victoria II Skalbmierz
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Junior starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Trampkarz starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Orlik starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
Kadra seniorzy 2020 (jesień)
pozostali
K. Adamski (24)J. Banaś (17)
K. Białczyk (16)M. Borek (36)
B. Cetnarski (16)M. Ciemiera (30)
J. da Silva Bisaia (21)D. Dybał (23)
B. Karcz (18)Ł. Kułaga (25)
Ł. Łakota (37)K. Maj (20)
P. Niedźwiedź (20)D. Nowak (24)
K. Olesiński (25)M. Pobiega (22)
W. Pol (21)J. Prusek (17)
K. Przybycień (17)M. Szlembarski (39)
K. Wiącek (25)D. Wieczorek (27)
W. Woda (16)D. Wojtusik (21)
W. Wójcik (35)M. Żarnowiecki (28)