Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2020

Dafi Morawicka LF
Zagnańska LF
Kielecka LF
Rozgrywki
2020/2021
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr.,
    ŚLJS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Junior młodszy:
    CLJ U-17 wiosna, (bar.);
    CLJ U-17, ŚLJM;
    okr.: 1, 2.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15 wiosna, (bar.);
    CLJ U-15, ŚLTS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Trampkarz młodszy:
    I ŚLTM, II ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    I ŚLMS, II ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga wsch., (zach.),
    III liga,
    IV liga.

2019/2020
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga (bar.)
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Okręgowy Puchar Polski

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.),
    ŚLJS 1, 2, wiosna;
    okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, wiosna;
    ŚLJM, wiosna;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.
    okr.: A, B, C, D.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, wiosna;
    ŚLTS;
    okr.: 1, 2.
Trampkarz młodszy:
    ŚLTM;
    okr.: 1, 2, 3, 4.

Młodzik starszy:
    ŚLMS;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8.
Młodzik młodszy:
    ŚLMM;
    okr.: 1, 2, 3, 4, 5.

Kobiety
I liga płd., płn.
II liga
III liga
Puchar Polski
Puchar okręgowy
CLJ U-15, Mł. Liga Jun. Mł.

 Legia Warszawa
Historia
1999/002000/01
I liga
POZ: 3/16
14 – 8 – 8
2001/022002/03
I liga
POZ: 4/16
17 – 9 – 4
2003/04
I liga
POZ: 2/14
18 – 6 – 2
2004/05
Ekstraklasa
POZ: 3/14
13 – 8 – 5
2005/06
Ekstraklasa
POZ: 1/16
20 – 6 – 4
2006/07
Ekstraklasa
POZ: 3/16
16 – 4 – 10
2007/08
Ekstraklasa
POZ: 2/16
20 – 3 – 7
2008/09
Ekstraklasa
POZ: 2/16
18 – 7 – 5
2009/10
Ekstraklasa
POZ: 4/16
15 – 7 – 8
2010/11
Ekstraklasa
POZ: 3/16
15 – 4 – 11
2011/12
Ekstraklasa
POZ: 3/16
15 – 8 – 7
2012/13
Ekstraklasa
POZ: 1/16
20 – 7 – 3
2013/14
Ekstraklasa
POZ: 1/16
27 – 3 – 7
2014/15
Ekstraklasa
POZ: 2/16
22 – 6 – 9
2015/16
Ekstraklasa
POZ: 1/16
21 – 11 – 5
2016/17
Ekstraklasa
POZ: 1/16
17 – 11 – 7
2017/18
Ekstraklasa
POZ: 3/16
17 – 3 – 10
2018/19
Ekstraklasa
POZ: 2/16
18 – 6 – 6
2019/20
Ekstraklasa
POZ: 1/16
16 – 3 – 7
EkstraklasaKolejka 34SbLIP17:30
 
  1 — 2  Lech Poznań
Puchar PolskiPółfinałyWtLIP20:00
 
  0 — 3   Cracovia Kraków
EkstraklasaKolejka 35Sb11 LIP17:30
 
  2 — 0  Cracovia Kraków
EkstraklasaKolejka 36Śr15 LIP20:30
 
  0 — 0  Lechia Gdańsk
EkstraklasaKolejka 37Nd19 LIP17:30
 
  1 — 2  Pogoń Szczecin
Puchar PolskiRunda 2Pt14 SIE20:30
 
  6 — 1   GKS Bełchatów
EkstraklasaKolejka 1Sb22 SIE20:00
 
  2 — 1  Raków Częstochowa (GIEKSA Arena, Bełchatów)
EkstraklasaKolejka 2Sb29 SIE20:00
 
  1 — 2  Jagiellonia Białystok
EkstraklasaKolejka 3Pt11 WRZ20:30
 
  1 — 0  Wisła Płock
EkstraklasaKolejka 4Sb19 WRZ20:00
 
  1 — 3  Górnik Zabrze
EkstraklasaKolejka 7Nd18 PAŹ17:30
 
  2 — 1  Zagłębie Lubin
EkstraklasaKolejka 5Śr21 PAŹ18:00
 
  2 — 1  Śląsk Wrocław
EkstraklasaKolejka 8Sb24 PAŹ20:00
 
  0 — 0  Pogoń Szczecin
EkstraklasaKolejka 6PnLIS18:00
 
  3 — 0  Warta Poznań
EkstraklasaKolejka 9NdLIS15:00
 
  2 — 1  Lech Poznań
EkstraklasaKolejka 10Nd22 LIS17:30
 
  1 — 0  Cracovia Kraków
EkstraklasaKolejka 11Nd29 LIS17:30
 
  2 — 2  Piast Gliwice
EkstraklasaKolejka 12SbGRU20:00
 
   —   Lechia Gdańsk
EkstraklasaKolejka 13Sb12 GRU20:00
 
   —   Wisła Kraków
EkstraklasaKolejka 14Pt18 GRU20:30
 
   —   Stal Mielec
EkstraklasaKolejka 15SbLUT
 
   —   Podbeskidzie Bielsko-Biała
EkstraklasaKolejka 16Sb13 LUT
 
   —   Raków Częstochowa
EkstraklasaKolejka 17Sb20 LUT
 
   —   Jagiellonia Białystok
EkstraklasaKolejka 18Sb27 LUT
 
   —   Wisła Płock
EkstraklasaKolejka 19SbMAR
 
   —   Górnik Zabrze
EkstraklasaKolejka 20Sb13 MAR
 
   —   Śląsk Wrocław
EkstraklasaKolejka 21Sb20 MAR
 
   —   Warta Poznań
EkstraklasaKolejka 22SbKWI
 
   —   Zagłębie Lubin
EkstraklasaKolejka 23Sb10 KWI
 
   —   Pogoń Szczecin
EkstraklasaKolejka 24Sb17 KWI
 
   —   Lech Poznań
EkstraklasaKolejka 25Śr21 KWI
 
   —   Cracovia Kraków
EkstraklasaKolejka 26Sb24 KWI
 
   —   Piast Gliwice
EkstraklasaKolejka 27SbMAJ
 
   —   Lechia Gdańsk
EkstraklasaKolejka 28SbMAJ
 
   —   Wisła Kraków
EkstraklasaKolejka 29Śr12 MAJ
 
   —   Stal Mielec
EkstraklasaKolejka 30Nd16 MAJ
 
   —   Podbeskidzie Bielsko-Biała
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie