Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2019
Rozgrywki
2018/2019
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga

IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Puchar Polski
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna (baraż);
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C, D, E, F.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3;
    okr.: A, B.

Młodzik starszy:
    ŚLMS, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM, wiosna.
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8;
    okr.: A, B, C, D, E, F, G.

Kobiety
Ekstraliga, I liga płd., płn.;
II liga
III liga
MLJM, gr. D

2017/2018
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III
Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-19, ŚLJS;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17: (bar.) wios.;
    ŚLJM: wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5;
    okr.: A, B, C, D, E.
Trampkarz starszy:
    CLJ U-15: (bar.) wios.;
    ŚLTS: (bar.) wios.;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM: wios.; okr.: 1, 2;
    okr.: A, B.
Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6;
    okr.: A, B, C.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4;
    okr.: A, B, C.

Kobiety
II liga
III liga

Mistrz. Jun. Woj. Św.
Makroregionalna LJM
Aktualnie online
· Gości online: 39

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 58,723
· Najnowszy użytkownik: 1carolinee752to0
Statystyki
statystyka
 Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D, 2018/19
Ostatnie spotkania
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D
Garbarnia  5 — 0  Star/JuventaPIĄ11:00
Resovia  1 — 4  StalSOB10:00
Orlęta R. P.  1 — 2  ChełmiankaSOB12:00
Orlęta K.  3 — 7  HutnikSOB17:00
Tabela rozgrywek
Liga Makroregionalna Juniorów U-19, gr. D
1.   Hutnik Nowa Huta Kraków 14 38 41–15 12 2 7 21 20–  8 7 7 17 21–  7 5 2
2.   Garbarnia Kraków 14 33 28–13 11 3 7 18 20–  8 6 1 7 15   8–  5 5 2
3.   Resovia Rzeszów 14 25 25–18 8 1 5 7 15 11–  8 5 2 7 10 14–10 3 1 3
4.   Chełmianka Chełm 14 20 18–21 6 2 6 7 8   5–  9 2 2 3 7 12 13–12 4 3
5.   Stal Rzeszów 14 18 27–24 6 8 7 9 13–  9 3 4 7 9 14–15 3 4
6.   Orlęta Kielce 14 13 17–36 4 1 9 7 7   9–20 2 1 4 7 6   8–16 2 5
7.   Orlęta Radzyń Podlaski 14 10 21–31 3 1 10 7 7 13–13 2 1 4 7 3   8–18 1 6
8.   Star/Juventa Starachowice 14 6 14–33 1 3 10 7 4 11–14 1 1 5 7 2   3–19 2 5

Terminarz
Kolejka 1
Garbarnia Kraków  3 — 2  Orlęta Radzyń PodlaskiSb16 MAR 15:30 
Orlęta Kielce  3 — 1  Stal RzeszówSb16 MAR 17:00 
Resovia Rzeszów  2 — 0  Star/Juventa StarachowiceNd17 MAR 14:00 
Chełmianka Chełm  0 — 0  Hutnik Nowa Huta KrakówNd17 MAR 14:00 
Kolejka 2
Stal Rzeszów  1 — 2  Chełmianka ChełmSb23 MAR 13:00 
Star/Juventa Starachowice  1 — 2  Orlęta KielceNd24 MAR 12:30 
Orlęta Radzyń Podlaski  0 — 2  Hutnik Nowa Huta KrakówNd24 MAR 15:00 
Garbarnia Kraków  1 — 0  Resovia RzeszówNd24 MAR 15:30 
Kolejka 3
Orlęta Kielce  0 — 1  Garbarnia KrakówSb30 MAR 12:00 
Chełmianka Chełm  1 — 1  Star/Juventa StarachowiceSb30 MAR 13:00 
Resovia Rzeszów  3 — 1  Orlęta Radzyń PodlaskiNd31 MAR 14:00 
Hutnik Nowa Huta Kraków  4 — 2  Stal RzeszówNd31 MAR 14:00 
Kolejka 4
Star/Juventa Starachowice  2 — 2  Hutnik Nowa Huta KrakówSbKWI 15:00 
Garbarnia Kraków  4 — 2  Chełmianka ChełmSbKWI 17:00 
Orlęta Radzyń Podlaski  3 — 2  Stal RzeszówNdKWI 12:00 
Resovia Rzeszów  2 — 0  Orlęta KielceNdKWI 14:00 
Kolejka 5
Orlęta Kielce  2 — 1  Orlęta Radzyń PodlaskiSb13 KWI 12:00 
Chełmianka Chełm  2 — 1  Resovia RzeszówSb13 KWI 12:00 
Stal Rzeszów  3 — 0  Star/Juventa StarachowiceNd14 KWI 12:00 
Hutnik Nowa Huta Kraków  2 — 0  Garbarnia KrakówNd14 KWI 17:00 
Kolejka 6
Resovia Rzeszów  0 — 3  Hutnik Nowa Huta KrakówCz18 KWI 11:00 
Orlęta Radzyń Podlaski  5 — 1  Star/Juventa StarachowiceCz18 KWI 13:00 
Garbarnia Kraków  3 — 0  Stal RzeszówSb20 KWI 15:00 
Orlęta Kielce  0 — 4  Chełmianka ChełmSb20 KWI 16:00 
Kolejka 7
Stal Rzeszów  1 — 2  Resovia RzeszówSb27 KWI 12:00 
Chełmianka Chełm  0 — 2  Orlęta Radzyń PodlaskiNd28 KWI 11:00 
Hutnik Nowa Huta Kraków  3 — 2  Orlęta KielceNd28 KWI 12:00 
Star/Juventa Starachowice  0 — 2  Garbarnia KrakówNd28 KWI 12:30 
Kolejka 8
Orlęta Radzyń Podlaski  1 — 2  Garbarnia KrakówSbMAJ 12:00 
Hutnik Nowa Huta Kraków  3 — 1  Chełmianka ChełmSbMAJ 17:00 
Stal Rzeszów  3 — 0  Orlęta KielceNdMAJ 12:00 
Star/Juventa Starachowice  0 — 2  Resovia RzeszówNdMAJ 12:30 
Kolejka 9
Chełmianka Chełm  0 — 3  Stal RzeszówSb11 MAJ 13:00 
Orlęta Kielce  0 — 0  Star/Juventa StarachowiceSb11 MAJ 15:00 
Hutnik Nowa Huta Kraków  1 — 0  Orlęta Radzyń PodlaskiNd12 MAJ 14:00 
Resovia Rzeszów  1 — 0  Garbarnia KrakówNd12 MAJ 14:30 
Kolejka 10
Stal Rzeszów  1 — 3  Hutnik Nowa Huta KrakówSb18 MAJ 12:00 
Garbarnia Kraków  3 — 0  Orlęta KielceSb18 MAJ 12:30 
Orlęta Radzyń Podlaski  1 — 1  Resovia RzeszówNd19 MAJ 12:00 
Star/Juventa Starachowice  1 — 2  Chełmianka ChełmNd19 MAJ 13:00 
Kolejka 11
Stal Rzeszów  3 — 0  Orlęta Radzyń PodlaskiSb25 MAJ 12:00 
Chełmianka Chełm  0 — 1  Garbarnia KrakówSb25 MAJ 17:00 
Orlęta Kielce  1 — 6  Resovia RzeszówNd26 MAJ 16:00 
Hutnik Nowa Huta Kraków  3 — 1  Star/Juventa StarachowiceNd26 MAJ 18:00 
Kolejka 12
Resovia Rzeszów  2 — 0  Chełmianka ChełmSbCZE 12:00 
Garbarnia Kraków  1 — 4  Hutnik Nowa Huta KrakówSbCZE 12:30 
Orlęta Radzyń Podlaski  2 — 3  Orlęta KielceNdCZE 12:00 
Star/Juventa Starachowice  1 — 2  Stal RzeszówNdCZE 12:30 
Kolejka 13
Stal Rzeszów  1 — 2  Garbarnia KrakówSbCZE 12:00 
Chełmianka Chełm  2 — 1  Orlęta KielceSbCZE 17:00 
Star/Juventa Starachowice  6 — 2  Orlęta Radzyń PodlaskiNdCZE 12:30 
Hutnik Nowa Huta Kraków  4 — 2  Resovia RzeszówNdCZE 18:00 
Kolejka 14
Garbarnia Kraków  5 — 0  Star/Juventa StarachowicePt14 CZE 11:00 
Resovia Rzeszów  1 — 4  Stal RzeszówSb15 CZE 10:00 
Orlęta Radzyń Podlaski  1 — 2  Chełmianka ChełmSb15 CZE 12:00 
Orlęta Kielce  3 — 7  Hutnik Nowa Huta KrakówSb15 CZE 17:00