Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2018
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, ¦LJS.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, ¦LJM.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, ¦LTS.

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ¦LJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ¦LJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;     ¦LTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. ¦w.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Go¶ci online: 21

· Użytkowników online: 1
ania85953gdds

· Ł±cznie użytkowników: 43,584
· Najnowszy użytkownik: ania85953gdds
Statystyki
statystyka
 Kielecka Liga Futsalu, 2017/18
Ostatnie spotkania
Kielecka Liga Futsalu
Trofex  4 — 2  P¦K Fabet KonstrukcjePIĄ19:00
Instal-Luk  6 — 3  DetanPIĄ19:30
Bang  7 — 7  AZS UJKPIĄ20:00
viGO! Quickpack  2 — 1  URB PlusPIĄ20:30
MMW Szalunki  2 — 2  AZS P¦KPIĄ21:00
Tabela rozgrywek
Kielecka Liga Futsalu
1.   URB Plus 9 24 29–16 8 1
2.   AZS UJK Kielce 9 19 45–25 6 1 2
3.   viGO! Quickpack Polska 9 19 30–25 6 1 2
4.   Instal-Luk 9 16 27–16 5 1 3
5.   AZS Ekoplon Politechnika ¦w. 9 16 36–14 5 1 3
6.   Bang Futsal Team 9 12 26–33 3 3 3
7.   Detan Kielce 9 11 31–32 3 2 4
8.   MMW Szalunki Kielce 9 8 14–29 2 2 5
9.   Trofex 9 4 14–26 1 1 7
10.   P¦K Fabet Konstrukcje 9 0 10–46 9
 

Najlepsi strzelcy
17 bramekNorbert Wołczyk (AZS UJK)
10 bramekBartosz Malinowski (Bang)
9 bramekKarol Lurzyński (URB Plus)
8 bramekDominik Butenko (Quickpack), Piotr Kasza (Quickpack), Dawid Kawiński (AZS UJK)
6 bramekMichał D±browski (Instal-Luk), Emil Lurzyński (URB Plus), Krzysztof Stańczyk (Quickpack), Jakub Tekiel (AZS P¦K), Paweł Łuszcz (URB Plus)
Zobacz pełn± klasyfikację strzelców
Terminarz
Kolejka 1
AZS Ekoplon Politechnika ¦w.  6 — 0  QuickpackPtGRU 20:00 
P¦K Fabet Konstrukcje  1 — 6  AZS UJK KielcePtGRU 20:40 
Instal-Luk  0 — 1  URB Plus NdGRU 18:00 
Detan Kielce  4 — 1  MMW Szalunki KielceNdGRU 18:40 
Trofex  2 — 5  Bang Futsal TeamNdGRU 19:20 
Kolejka 2
Bang Futsal Team  3 — 2  P¦K Fabet KonstrukcjeNd10 GRU 18:00 
URB Plus   3 — 2  AZS Ekoplon Politechnika ¦w.Nd10 GRU 18:40 
AZS UJK Kielce  4 — 2  TrofexNd10 GRU 19:20 
Quickpack  3 — 3  Detan KielceNd10 GRU 20:00 
MMW Szalunki Kielce  0 — 5  Instal-LukNd10 GRU 20:40 
Kolejka 3
Bang Futsal Team  1 — 5  QuickpackPt15 GRU 20:30 
MMW Szalunki Kielce  1 — 0  TrofexPn18 GRU 19:20 
URB Plus   4 — 2  AZS UJK KielcePn18 GRU 20:00 
Instal-Luk  3 — 1  AZS Ekoplon Politechnika ¦w.Pn18 GRU 20:40 
Detan Kielce  5 — 0  P¦K Fabet KonstrukcjePn18 GRU 21:20 
Kolejka 4
Detan Kielce  4 — 7  URB Plus NdSTY 18:00 
AZS UJK Kielce  4 — 3  Instal-LukNdSTY 18:40 
P¦K Fabet Konstrukcje  3 — 9  QuickpackNdSTY 19:20 
Trofex  0 — 2  AZS Ekoplon Politechnika ¦w.NdSTY 20:00 
Bang Futsal Team  1 — 1  MMW Szalunki KielcePn22 STY 20:45 
Kolejka 5
Bang Futsal Team  1 — 1  Instal-LukNd14 STY 18:00 
Quickpack  4 — 1  MMW Szalunki KielceNd14 STY 18:40 
Trofex  3 — 3  Detan KielceNd14 STY 19:20 
AZS UJK Kielce  4 — 3  AZS Ekoplon Politechnika ¦w.Pn15 STY 20:45 
URB Plus   2 — 1  P¦K Fabet KonstrukcjePn15 STY 21:20 
Kolejka 6
viGO! Quickpack Polska  1 — 8  AZS UJK KielceNd21 STY 20:15 
Instal-Luk  4 — 1  TrofexNd21 STY 20:50 
URB Plus   5 — 1  MMW Szalunki KielceNd21 STY 21:30 
AZS Ekoplon Politechnika ¦w.  7 — 0  P¦K Fabet KonstrukcjePn22 STY 21:20 
Detan Kielce  4 — 5  Bang Futsal TeamPn22 STY 22:00 
Kolejka 7
P¦K Fabet Konstrukcje  1 — 3  Instal-LukNd28 STY 19:30 
URB Plus   3 — 2  Bang Futsal TeamNd28 STY 20:00 
viGO! Quickpack Polska  2 — 0  TrofexPn29 STY 20:30 
MMW Szalunki Kielce  0 — 8  AZS UJK KielcePn29 STY 21:00 
Detan Kielce  1 — 5  AZS Ekoplon Politechnika ¦w.Pn29 STY 21:30 
Kolejka 8
viGO! Quickpack Polska  4 — 2  Instal-LukNdLUT 19:30 
MMW Szalunki Kielce  7 — 0  P¦K Fabet KonstrukcjeNdLUT 20:00 
Trofex  2 — 3  URB Plus PnLUT 20:30 
Bang Futsal Team  1 — 8  AZS Ekoplon Politechnika ¦w.PnLUT 21:00 
Detan Kielce  4 — 2  AZS UJK KielcePnLUT 21:30 
Kolejka 9
Trofex  4 — 2  P¦K Fabet KonstrukcjePtLUT 19:00 
Instal-Luk  6 — 3  Detan KielcePtLUT 19:30 
Bang Futsal Team  7 — 7  AZS UJK KielcePtLUT 20:00 
viGO! Quickpack Polska  2 — 1  URB Plus PtLUT 20:30 
MMW Szalunki Kielce  2 — 2  AZS Ekoplon Politechnika ¦w.PtLUT 21:00