Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020
Rozgrywki
2020/2021
IV liga

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

Aktualnie online
· Gości online: 23

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 82,565
· Najnowszy użytkownik: Bristoes10x
Statystyki
statystyka
 TS 1946 Nida Pińczów
Historia
1998/99
4 liga
POZ: 2/18
22 – 8 – 4
1999/00
4 liga
POZ: 10/18
12 – 7 – 15
2000/01
4 liga
POZ: 2/18
22 – 6 – 6
2001/02
4 liga
POZ: 1/16
19 – 7 – 4
2002/03
III liga
POZ: 15/17
9 – 7 – 16
2003/04
4 liga
POZ: 2/16
21 – 4 – 5
2004/05
4 liga
POZ: 3/16
18 – 7 – 5
2005/06
4 liga
POZ: 4/15
14 – 8 – 6
2006/07
4 liga
POZ: 3/16
17 – 7 – 6
2007/08
4 liga
POZ: 1/16
21 – 4 – 5
2008/09
II liga
POZ: 16/18
7 – 5 – 22
2009/10
3 liga
POZ: 11/18
14 – 7 – 13
2010/11
3 liga
POZ: 14/18
10 – 4 – 20
2011/12
4 liga
POZ: 4/16
16 – 6 – 8
2012/13
4 liga
POZ: 2/16
20 – 4 – 6
2013/14
3 liga
POZ: 17/18
6 – 10 – 18
2014/15
4 liga
POZ: 3/16
17 – 3 – 10
2015/16
4 liga
POZ: 11/16
10 – 9 – 11
2016/17
4 liga
POZ: 16/18
8 – 6 – 20
2017/18
4 liga
POZ: 16/18
9 – 6 – 19
2018/19
4 liga
POZ: 11/18
11 – 8 – 15
SparingiŚrLIP18:00
 
  4 — 1   Zenit Chmielnik
IV ligaKolejka 1Nd19 LIP17:30
 
   —   GKS Rudki
IV ligaKolejka 2Nd26 LIP17:30
 
   —   Lubrzanka Kajetanów
IV ligaKolejka 3NdSIE17:30
 
   —   Star Starachowice
IV ligaKolejka 4NdSIE17:30
 
   —   Spartakus Daleszyce
IV ligaKolejka 5Nd16 SIE17:00
 
   —   Granat Skarżysko-Kamienna
IV ligaKolejka 6Nd23 SIE17:00
 
   —   Alit Ożarów
IV ligaKolejka 7Nd30 SIE17:00
 
   —   Wierna Małogoszcz
IV ligaKolejka 8NdWRZ16:00
 
   —   Neptun Końskie
IV ligaKolejka 9Nd13 WRZ16:00
 
   —   Łysica Bodzentyn
IV ligaKolejka 10Nd20 WRZ15:00
 
   —   OKS Opatów
IV ligaKolejka 11Nd27 WRZ15:00
 
   —   Hetman Włoszczowa
IV ligaKolejka 12NdPAŹ15:00
 
   —   GKS Nowiny
IV ligaKolejka 13Nd11 PAŹ15:00
 
   —   AKS 1947 Busko-Zdrój
IV ligaKolejka 14Nd18 PAŹ14:00
 
   —   Moravia Morawica
IV ligaKolejka 15Nd25 PAŹ
 
   —   Orlicz Suchedniów
IV ligaKolejka 16Sb31 PAŹ
 
   —   Czarni Połaniec
IV ligaKolejka 17NdLIS
 
   —   Naprzód Jędrzejów
IV ligaKolejka 18Śr11 LIS
 
   —   Partyzant Radoszyce
IV ligaKolejka 19Nd15 LIS
 
   —   Olimpia Pogoń Staszów
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie