Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Popro¶ o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Kielecka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ¦LJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ¦LJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ¦LTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ¦LTM, II ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ¦LMS, II ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ¦LJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ¦LJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ¦LTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ¦LTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ¦LMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ¦LMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Bruk-Bet Termalica Nieciecza
Historia
1999/002000/012001/022002/032003/042004/052005/06
2006/072007/082008/09
3 liga
POZ: 2/16
19 – 7 – 4
2009/10
II liga
POZ: 1/18
22 – 6 – 6
2010/11
I liga
POZ: 14/18
10 – 7 – 17
2011/12
I liga
POZ: 5/18
15 – 11 – 8
2012/13
I liga
POZ: 3/18
19 – 6 – 9
2013/14
I liga
POZ: 5/18
14 – 11 – 9
2014/15
I liga
POZ: 2/18
22 – 7 – 5
2015/16
Ekstraklasa
POZ: 14/16
9 – 13 – 15
2016/17
Ekstraklasa
POZ: 9/16
11 – 6 – 11
2017/18
Ekstraklasa
POZ: 15/16
7 – 8 – 15
2018/19
I liga
POZ: 8/18
12 – 10 – 12
2019/20
I liga
POZ: 10/18
8 – 5 – 9
I ligaKolejka 29ŚrLIP20:40
 
  0 — 1  GKS Tychy
I ligaKolejka 30NdLIP15:10
 
  2 — 0  Stomil Olsztyn
I ligaKolejka 31Nd12 LIP15:10
 
  2 — 0  GKS Bełchatów
I ligaKolejka 32Śr15 LIP20:40
 
  1 — 1  Radomiak Radom
I ligaKolejka 33Nd19 LIP17:40
 
  0 — 0  GKS 1962 Jastrzębie
I ligaKolejka 34Sb25 LIP17:40
 
  1 — 0  Odra Opole
Baraże, EkstraklasaPółfinałyWt28 LIP20:40
 
  0 — 1   Warta Poznań (Stadion Rodan Groclin, Grodzisk Wielkopolski)
Puchar PolskiRunda 2Nd23 SIE15:00
 
  4 — 0   Bytovia II Bytów
I ligaKolejka 1Sb29 SIE20:00
 
  1 — 0  Zagłębie Sosnowiec
I ligaKolejka 2SbWRZ17:00
 
  1 — 0  Sandecja Nowy S±cz
I ligaKolejka 3Sb12 WRZ20:00
 
  2 — 0  GKS Bełchatów
I ligaKolejka 4Sb19 WRZ20:00
 
  2 — 0  Resovia Rzeszów
I ligaKolejka 5Pt25 WRZ18:00
 
  0 — 1  Arka Gdynia
I ligaKolejka 6Śr30 WRZ18:10
 
  3 — 0  Korona Kielce
Roman Gergel 17', Artem Putiwcew 40', Kacper ¦piewak 68'
I ligaKolejka 7NdPA¬19:00
 
  3 — 2  Radomiak Radom
I ligaKolejka 9Pt16 PA¬18:00
 
  2 — 0  GKS 1962 Jastrzębie
Puchar PolskiRunda 3Pt30 PA¬18:00
 
   —    Raków Częstochowa
I ligaKolejka 8ŚrLIS12:30
 
  2 — 0  Chrobry Głogów
Roman Gergel 23', Kacper ¦piewak 61'
I ligaKolejka 11SbLIS12:40
 
  2 — 1  Górnik Łęczna
Roman Gergel 50'
I ligaKolejka 12Nd15 LIS12:40
 
  3 — 2  MiedĽ Legnica
Kacper ¦piewak 60'
I ligaKolejka 13Pt20 LIS17:40
 
  2 — 0  Widzew ŁódĽ
I ligaKolejka 10Śr25 LIS12:30
 
  0 — 0  Puszcza Niepołomice
I ligaKolejka 14Sb28 LIS12:40
 
  0 — 0  GKS Tychy
I ligaKolejka 15ŚrGRU12:30
 
  1 — 1  Odra Opole
I ligaKolejka 16SbGRU12:40
 
  2 — 0  Łódzki KS
Roman Gergel 45', 87'
I ligaKolejka 17Sb12 GRU12:30
 
  4 — 1  Stomil Olsztyn
Roman Gergel 14', 16', 80'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie