Transfery 2024
Rozgrywki
2024/2025
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C.
2023/2024
Ekstraklasa (bar.)
I liga (bar.)
II liga
III liga,
gr.: 1,
2,
3
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy PP
Junior starszy:
CLJ U-19, makro,
ŚLJS, wiosna
okr.:
1,
2,
3;
4,
5,
6.
Junior młodszy:
CLJ U-17,
gr. B;
ŚLJM: I liga,
II liga;
ŚLJM U-16;
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6,
7.
Trampkarz starszy:
CLJ U-15,
gr.: A,
B,
C;
wiosna,
gr.: A,
B,
C.
ŚLTS,
(bar.),
okr.:
1,
2,
3,
4.
wiosna:
I liga: gr. 1,
gr. 2;
II liga.
Trampkarz młodszy:
ŚLTM 1,
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
wiosna:
ŚLTM 2,
ŚLTM 3,
okr.:
1,
2,
3,
4;
wisona.:
5,
6,
7,
8.
Młodzik starszy:
ŚLMS1, ŚLM2 gr 1,
gr. 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11.
Młodzik młodszy:
ŚLMM 1,
ŚLMM 2,
wiosna: ŚLMS1,
ŚLM2: gr 1, gr. 2,
okr.:
1,
2,
3,
4,
5,
6;
wiosna:
7,
8,
9,
10,
11,
12,
13.
Kobiety:
Ekstraliga,
I liga,
II liga płd., ( płn.),
III liga,
IV liga,
CLJ U-18 (fin.),
CLJ U-16 (fin.),
Puchar Polski.
Aktualnie online
· Gości online: 129
· Użytkownikw online: 0
· Łącznie użytkownikw: 117,944
· Najnowszy użytkownik: Strathy
|
Star Starachowice
Informacje o klubie |
Informacje og?lne: Pełna nazwa: | Starachowicki Klub Sportowy Star Starachowice | Data założenia: | 1926-03-26 | Adres koresp.: | ul. Szkolna 14
27-200 Starachowice | Telefon: | 794 263 668 | |
Historia pierwszego zespołu Seniorzy Seniorzy Star II Starachowice Junior starszy W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach. Junior młodszy Junior młodszy Star II Starachowice Trampkarz starszy Trampkarz młodszy Trampkarz młodszy Star II Starachowice Młodzik starszy Młodzik starszy Star II Starachowice Młodzik młodszy W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach. Orlik starszy W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach. Orlik młodszy W bieżącym sezonie drużna nie bierze udziału w żadnych grach. Kadra seniorzy 2025 (wiosna) pomocnicy | | J. Głaz (25) | pozostali | | K. Ambrozik (19) | K. Bracik (23) | | A. Cieśla (20) | J. Cukrowski (21) | | S. Duda (34) | B. Gębura (37) | | K. Handzlik (26) | F. Hryniewicz (18) | | M. Jagiełło (29) | M. Jeziorski (17) | | M. Kawecki (19) | D. Kośmider (21) | | P. Lipiec (29) | O. Majdanewycz (33) | | T. Mazur (19) | P. Mikos (21) | | O. Natorski (22) | M. Nowak (20) | | W. Puton (28) | S. Stanisławski (29) | | P. Stefański (28) | M. Styczyński (21) | | A. Szynka (27) | P. Śliwiński (28) | | M. Wcisło (20) | I. Zając (19) | | M. Zając II (27) |
Kadra Star II Starachowice seniorzy 2025 (wiosna) pomocnicy/napastnicy | | E. Madejski (28) | pozostali | | P. Amborski (17) | K. Ambrozik (19) | | D. Binczak (19) | K. Bracik (23) | | M. Brzozowski | A. Cieśla (20) | | O. Ciura (16) | J. Cukrowski (21) | | G. Dawiec (19) | D. Dobrucki (26) | | O. Domagała (16) | S. Duda (34) | | J. Dudek (16) | K. Dulemba (16) | | D. Dziewit (17) | P. Dziura (18) | | M. Fabjański (30) | W. Gałka (16) | | B. Gębura (37) | M. Glina (19) | | J. Głaz (25) | A. Górecki (16) | | P. Gregorczyk (19) | B. Grunt (17) | | K. Handzlik (26) | F. Hryniewicz (18) | | M. Jagiełło (29) | M. Jeziorski (17) | | D. Jóźwik (23) | M. Kawecki (19) | | D. Kośmider (21) | K. Kwiecień (17) | | P. Lipiec (29) | O. Majdanewycz (33) | | B. Majecki (17) | T. Mazur (19) | | D. Michalczyk | K. Migus (17) | | P. Mikos (21) | J. Milczanowski (16) | | O. Natorski (22) | K. Nojek (17) | | M. Nowak (20) | W. Puton (28) | | B. Radło (16) | F. Rożek (16) | | M. Skoczylas (18) | W. Sowa (16) | | S. Stanisławski (29) | P. Stefański (28) | | M. Styczyński (21) | W. Surowiec (17) | | A. Szynka (27) | P. Śliwiński (28) | | O. Telka (17) | M. Wcisło (20) | | O. Wolf (16) | I. Zając (19) | | M. Zając II (27) | K. Zarzycki (17) |
