Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makro (bar.),
    ŚLJS 1, 2;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM.
    okr.: 1, 2, 3.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 31

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 48,014
· Najnowszy użytkownik: usepoqo
Statystyki
statystyka
 Tęcza Gowarczów
Informacje o klubie
Informacje ogólne:
Pełna nazwa: Klub Sportowy Tęcza Gowarczów
Data założenia: 2000
Adres koresp.: Aleja Wyzwolenia 39
26-225 Gowarczów
Telefon: (48) 672 40 53
Faks: (41) 672 40 37
Historia pierwszego zespołu
2007/08
klasa A
POZ: 6/13
11 – 1 – 8
2008/09
klasa A
POZ: 14/14
4 – 7 – 15
2009/10
klasa B
POZ: 6/13
11 – 4 – 9
2010/11
klasa B
POZ: 6/11
10 – 3 – 7
2011/12
klasa B
POZ: 6/10
6 – 5 – 7
2012/13
klasa B
POZ: 1/11
14 – 5 – 1
2013/14
klasa A
POZ: 14/14
1 – 8 – 17
2014/15
klasa B
POZ: 2/12
15 – 1 – 6
2015/16
klasa B
POZ: 1/11
13 – 6 – 1
2016/17
klasa A
POZ: 12/17
9 – 6 – 15
  Seniorzy
Terminarz:
Nd23 WRZ15:00
 
  0 — 0  Gród Ćmińskklasa A
Nd30 WRZ11:00
 
  1 — 2  Samson Samsonówklasa A
NdPAŹ15:00
 
  1 — 4  Orlęta Kielceklasa A
Nd14 PAŹ11:00
 
  1 — 4  Polonia Białogon Kielceklasa A
Nd21 PAŹ14:00
 
  0 — 7  Top-Spin Promnikklasa A
Nd28 PAŹ11:00
 
  4 — 7  Sokół-Nordkalk Górnik Rykoszynklasa A
NdLIS11:00
 
  1 — 1  Granat Borkiklasa A
Sb10 LIS13:00
 
  0 — 4  Wicher Miedziana Góraklasa A
  Junior starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
  Junior młodszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Trampkarz starszy
W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach.
      Młodzik starszy
Terminarz:
Śr10 PAŹ16:00
 
  0 — 4  Arka Kluczewskokl. okręg.
Wt16 PAŹ16:00
 
  0 — 6  Naprzód Jędrzejówkl. okręg.
Nd21 PAŹ14:30
 
  1 — 0  Nida Sobkówkl. okręg.
Sb27 PAŹ09:00
 
   —   Neptun Końskiekl. okręg.
      Młodzik młodszy
Terminarz:
SbPAŹ09:30
 
  1 — 10ŁKS Łopusznokl. okręg.
Sb13 PAŹ10:00
 
  0 — 2  Deko Włoszczowakl. okręg.
Sb20 PAŹ10:00
 
  1 — 5  Radiator$ Stąporkówkl. okręg.
Sb27 PAŹ11:00
 
  1 — 6  KS Smykówkl. okręg.
Kadra seniorzy 2018 (jesień)
pozostali
Ł. Arcab (31)M. Arcab (25)
D. Bakura (18)A. Bielecki (29)
H. Cieślik (32)M. Cieślik (28)
M. Cieślik (27)D. Feliński (20)
M. Feliński (30)D. Ferensztajn (23)
K. Galant (17)G. Gałązka (30)
P. Gorzewski (33)R. Hladik (34)
A. Pacocha (23)P. Pielarz (22)
Ł. Ryszkiewicz (21)B. Sidor (21)
P. Skowron (46)Ł. Sołtuniak (24)
M. Stolarczyk (21)D. Węgrecki (30)
M. Więckowski (17)W. Woźnica (20)
J. Ziębaczewski (20)
Kadra młodzik starszy 2018 (jesień)
P. Arcab (12)
K. Ciumaszko (12)A. Fabiszewski (12)
M. Gad (12)S. Gontek (12)
M. Graca (10)J. Jach (12)
K. Juszyński (12)W. Kałuża (11)
I. Kamoda (11)J. Kołodziejczyk (12)
N. Kosierkiewicz (11)M. Kwintal (12)
D. Maleszak (10)S. Mastalerz (12)
D. Michałowski (10)P. Momot (12)
J. Pańczyk (12)M. Pawłowska (12)
B. Pluta (11)P. Prasał (12)
K. Rejmer (10)K. Rynkiewicz (12)
S. Szulc (12)P. Zieliński (12)
E. Zych (10)
Kadra młodzik młodszy 2018 (jesień)
M. Graca (10)
W. Kałuża (11)I. Kamoda (11)
J. Kaniowski (9)N. Kosierkiewicz (11)
M. Król (9)D. Maleszak (10)
D. Michałowski (10)D. Obratański (10)
M. Pawłowska (12)M. Petrus (11)
B. Pluta (11)K. Rejmer (10)
E. Smołuch (9)E. Zych (10)