Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
III liga
IV liga
Klasa okręgowa

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 25

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,673
· Najnowszy użytkownik: locks047ku
Statystyki
statystyka
 Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D, 2019/20
Ostatnie spotkania
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D
Juventa   —   Korona IISOB
Orlęta   —   SiarkaSOB
Sandecja   —   GarbarniaSOB
Resovia   —   ChełmiankaSOB13:00
Tabela rozgrywek
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D
1.   Siarka Tarnobrzeg 1 3   2–  0 1   –  1 3   2–  0 1
  Korona SA II Kielce 1 3   2–  0 1   –  1 3   2–  0 1
3.   Sandecja Nowy Sącz 1 3   2–  1 1   –  1 3   2–  1 1
4.   Chełmianka Chełm 1 1   1–  1 1   –  1 1   1–  1 1
5.   Juventa Starachowice 1 1   1–  1 1 1 1   1–  1 1   – 
6.   Resovia Rzeszów 1 0   1–  2 1 1 0   1–  2 1   – 
7.   Garbarnia Kraków 1 0   0–  2 1 1 0   0–  2 1   – 
  Orlęta Radzyń Podlaski 1 0   0–  2 1 1 0   0–  2 1   – 
 

Terminarz
Kolejka 1
Juventa Starachowice  1 — 1  Chełmianka ChełmSbMAR 11:00 
Orlęta Radzyń Podlaski  0 — 2  Korona SA II KielceSbMAR 12:00 
Garbarnia Kraków  0 — 2  Siarka TarnobrzegSbMAR 12:00 
Resovia Rzeszów  1 — 2  Sandecja Nowy SączSbMAR 13:00 
Kolejka 2
Resovia Rzeszów   —   Juventa StarachowiceSb14 MAR 12:00 
Chełmianka Chełm   —   Orlęta Radzyń PodlaskiNd15 MAR 12:00 
Sandecja Nowy Sącz   —   Siarka TarnobrzegNd15 MAR 15:00 
Korona SA II Kielce   —   Garbarnia KrakówNd15 MAR 15:00 
Kolejka 3
Siarka Tarnobrzeg   —   Korona SA II KielceSb21 MAR 12:00 
Orlęta Radzyń Podlaski   —   Resovia RzeszówNd22 MAR 12:00 
Juventa Starachowice   —   Sandecja Nowy SączNd22 MAR 12:00 
Garbarnia Kraków   —   Chełmianka ChełmNd22 MAR 14:00 
Kolejka 4
Resovia Rzeszów   —   Garbarnia KrakówSb28 MAR 13:00 
Juventa Starachowice   —   Orlęta Radzyń PodlaskiNd29 MAR 12:00 
Chełmianka Chełm   —   Siarka TarnobrzegNd29 MAR 12:00 
Sandecja Nowy Sącz   —   Korona SA II KielceNd29 MAR 15:00 
Kolejka 5
Siarka Tarnobrzeg   —   Resovia RzeszówSbKWI 11:00 
Garbarnia Kraków   —   Juventa StarachowiceSbKWI 12:30 
Orlęta Radzyń Podlaski   —   Sandecja Nowy SączNdKWI 12:00 
Korona SA II Kielce   —   Chełmianka ChełmNdKWI 16:00 
Kolejka 6
Orlęta Radzyń Podlaski   —   Garbarnia KrakówCzKWI 13:00 
Juventa Starachowice   —   Siarka TarnobrzegSb11 KWI 
Resovia Rzeszów   —   Korona SA II KielceSb11 KWI 13:00 
Sandecja Nowy Sącz   —   Chełmianka ChełmSb11 KWI 15:00 
Kolejka 7
Siarka Tarnobrzeg   —   Orlęta Radzyń PodlaskiSb18 KWI 12:00 
Garbarnia Kraków   —   Sandecja Nowy SączNd19 KWI 12:30 
Chełmianka Chełm   —   Resovia RzeszówNd19 KWI 15:00 
Korona SA II Kielce   —   Juventa StarachowiceNd19 KWI 16:00 
Kolejka 8
Siarka Tarnobrzeg   —   Garbarnia KrakówSb25 KWI 12:00 
Sandecja Nowy Sącz   —   Resovia RzeszówSb25 KWI 15:00 
Chełmianka Chełm   —   Juventa StarachowiceNd26 KWI 12:00 
Korona SA II Kielce   —   Orlęta Radzyń PodlaskiNd26 KWI 16:00 
Kolejka 9
Juventa Starachowice   —   Resovia RzeszówSbMAJ 
Garbarnia Kraków   —   Korona SA II KielceSbMAJ 
Siarka Tarnobrzeg   —   Sandecja Nowy SączSbMAJ 12:00 
Orlęta Radzyń Podlaski   —   Chełmianka ChełmNdMAJ 12:00 
Kolejka 10
Resovia Rzeszów   —   Orlęta Radzyń PodlaskiSbMAJ 13:00 
Sandecja Nowy Sącz   —   Juventa StarachowiceNd10 MAJ 15:00 
Chełmianka Chełm   —   Garbarnia KrakówNd10 MAJ 16:00 
Korona SA II Kielce   —   Siarka TarnobrzegNd10 MAJ 16:00 
Kolejka 11
Orlęta Radzyń Podlaski   —   Juventa StarachowiceSb16 MAJ 
Garbarnia Kraków   —   Resovia RzeszówSb16 MAJ 
Siarka Tarnobrzeg   —   Chełmianka ChełmSb16 MAJ 12:00 
Korona SA II Kielce   —   Sandecja Nowy SączNd17 MAJ 16:00 
Kolejka 12
Juventa Starachowice   —   Garbarnia KrakówSb23 MAJ 
Resovia Rzeszów   —   Siarka TarnobrzegSb23 MAJ 13:00 
Chełmianka Chełm   —   Korona SA II KielceSb23 MAJ 15:00 
Sandecja Nowy Sącz   —   Orlęta Radzyń PodlaskiNd24 MAJ 15:00 
Kolejka 13
Siarka Tarnobrzeg   —   Juventa StarachowiceSb30 MAJ 11:00 
Garbarnia Kraków   —   Orlęta Radzyń PodlaskiNd31 MAJ 14:00 
Chełmianka Chełm   —   Sandecja Nowy SączNd31 MAJ 15:00 
Korona SA II Kielce   —   Resovia RzeszówNd31 MAJ 16:00 
Kolejka 14
Juventa Starachowice   —   Korona SA II KielceSbCZE 
Orlęta Radzyń Podlaski   —   Siarka TarnobrzegSbCZE 
Sandecja Nowy Sącz   —   Garbarnia KrakówSbCZE 
Resovia Rzeszów   —   Chełmianka ChełmSbCZE 13:00