Kadra junior młodszy 2025 (wiosna) | H. Adamski (15) | O. Ciura (16) | | M. Dobrucki (15) | O. Domagała (16) | | J. Dudek (16) | K. Dulemba (16) | | D. Dziewit (17) | W. Gałka (16) | | P. Garbala (16) | A. Górecki (16) | | B. Grunt (17) | M. Jeziorski (17) | | E. Kostucha (17) | D. Kruk (15) | | K. Kwiecień (17) | F. Ludwig (15) | | K. Matysek (16) | D. Michalczyk | | J. Milczanowski (16) | B. Moskwa (15) | | B. Przygoda (16) | B. Radło (16) | | F. Rożek (16) | A. Sarwicki (16) | | F. Strzelec (16) | W. Surowiec (17) | | M. Szarek (15) | O. Wolf (16) | | J. Wójcicki (15) | K. Zarzycki (17) | | D. Zielonka (16) |
Kadra trampkarz starszy 2025 (wiosna) F. Cichocki (15) | | M. Dobrucki (15) | A. Dusiński (15) | | M. Dziułka (14) | A. Gryz (15) | | D. Gwóżdż (15) | I. Janiec (14) | | F. Ludwig (15) | G. Łabędzki (15) | | P. Mikulko (14) | B. Moskwa (15) | | O. Pastuszko (14) | K. Pocheć (13) | | M. Rycombel (15) | O. Szydłowski (13) | | P. Węgrzyn (14) | J. Wójcicki (15) | | K. Zaborski (15) | P. Ziętek (14) | | A. Żelazowski (15) |
Kadra trampkarz młodszy 2025 (wiosna) M. Dziubiński (14) | | M. Dziułka (14) | S. Flis-Chudoba (14) | | K. Haba (14) | D. Klimaszewski | | P. Kłos (14) | M. Księżki (13) | | D. Mróz (14) | B. Mucha (14) | | A. Nogajski (14) | J. Nogajski (14) | | J. Nowak (13) | K. Nowak (13) | | O. Pastuszko (14) | P. Płaneta (14) | | K. Pocheć (13) | A. Skorupa (13) | | O. Stąporek (13) | A. Surowiec | | A. Szwajcer (14) | O. Szydłowski (13) | | K. Turczyn (14) | S. Zegadło (14) |
Kadra Star II Starachowice trampkarz młodszy 2025 (wiosna) | P. Bartnik (13) | P. Bojara (14) | | M. Dziubiński (14) | S. Flis-Chudoba (14) | | K. Gałka (14) | K. Haba (14) | | D. Klimaszewski | P. Kłos (14) | | K. Kołacz (14) | M. Księżki (13) | | K. Łuczkiewicz (13) | K. Marzec (14) | | D. Mróz (14) | B. Mucha (14) | | D. Niewczas (13) | A. Nogajski (14) | | J. Nogajski (14) | M. Nogajski (14) | | J. Nowak (13) | K. Nowak (13) | | P. Płaneta (14) | K. Pocheć (13) | | O. Półtorak (13) | A. Spadło (14) | | O. Stąporek (13) | A. Surowiec | | E. Szaraniec (13) | A. Szwajcer (14) | | O. Szydłowski (13) | K. Turczyn (14) | | S. Zawadzki (14) | S. Zegadło (14) |
Kadra młodzik starszy 2025 (wiosna) | D. Adamski (13) | W. Bonio (12) | | M. Brzozowski | A. Fijałkowski (12) | | K. Gębura (13) | B. Gola (13) | | J. Góźdź (12) | M. Hojda (13) | | J. Karwacki (12) | B. Kozera (12) | | M. Kućma (12) | B. Orczyk (13) | | M. Siwiec (12) | M. Smoliński (12) | | M. Strzelec (11) | A. Świercz (13) | | J. Urbaniak (13) |
Kadra Star II Starachowice młodzik starszy 2025 (wiosna) K. Adamczyk | | D. Adamski (13) | W. Bonio (12) | | J. Ciepielewski (12) | J. Druzic | | B. Dziułka | A. Fijałkowski (12) | | K. Gębura (13) | B. Gola (13) | | J. Góźdź (12) | M. Hojda (13) | | K. Jankowski | J. Karwacki (12) | | N. Kopacz (13) | M. Kućma (12) | | M. Łęcki (12) | M. Mazur | | K. Nowak (12) | B. Orczyk (13) | | F. Singh (12) | M. Siwiec (12) | | M. Smoliński (12) | J. Stodulski | | M. Strzelec (11) | A. Świercz (13) | | O. Tusiński (11) |
|
|