Logowanie
Nazwa użytkownika

Hasło



Nie masz jeszcze konta?
Zarejestruj się

Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło
Transfery 2022

Morawicka LF
Nowińska LF
Zagnańska LF
Włoszczowska LPNH
Rozgrywki
2022/2023
Ekstraklasa
I liga
II liga
III liga
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP

Junior starszy:
  CLJ U-19;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2;
  okr.: 1, 2.
Junior młodszy:
  CLJ U-17;
  ŚLJM, ŚLJM U-16;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15 (bar.);
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.
Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2.

Młodzik starszy:
  ŚLMS1, ŚLMS2, ŚLMS3;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.
Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Kobiety:
    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga,
    IV liga,
    CLJ U-17.

2021/2022
Ekstraklasa, bar.
I liga, bar.
II liga
III liga, bar.
IV liga
Klasa okręgowa
Klasa A, gr. I
Klasa A, gr. II
Klasa A, gr. III
Klasa B, gr. I
Klasa B, gr. II
Klasa B, gr. III

Puchar Polski
Okręgowy PP


WIOSNA

Junior starszy:
  CLJ U-18, Makroreg.;
  ŚLJS 1, ŚLJS 2, fin.;
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
  CLJ U-17, fin., bar.;
  ŚLJM;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz starszy:
  CLJ U-15, fin., bar.;
  ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Trampkarz młodszy:
  ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 4, 5.

Młodzik starszy:
  ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 4, 5, 6.

Młodzik młodszy:
  ŚLMM 1, ŚLMM 2, bar.;
  okr.: 7, 8, 9, 10, 11, 12.


JESIEŃ

Junior starszy:
    CLJ U-18, makr. (bar.);
    ŚLJS 1, ŚLJS 2, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3.
Junior młodszy:
    CLJ U-17, (bar.)
    ŚLJM, (bar.);
  okr.: 1, 2, 3, 4.

Trampkarz starszy:
    CLJ U-15, (bar.)
    ŚLTS 1, ŚLTS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Trampkarz młodszy:
    ŚLTM 1, ŚLTM 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik starszy:
    ŚLMS 1, ŚLMS 2;
  okr.: 1, 2, 3.

Młodzik młodszy:
    ŚLMM 1, ŚLMM 2;
  okr.: 1, 2, 3, 4, 5, 6.

Kobiety:
    Puchar Polski,
    Puchar okręgowy,

    Ekstraliga,
    I liga,
    II liga płd., (płn.),
    III liga.
    IV liga.

 Łysica Bodzentyn (junior mł.)
Historia
2001/022002/032003/042004/052005/062006/072007/08
2008/09
kl. okręg.
POZ: 9/12
6 – 4 – 12
2009/10
kl. okręg.
POZ: 3/9
8 – 4 – 4
2010/112011/12
kl. okręg.
POZ: 5/11
8 – 1 – 9
2012/13
kl. okręg.
POZ: 2/10
14 – 0 – 4
2013/14
kl. okręg.
POZ: 1/10
14 – 1 – 3
2014/15
kl. okręg.
POZ: 1/12
22 – 0 – 0
2015/162016/17
kl. okręg.
POZ: 3/12
15 – 2 – 5
2017/182018/192019/202020/212021/22
kl. okręg.
POZ: 3/6
7 – 0 – 3
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 1Sb27 SIE10:30
 
  6 — 1  OKS Opatów
Bartłomiej Wilczyński 4', Michał Kleczaj 14', 21', Jan Janik 31', 52', 80'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 2NdWRZ10:00
 
  8 — 2  Klimontowianka Klimontów
Filip Skowron 5', 12', 24', 27', Jan Janik 16', 17', Kacper Dyk 33', 61'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 3WtWRZ16:00
 
  0 — 5  ŁKS Probudex Łagów
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 4Sb10 WRZ10:00
 
  7 — 1  Stal Kunów
Filip Skowron 4', 32', 50', 85', Jan Janik 7', Kacper Gajewski 58', Michał Kleczaj 65'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 5Sb17 WRZ10:00
 
  3 — 2  Alit Ożarów
Igor Witkowski 12', Filip Skowron 51', Bartłomiej Wilczyński 54'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 6Nd25 WRZ10:00
 
  5 — 0  Wisła Junior Sandomierz
Kacper Dyk 2', 25', Kacper Gajewski 40', Filip Skowron 44', Bartłomiej Wilczyński 80'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 7SbPAŹ15:00
 
  6 — 0  Zryw Zbigniewice
Kacper Tusień 15', Filip Skowron 20' (k.), 30', 48', Adrian Staszkowski 24', Jan Janik 55'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 8SbPAŹ10:00
 
  1 — 0  OKS Opatów
Jan Janik 11'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 9Nd16 PAŹ10:00
 
  3 — 0  Klimontowianka Klimontów
Jan Janik 27', 34'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 10Sb22 PAŹ14:00
 
  0 — 0  ŁKS Probudex Łagów
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 11Sb29 PAŹ14:00
 
  4 — 1  Stal Kunów
Filip Skowron 32', 78', Michał Kleczaj 48', Jan Janik 53'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 12SbLIS10:00
 
  4 — 3  Alit Ożarów
Jan Janik 5', 10', 50', Filip Skowron 58'
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 13Sb12 LIS
 
   —   Wisła Junior Sandomierz
Klasa okręgowa juniorów młodszych, gr. IIIKolejka 14Sb19 LIS10:00
 
  4 — 0  Zryw Zbigniewice
Filip Skowron 25', 62', 66', Jan Janik 35'
Pokaż strzelców bramek przy meczach
 
zwycięstwo
 
remis
 
porażka
 
u siebie
 
na wyjezdzie